Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sejas āda-ko es daru nepareizi?

 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
sveikas!
Gribu tikt skaidrībā ar savu sejas ādu. Nesaprotu-kaut ko daru nepareizi tās kopšanā (par daudz/par maz) vai tā ir ādas īpatnība!
Kas mani no visa satrauc, neliek mierā:
Ieejot no āra siltākā (noslēgtā) telpā, uzreiz seja ir ļoti sārta+mitra, nosvīdusi. Uzreiz šķiet,ka zemādas šķidrums viss izlien ārā(s) Nevaru saprast,kas manai ādai nepatīk, ko vēlas pateikt/signalizēt.
Ikdienā sejas kopšanai neizmantoju neko daudz - putas sejas mazgāšanai, micelāro (kad putas nē,lai notīrītu kosmētiku), toniku un beigās mitrinošo krēmu.
Mēģināju iet ar krēmu/bez,nekas nemainās!
Man pēc dabas ir gaiša sejas āda. Kad tā paliek vēl sārta pie slodzes, temperatūras maiņām - ne pārāk daiļi manā kopskatā.
Mēģināju krēmus anti-redness. Nē,no tiem vispār nekādas jēgas! Nepalīdz ne grama!
Kur varētu būt tā problēma?(t)
19.12.2017 11:44 |
 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
:-)
19.12.2017 13:00 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Dodies uz konsultāciju pie dermatologa. :-)
19.12.2017 13:27 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Es teiktu,ka tev ir no dabas plāna āda, kurai ir ļoti tuvu asinsvadi un sviedru dziedzerīši. Pie mazākajiem kairinājumiem tas viss parādās.
Galvenais vēsā laikā lieto aizsargājošu krēmu (barojošu). Bet nu jā, ieejot telpā, tas droši vien atkal spīdēs un būs mitrums. Pūderi pamēģini.
20.12.2017 10:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits