Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautajums

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Sveikas! Pirms nedelas paslideeju pa kaapneem celaa uz metro. Itkaa viss kartibaa palaida maajaas lai gan ari slimni ca biju uz paarbaudeem,jo atsitu zoklim apaksu un pieri. Man zoklis saapeeja pirmo dienu peec kritiena knapi ko vareju sakozlaat.tagad ari saap,bet tikai skaudot. Bonusaa aug ari gudribas zobs tajaa pasaa sturi. Ikdienaa gan nesaap ir saapejis 2x diezgan smagi,bet ar ibumetinu ticis izaarsteets. Vai butu javersas pie aarsta saadaa gadijumaa un vai ir normaali ja zoklis saap skaudot vai zaavaajoties.notiek gan uz paaris sekundeem. Varbut kaadai ir bijis lidzigi. Zobi kaa taadi traumeeti no kritiena nebija un izlaida no slimnicas araa pec 5h pec skanesanas un limes ko uzlika zoklq apaksaa. Nezinu vai ir kaada trauma vai nee. Savadak ar passajutu viss ok.
15.12.2017 22:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Sis ir ari pirmais gudribas zobs taapec nezinu vai aug pareizi vai nee. Nav bijusi pieredze.ikdienaa netrauce.
15.12.2017 22:52 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Es ieteiktu uztaisīt rentgenu gudrības zobiem, lai redzētu to novietojumu un pareizu/nepareizu augšanu, prognozētu sarežģījumus u.tml. Kā arī noteikti konsultētos ar sejas/žokļu ķirurgu gan par gudrības zobiem, gan par traumas sekām un sajūtām.
Kā mans ķirurgs teica - gudrības zobi ir dikti viltīgi, neprognozējami un sarežģīti savā augšanas procesā un pēc tam.
Savējos pavasarī izoperēju, esmu par to laimīga. :-)
15.12.2017 23:22 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man sausmiga fobija no zobaaratiem kur nu vel kirurgiem:-| . Itkaa pec kritiena visi zobi vietaa noluzu gan mazu gabalinu no cita zoba,to tik no rita sapratu birsteejot..pirms menesa vaigs smagi uzpampa pec 3 dienaam paargaaja. dien dienaa nesap. Piedavaam esmu nl un apdrosinaasana nenosedz zobarstus. Nezinu cik tiri viss izmaksaa.
15.12.2017 23:28 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Man ari velu saka augt gudribas zobi. Pasapeja kadu laiku, un tad sapes pazuda. Tad viena diena sapeja vairak, ari tad, kad kustinaju zokli. Nakamaja diena sapama limfi, un sacelas temperatura. Aizgaju pie zobarsta, un pec rentgena rezultatiem man bija ieaudzis gudribas zobs, kuru vajadzeja operet. Sakuma izsuca strutas, bet pec tam vajadzeja gaidit gandriz menesi lidz operacijai ar 37.5 vai 37.3 temperaturu. Atceros, ka pec operacijas loti sapampa, bet labak vajadzeja laicigi parbaudities, bet sakuma nelikas, ka ir tik nopietni, kamer nesapampa limfi.
15.12.2017 23:29 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Man gudrības zobu augšana sagādāja ļoti daudz sāpju. Cīnījos ar uzpampušām smaganām, bieži nevarēju pat normāli paēst. Zobi auga ļoti ilgi, taču, paldies dievam, izauga un nekādu ķirurģisku iejaukšanos neprasīja, jo tieši tas bija tas par ko ļoti baidījos. Tomēr, kā zināms, ne visi var iztikt bez ķirurģiskām manipulācijām, tāpēc piekrītu, ka vajadzētu uztaisīt rentgenu. Pašas sirds mieram būs labāk, ja par savām bažām pakonsultēsies ar ārstu. :)
15.12.2017 23:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man uzpampa tik 1x uz 3dienaam staigaaju kaa kaamis paargaaja lietojot ibumetinu un led us kompreses. Pec kritiena vienu dienu nevareeeju neko normaali sakozlaat ..pec tam paargaaja. Itkaa ja piespiez smagak konkreeta sturi ar pirkstu drusku saap..redzes kaa bus.
15.12.2017 23:34 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Manā gadījumā saņemties izoperēt gudrības zobus ir bijis līdz šim drosmīgākais lēmums dzīvē, pie tam es tam nobriedu 1,5 gadus. Ilgi meklēju citus ārstus un risinājumus, bet izejas nebija. Saņēmos operācijām tad, kad ķirurgs izstāstīja par potenciālajām ieaugušu gudrības zobu komplikācijām. Pie tam - plānoju mazo, tādēļ negribēju grūtniecības laikā saskarties vēl ar gudrības zobu problēmām.
Man visi 4 bija ieauguši zem žokļa kaula. Divas operācijas sedācijā ar mēneša starpību, un viss super! Tā sajūta pēc tam ir labākā pasaulē! :-)
Brauc uz LV un dodies pie gudra un iejūtīga daktera, pārbaudies un attiecīgi rīkojies tālāk. Tas ir prātīgāk nekā turpināt baidīties un (ptu ptu ptu) sagaidīt pēkšņas komplikācijas nakts vidū. ;-)
15.12.2017 23:41 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Un, jā, man tie zobi nekādas problēmas vai sāpes nesagādāja. Es vienkārši veicu ieguldījumu nākotnē, tā teikt.
15.12.2017 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits