Instagram eyebrows trends

 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Es zinu, ka mūsdienās, arī tepat Latvijā, ļoti liela uzmanība tiek vērsta uz uzacīm.
Kā jums patīk šis nesen, pirms pāris gadiem, aizsācies instagram uzacu trends?
Man ļoti patīk. Arī ikdienā tādas veidoju. Kā jums patīk? Kādas ikdienā veidojat?
26.10.2017 22:38 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Ja man būtu kāda zināma sieviete, kas tā krāsojas, es noteikti pajautātu, cik maksāja dzimuma maiņas operācija.

Nu, ja... jo ir taču tik ļoti nepieciešams kādai sievietei iedzelt tikai tāpēc, ka pašai tādas uzacis nepatīk... Bet ja nu tā sieviete tieši ar tādām uzacīm jūtas skaista? Kāpēc nepieciešams otru cilvēku pazemot vai likt tam justies slikti/nepārliecināti par sevi? Tas sniedz kaut kāda veida baudu?
Daenerys1 principā ļoti labi visu uzrakstīja. Es arī savos komentāros rakstu, ka viss atkarīgs no cilvēka ādas tipa, matu krāsas un citiem apstākļiem - būs sievietes, kurām tāds make-up piestāvēs, bet būs tādas, kurām izskatīsies slikti. Un ne jau tāpēc, ka viņas nemācētu krāsoties, bet gan tāpēc, ka konkrētajam ādas tipam, krāsai nepiestāvēs tāds grims. Tas par ko savos komentāros mazliet sacepos ir jau augstāk minētais. Saprotu, ka ne visām sievietēm viss piestāv. Ja esi kādai laba draudzene/kolēģe/ģimenes locekle, tad, protams, gan jau otra sieviete neiebildīs, ja to mazliet pakonsultēsi, delikāti pastāstīsi kā, tavuprāt, vajadzētu ietonēt uzacis vai acis, lai šī sieviete izskatītos labāk, pievilcīgāk. Bet jau pieminētais jautājums par dzimuma maiņas operāciju... Nu jā. Tas laikam tomēr norādītu uz paša jautātāja attīstības līmeni...
27.10.2017 23:27 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009

man dabigas ir tadas ka augseja bilde, parasti vnk sakemmeju, ja ir laiks un gribesana loti viegli iepildu, kur uzacis drusku planakas. un tad ir ka apakseja bilde.
manuprat, tadas uzacis ka autores bilde izskatas diezgan skarbi , harsh

seit zendaya ari ir insatgram eyebrows bet nav asas linijas un izskatas daudz dabiskas un ne tik agresivi.
Kopuma man isti neuztrauc citu uzacis. vairak acis krit, ja viss maekup ir instagram stila , daudz par daudz
27.10.2017 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Paturot prātā, ka ir vietas, norises un apstākļi, kuri pağēr savu iekšējo aizrautīgo ķellētāju un mākslinieku mazliet ierobežot un savaldīt, es tomēr gribu teikt, ka pa manam te skaisti ieder Sleek My face. My rules reklāmas rullītis (kurš, starp citu, man traki patīk). Vai es sev tādas uzacis zīmētu? Visticamāk ne. Vai man tādēļ gribas justies pārākai un reāli ieņirgt par stulbajām pārmālētajām instatrendu beibēm? Arī ne. Ja viņa ar tādā uzacīm un intensīvu meikapu jūtas pārliecināta un smuka - you go girl!
28.10.2017 11:02 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man patīk gan tādas uzacis kā autorei bildēs, gan instagram meikaps. Pati gan tā neizskatos banāla iemesla dēļ - es kaut kā īpašāk par vienkārši tonālā uzkrāsošanu krāsoties māku sliktāk par piecgadīgu bērnu :D un man ir slinkums, lai piepūlētos, man tiešām nesanāk, kad esmu centusies, ja kaut ko no sevis sanāktu izdabūt ārā, tas noteikti prasītu ilgu laiku no rītiem taisoties, bet es esmu pieradusi sataisīties pa 15min. Tāpēc man šķiet labs variants permanentās uzacis, esmu uztaisījusi, bet, lai atbilstu kopskatam, tās izskatās dabiski. Man ir pāris draudzenes, kas izskatās kā instagram, ir draudzenes, kas nekrāsojas vispār un visas ir skaistas.
28.10.2017 11:32 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet jā, manuprāt, tādiem kā man ir izcils variants permanentās uzacis, pieliktās skropstas uc ko katrs grib pēc saviem ieskatiem. Ir forši, vienreiz uztaisīt un tad kādu laiku izskatīties labi bez piepūles. :) pie reizes, varbūt varat ieteikt salonu, kur taisa smuki skropstas? Es vienreiz esmu pamatīgi ieberzusies ar māju variantu, kur meitene vienkārši reklamēja sevi fb, tāpēc gribētu atrast labu vietu šoreiz. Varbūt tam jāuztaisa būs atsevišķa diskusija..
28.10.2017 11:38 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Neteikšu ka man nepatīk, konkrēti autores bildē man liekas par traku, tas vispār ir vakara makeup.
Pati tādas netaisītu jo vienkārši man nepiestāvētu. Lai tādas vispār labi izskatītos vajag ideālu ādu, ādas toni plus kvalitatīvu makeup. Vai arī vienkārši jāpārmālē seja kā glezna :D
Ir redzēti briesmīgi gadījumi ir arī kam ir skaisti un gaumīgi. Vienkārši pašam jasaprot kas piestāv nevis tikai modei jāseko.
28.10.2017 12:54 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ikdienā tādas krāsoju, bet ne tik traki kā bildē un tā kā ikdienā nelietoju tonālo krēmu, tad apkārt uzacij nesmērēju konsīleri kā to dara citas
28.10.2017 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Tā kā pašai ir diezgan tumšas un izteiktas uzacis, neizjūtu vajadzību ikdienā tās vēl krāsot. Pašai šis trends patīk nosacīti - ir kam piestāv, bet lielākoties tomēr nākas redzēt meitenes, kuras mēģinot uzzīmēt šādas uzacis pāršauj pār strīpu. :-D
28.10.2017 21:46 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015

:-D
28.10.2017 21:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kā jums patīk šis nesen, pirms pāris gadiem, aizsācies instagram uzacu trends?

Izskatās traki.
28.10.2017 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits