Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādu padomu?!

 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Sveikas!
Mēģināšu īsi.
Esmu novērojusi savā organismā savādu lietu - tad kad es stāvu, tad man burtiski trīc/vibrē labā kāja (ar kreiso viss labi!). Kad eju,tad nekas, to tā neizjūtu,bet kad ir gājiens pa veikaliem, kur paej-apstājies-paej-apstājies, stāvi rindā,tad man burtiski kaitina tā labā kāja. Pilnīgi šķiet,ka pat blakus stāvošie/aiz muguras esošie vnk redz, ka kaut kas nav labi. Tik stulbi!
No tā, ka kāja nav tik stabila (pati vairs nešķietu tik stabila), pašai stress rodas-paliek karsti, kakla/pleca muskuļi sasprindzinās,galvā vate,kas stresu tikai palielina. Viss ķermenis ir stresa pārņemts, spēju ātri uzvilkties,lai gan apzinos,ka pati jau savu pašsajūtu vēl tikai tā vairāk grauju!
Reāli - lielveikali nav mani draugi. Nepatīk man tur! Tomēr saņemos, eju iekšā. Ehh....
Līdz šim bijuši sēdošie darbi. Jā, teikšu,ka mazkustīgums tiešām ir.
Vairums man apgalvo,ka kājām nav nostiprināti muskuļi, tāpēc arī tā viss izpaužas. Lietoju Magne B6, tad bija sajūta,ka tas mani vēl vairāk atslābina, kas ne īpaši patika sajūtu ziņā.
Mājās pati vingroju,ko fizioterapeite ieteica un parādīja konkrētos vingrojumus.
Varbūt kādai ir kas sakāms pie šī situācijas apraksta? Pēc kā izklausās-kas varētu būtu galvenais vaininieks?
23.11.2017 13:19 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.11.2017
Izklausās pēc psihosomātikas. Tāda problēma rodas tikai cilvēku pārpildītās vietās? Vai arī tad, kad vienkārši pastaigājies? Protams, var gadīties, ka pie vainas ir kāds "iespiests" nervs mugurā vai kājā, banāls neizārstēts iekaisums u.tml. Bet, spriežot pēc apraksta (stress, karstums, apjukums), lieta, kā saka, "ir galvā". Ja tas mierinās, varu teikt, ka problēma visdrīzāk ir atrisināma. :) Turies!
23.11.2017 14:02 |
 
Reitings 21
Reģ: 01.11.2017
B12 vitamīna trūkums... bet vislabāk aizcilpo līdz neirologam
23.11.2017 14:34 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
kapec tiesi B12?
bija domat,ka varbut vajag B grupas vitaminus padzer
23.11.2017 14:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Neirologs! Pirmā doma - iespiests nervs, kurš sevi liek manīt noteiktā pozā. Ja Tu šitā mājās pastāvi kājās uz vienu TV reklāmas pauzi arī sāpēs/trīcēs? Ja nē, tad gan ir psihosomatika.
23.11.2017 14:40 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Jā,arī tad es bieži vien jūtu. Pat pie stāvēšanas kājās,kad mazgāju traukus, tad sajūta,ka tieši labās puses kāja ilgi nevar nostāvēt, nogurst un drīz vien trīce/vibrēšana parādās. Citreiz atkal ir normālāk. Kā viņam uznāk. Jo lielāka slodze,jo vairāk izjūtu.
Jo jūtu,ka jostas vietā uz dibenvaigu labajā pusē ir jūtama velkoša sajūta,kas aiziet tālāk kā uz cirksni vai gūžas pusi, kur arī velk, bieži vien pat sēžot kādā pozā ( neesmu tik anatomiski precīzi zinoša tos nosaukumus). Ja ne tā pasēžu,tad arī uz roku aiziet/pirkstiem kā tirpoņa,kas atkal atiet,kad mainu pozu.
Varbūt tiešām kāds nervs visu šo neforšumu rada un manī stresu.
23.11.2017 14:45 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
Arī ieteiktu vizīti pie neirologa
23.11.2017 15:07 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Piekrītu meitenēm - ej, pārbaudies! Pat, ja tagad liekas sīkums, tie var būt agrīnie simptomi kam nopietnākam. Noteikti neignorē savas sajūtas, saku to no savas rūgtās pieredzes...
23.11.2017 15:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits