Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko, jūsuprāt, viņa grib?

 
Reitings 1067
Reģ: 15.06.2016
Ir viena meitene. Vecums tāds, kā man, var būt pat nedaudz vecāka. Nu vismaz garāka, tas noteikti. Pazīstu viņu no reāla. Kādu laiciņu atpakaļ pievienoja mani draugos. Es, protams, uzreiz, lai netērētu laiku piedāvāju viņai aiziet uzkost picu, bet viņa manu piedāvājumu atraidīja – neteica ne „ja”, ne „nē”. Bet vienalga turpināja man rakstīt. Es pajautāju kāpēc viņa mani pievienoja draugos (tagad zinu, ka tas ir stulbs jautājums). Teica: „jo tu esi simpātisks un jautrs puisis, ar kuru patīkami dejot”. Vēlāk bija situācija, kad mēs bijām vienā kompānijā aizgājuši uz klubu. Vakarā beigās viņa man pajautāja vai es varētu pavadīt viņu līdz mājām.

Es uzreiz padomāju, ka viņa grib mani izmantot, kā bezmaksas taksi, jo zināju, ka viņa tālu dzīvo. Atteicu. Viņa aizgāja. Vēlāk uzzināju, ka viņa toreiz pārvācās uz centru un dzīvoja tieši netālu no naktskluba. Tā kā var būt tas bija feils no manas puses, ka es neaizgāju. Jebkurā gadījumā mēs vēlāk ar viņu sazvanījāmies (vasarā), jautāja vai var kādreiz pie manis iegriezties padzert tēju. Es padomāju, ka viņa flirtē un atbildēju, ka baidos, kā viņa man iemācīs ko sliktu un mamma raizēsies. Kaut ko piedāvāt viņai (satikties) nepiedāvāju, jo negribējās atkal dzirdēt atraidījumu. No sarunas uzzināju, ka viņa ir labi papētījusi manu profilu. Pēc tam es vispār pārstāju viņu satikt, jo pārstāju tusēties ar saviem paziņam.

Bet laiku pa laiku viņa man raksta. „Chau, kā iet?”. Vai: „Pēdējais posts gan bija labs :)”.

Jautājums: ko viņa grib? :)

Mans variants: viņa vienkārši grib pārliecināties, ka sunītis (t.i. es) joprojām ir viņai uz siksniņas. Viņa gaida, lai es atkal viņu uzlūgtu aiziet paēst picu, lai varētu mani atšūt vēl vienu reizi un tādā veidā pacelt sev pašapziņu.

Variants #2: viņai vienkārši ir garlaicīgi.

Ko jūs domājāt?
20.12.2017 05:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tāds variants, ka tu vinjai patīc nepastāv?
20.12.2017 05:22 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Es padomāju, ka viņa flirtē un atbildēju, ka baidos, kā viņa man iemācīs ko sliktu un mamma raizēsies.

Pēc šī es vispār brīnos, kāpēc viņa turpina Tev par sevi atgādināt.. Iespējams, meitene vispār ir tāda, kas ar visiem visur, jo vajag nemitīgu apriti cilvēkos, bet jā, nav izslēgts, ka cer uz kādiem bezmaksas piedāvājumiem - pica vai jebkādas citas izklaides.
20.12.2017 07:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es arī brīnos, ka viņa tev vēl raksta. :D
Pēc dejošanas viņa tevi uzaicina draugos.
Tu piedāvā picu. Ja viņa atbildēja ne jā, ne nē, laikam nesaprata, vai tu joko vai nopietni piedāvā.
Tu viņai prasi kāpēc tevi uzaicināja draugos (liekot viņai justies neērti par izrādīto iniciatīvu).
Viņa izsaka tev komplimentu.
Viņa tev piedāvā sevi pavadīt mājās.
Viņa tev piedāvā iedzert tēju.
Tu noraidi piedāvājumu ar stulbu frāzi.
Tu izvairies no kontakta ar viņu, neuzturoties kopju paziņu lokā.
Viņa mēģina ar tevi nodibināt kontaktu, rakstot vēstules, izsakot komplimentus.
Piedod par atklātību, bet tu taču esi pilnīgs lohs :D Tu esi iepaticies meitenei, viņa izrāda iniciatīvu, bet tā vietā lai būtu ar viņu, kaldini sazvērestības plānus :D Tā tu visu mūžu paliksi- forever alone :D Droši vien, ja viņa atklātā tekstā uzaicinātu tevi uz gultu, tu nospriestu, ka viņa tikai meklē bezmaksas žigolo pakalpojumus un tāpēc atteiktu :D Ar tādu attieksmi pret sievietēm, pie draudzenes netiksi.
20.12.2017 09:08 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nu vismaz garāka
Jautājums: ko viņa grib?

Viņa baidās, ka Tu viņu varētu pāraugt.
20.12.2017 09:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Visur saskati tikai bezmaksas taksi un
Mans variants: viņa vienkārši grib pārliecināties, ka sunītis (t.i. es) joprojām ir viņai uz siksniņas. Viņa gaida, lai es atkal viņu uzlūgtu aiziet paēst picu, lai varētu mani atšūt vēl vienu reizi un tādā veidā pacelt sev pašapziņu.

Kāds vēl sunītis pie siksniņas, ja jums nekas nav bijis un tu izvairies? :D
20.12.2017 11:53 |
 
Reitings 1067
Reģ: 15.06.2016
Ne tajā tematā atbildēju. :D Šoreiz pareizā.
Vienkārši ja viņa otro reizi atraidīs manu ielūgumu, tas sitis pa manu pašapziņu. Es jutīšos stulbi, jo parasti, ja kāds mani atraida, es pēc tam cilvēkam vairs neko nepiedāvāju. Negribu lai izskatās, ka es skrienu viņai pakaļ vai kaut kas tam līdzīgs. Vienreiz pa visu laiku bija situācija kad mēs palīkam divatā, jo kopēja paziņa negaidīti aizgāja. Bet toreiz tā meitene uzreiz sāka rosīties, teica, ka, laikam būs jau jāiet, jo baidās kopā ar mani divatā palikt.
20.12.2017 13:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu atteiks, tad atteiks. Nu piekritīs, tad piekritīs. Tā arī pateica, ka bail ar tevi?
20.12.2017 17:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu tacu cosmo rakstoji ka mate mirusi un vinas skapja satura foto te liki! Tagad saki ka dziva...tas ir piiiiiii pilnigs
20.12.2017 17:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/207917-ka-but-ar-brali/
http://cosmo.lv/forums/topic/208323-vai-jums-sodien-ari-zvanija/ savukart tagad un cali irms tur tevi blokeja rakstiji ka mate dziva...Tev viss kartba ar galvu zinu ka nav, bet sis ir par traku
20.12.2017 18:12 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Rīdziniece,viņš vienkārši parkopē un pārtulko vecus palagus un viss(t)
20.12.2017 18:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tu tacu cosmo rakstoji ka mate mirusi un vinas skapja satura foto te liki! Tagad saki ka dziva...tas ir piiiiiii pilnigs

Tā jau cita tēma.
20.12.2017 22:19 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Tu tacu cosmo rakstoji ka mate mirusi un vinas skapja satura foto te liki! Tagad saki ka dziva...tas ir piiiiiii pilnigs

Man šķiet, ka tas, ko viņš šajā diskusijā raksta par mammu, tiek rakstīts par to laiku, kad viņa mamma vēl bija dzīva. Ne par tagadni, kad ir jau mirusi. Vismaz es tā sapratu.
20.12.2017 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits