Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es nevaru saprast kas man ir vajadzīgs

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Sveiki. Es nevaru saprast ko man vajag. Kādu laiku gribēju kļūt par dejotāju, bet drīzumā sapratu, ka esmu vairāk rakstnieks. Bet ir tā, ka es nevaru neko uzrakstīt, kas izskatītos pēc daiļliteratūras. Man patīk rakstīt par atgadījumiem un lietam, kas ir reāli notikuši ar mani, bet kaut ko izdomāt - teiksim, kādu sižetu un neeksistējošos varoņus - man gan nesanāk. Un lasīt visu laiku ari apnīk.

Nevaru piespiest sevi lasīt 10 stundas dienā pat ja ir laiks. :( Klasiska literatūra arī nepatīk, neinteresanti lasīt. Patīk Jū Nesbē. Vēl nevaru saprast vai man ir vajadzīga nauda vai nē. Dažreiz liekās, ka var normāli iztikt arī tā: sēdi viens mājās, lasi grāmatas, klausies mūziku, dzer sev teju un raksti Internetā. Bet dažreiz arī gribas nopirkt kaut ko no Hugo Boss jaunas kolekcijas un aiztīt uz Parīzi.

Vēl neesmu pārliecināts vai man vajag meiteni. Dažreiz aizej uz kādu klubu, nodejo tur visas brīvdienas līdz sešiem rīta, bet draudzenes kā nebija, tā arī nav. Bet laiks jau iztērēts. :( Nesen izdomāju kļūt par modeli, bet nezinu: varbūt tas arī nav manējais. :(

Vai jums ir bijis kaut kas līdzīgs dzīvē?
29.11.2017 17:07 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Ar mani ir līdzīgi - man arī patīk Jū Nesbē grāmatas. :-)
29.11.2017 17:11 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es nevaru saprast kas man ir vajadzīgs

Balstoties uz taviem tematiem,tev vajadzīga speciālista palīdzība.Bet vispirms vari iesākt ar izglītības iegūšanu;-)
29.11.2017 17:25 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Vēl nevaru saprast vai man ir vajadzīga nauda vai nē.

Protams,ka nauda ir vajadzīga, bez tās nevarēsi sēdēt internetā, nevarēsi apmaksāt rēķinus, apģērbt sevi, pabarot utt. Galu galā, bez naudas, nu nekādi.
29.11.2017 17:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man tikai interesanti, par kādu naudu tu ej uz klubiem, pērc tēju, telefonu (kurā var likt bildes Instargramā) un tādi sadzīviski tēriņi, ja tu nestrādā un nepelni? Tev kaut kāds pabalsts un statuss ir piešķirts? Invaliditātes, trūcīgās ģim. statuss vai vēl kaut kas? Nu nopietni, no kurienes tev nauda, ja tu neko nedari?
29.11.2017 17:38 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
Es teiktu, ka vari strādāt par cirka klaunu.:-D
29.11.2017 17:42 |
 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
A, atcerējos. Man vēl bija sapnis kļūt par slaveno Youtube-blogeru, bet ar laiku arī šo ideju atmetu (bet pirms tā paspēju uzņēmt ap 300 video). :(
29.11.2017 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Varbūt raksti scenārijus komēdijas žanrā :D No šejienes tēmām jau sanāk normāls sižets.
29.11.2017 18:53 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es teiktu, ka vari strādāt par cirka klaunu.

Pēdējā laika nesmieklīgākais latviešu komiķis Gatis Kandis, kas ir tik stulbs, ka par viņu nāk smiekli, šādi gūst panākumus. Un arī tam ir vajadzīga kaut kripata talanta. Autoram pat šāda talanta nav, par viņa stulbumu smiekli nenāk, tik gribas nogrozīt pirkstu pie deniņiem.(t)
29.11.2017 19:02 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es nevaru saprast ko man vajag. Kādu laiku gribēju kļūt par dejotāju, bet drīzumā sapratu, ka esmu vairāk rakstnieks.

Jā, jā, kā tad. Jau sen zināms ka sliktam dejotājam trucē "bumbas" un kājas, kuras aug pa taisno no pakaļas.
Bet ir tā, ka es nevaru neko uzrakstīt, kas izskatītos pēc daiļliteratūras.

Tāpēc ka no sākuma ir jāaiziet uz skolu, jāiemācās alfabētu un vēlāk arī jāiemācās rakstīt ar roku.
Man patīk rakstīt par atgadījumiem un lietam, kas ir reāli notikuši ar mani, bet kaut ko izdomāt - teiksim, kādu sižetu un neeksistējošos varoņus - man gan nesanāk.

Alkohols + Narkotikas Tev palīdzēs.
Vēl nevaru saprast vai man ir vajadzīga nauda vai nē.

Da nē, Tu ko, naudu jau sen neviens neizmanto, nauda ir pagātne, tagad ir Bitcoin'u ēra.
Dažreiz liekās, ka var normāli iztikt arī tā: sēdi viens mājās, lasi grāmatas, klausies mūziku, dzer sev teju un raksti Internetā.

Tu to jau dari.
Vēl neesmu pārliecināts vai man vajag meiteni.

Nē, noteikti nē, turpini vien drātēt kaimiņu, kuram jau ir 74. Meitenes ir priekš mīkstiem, priekš tiem, kuri nav spējuši nodibināt ciešu saikni ar cita vīrieša dvēseli. Es pat teiktu ka labā/kreisā roka ir labāka, nekā jebkura meitene.
Dažreiz aizej uz kādu klubu, nodejo tur visas brīvdienas līdz sešiem rīta, bet draudzenes kā nebija, tā arī nav. Bet laiks jau iztērēts.

Tas ir normāli, ar dejošanu nevienu nedabūsi. Zagšana, slepkavošana, apreibinošo vielu lietošana - tieši tas viss piesaista citus cilvēkus.
Nesen izdomāju kļūt par modeli, bet nezinu: varbūt tas arī nav manējais.

Tas noteikti nav tavējais, jo Tev ir pārāk plakans dibens un 1 izmēra krūtis.
29.11.2017 21:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
q7 tev cosmo vajag vek 3 profilu, lai gan calu tu vale visas temas ar vienu niku:-D
29.11.2017 22:05 |
 
Reitings 507
Reģ: 07.03.2016
Nu pamēģini TINDER! :D :D
29.11.2017 22:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)