Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc dzemdībām viena

 
Reitings 331
Reģ: 30.04.2014
Viss ir aiz muguras.
Pārdzīvotais ir prātam neaptverams.
Ko iesākt,kā dzīvot,tikt pāri,kāpēc tā noticies?Tie ir jautājumu,jautājumi kas paliks uz mūžu.
Šobrīd esmu viena savās mājās no slimnīcas ārā.Tukšuma sajūta milzīga.
Ko jūs darītu manā vietā?
21.10.2017 09:51 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Kāpēc viena?
Kur bērniņš? (t)
21.10.2017 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Es padaliishos ar savas koleeges piedziivoto.Jau kaadu laiku vinja gribeeja mazuli un tad uzzinaaja, ka ir staavoklii.Bija 7 debesiis,staigaaja laimiiga.Tachu 6 meenesii vinjas meitinai apstaajaas sirsnina,un arii vajadzeeja pasai dzmedeet...To,ko vinja un tu tagad paardziivo nenoveelu nevienai sievietei.Tachu vinja nenolaida rokas,aarsteejaas,gaaja gan pie psihologa,gan psihoterapeita.Un peec 10 meeneshiem vinja atkal palika staavoklii un dzemdeeja veselu puiku.Arii tagad kad runaajam vinja atceras savu pirmo beerninu-meitinu,tas ar vinu buus vienmeer kopaa.Tachu tagad vinja to ir pieneemusi-kaa Dievinjsh noleema taa arii notika!Turies,kaadu laiku buus smagi,bet taas saapes atkaapsies un buus vieglaak.:-(
21.10.2017 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Veltītu savu laiku un mīlestību jaundzimušajam bērnam, viņam esi vajadzīga tu,neatņem viņam prieku un gaišas emocijas dēļ viena kretīna. Bērni ļoti labi jūt mates emocijas, viņi tās burtiski uzsūc, atceries to! Dzīve nav beigusis, dzive tikai sākas. Vīrietis kurš nespej uzņemties atbildību nav nevienu asaru vērts.
Sāc ar to, ka iepazīsties ar citām mammām, esi aktīva, kusties, ej pastaigās nevis nīksti mājās, piedalies māmiņu organizētajos pasakumos, bet citām mammām neuzgrūd savu sāpi!
21.10.2017 10:06 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Chikitita, viņai nav bērniņa.
Jūtu līdzi un es ceru, ka atradīsi spēku tikt tam pāri. Galvenais nepaliec viena - draugi un ģimene lai atbalsta.
21.10.2017 10:08 |
 
Reitings 331
Reģ: 30.04.2014
Mani arī fascinēja vakardienas dakteres psihoterapeites attieksme,biju griezusies pēc palīdzības,sakarā,lai parunātos un izrakstītu ko nomierinošu,jo jūtu sevi ka pēcdzemdību periods man smags.Aizejot saņemu pretīm,bet Tev tak nekas nekaiš,izskaties tak labi un tā arī aizcirtu durvis un aizgāju.Ejot jau iekšā daktere izskatījās ne īsti omā un tad jau iekārtojās uzbrukuma pozā un tad jau tik kāda palīdzība,tik uzbrukums. Labi tas nekas.pierakstījos pie citas,bet nu dažu labu ārstu attieksme tiešām liekas ja Tu turies ārēji,tad Tev uekšā nekā nesāp arī.Ko gribi nez maz vai...
21.10.2017 10:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lai atkal justos kaut cik normāli, vajag paiet laikam. Labāk nesëdi mājās viena. Tev ir kāda draudzene, māsa?
21.10.2017 10:35 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ar laiku tās sāpes notrulināsies. Saprotu, ka pagaidām tu nemaz nevari iedomāties, ka tās varētu samazināties. Bet tā notiks.
Ir jau pagājuši vairāk kā trīs ar pus gadu, bet domas par zaudēto ik pa laikam atgriežas. Piemēram, tad, kad draudzenes bērns sāka iet bērnudārzā (abām bērniem bija jādzimst vienā mēnesī)
21.10.2017 10:43 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Mani arī fascinēja vakardienas dakteres psihoterapeites attieksme,biju griezusies pēc palīdzības,sakarā,lai parunātos un izrakstītu ko nomierinošu,jo jūtu sevi ka pēcdzemdību periods man smags.Aizejot saņemu pretīm,bet Tev tak nekas nekaiš,izskaties tak labi un tā arī aizcirtu durvis un aizgāju.Ejot jau iekšā daktere izskatījās ne īsti omā un tad jau iekārtojās uzbrukuma pozā un tad jau tik kāda palīdzība,tik uzbrukums. Labi tas nekas.pierakstījos pie citas,bet nu dažu labu ārstu attieksme tiešām liekas ja Tu turies ārēji,tad Tev uekšā nekā nesāp arī.Ko gribi nez maz vai...
Šobrīd esi emocionāla un visu uztver saasināti. Noteikti psihoterapeite neuzvedās tā,kā apraksti.:-)
```````````````
Sazinies cālī ar mammām, kurām līdzīga pieredze,noteikti līdzēs ar padomu. Lai tev ātrāk izdodas atkopties.
21.10.2017 11:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man gan liekas neētiski grūtnieci vai tikko dzemdējušu uzreiz mest stereotipu maisā , sakot "tev jau hormoni , emocijas trako ", attaisnojot bieži vien ārstu nekompetenci un vienaldzību .
(t)
.
Alise134 vai tev vecāki ir ?Tuvi draugi ? Šeit nepieciešams tuvinieku atbalsts un izraudāšanās , bet ne tik ļoti vienatnē , cik kopā ar kādu . Lai tās sāpes ir kaut cik dalītas , izprastas .
.
Pati sevi tavā situācijā mierinātu tikai ar to , ka tam visam taču bija iemesls , bērniņš neattīstījās pareizi , ir iemesls , ir sekas . Tātad ne bez iemesla grūtniecību nācās pārtraukt . Un labāk tā , nekā bērniņš bez iemesla nomirst puncī vai piedzemdē slimu un cīnās par katru izdzīvošanas dienu .
.
Tev būs veseli bērni , redzēsi ! Pēc gadiem tu šo atcerēsies kā murgu un priecāsies par savu mazuli , kurš tev būs īsta laime un dzīves jēga ! HUGS !
21.10.2017 12:18 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nez vai tas ir sliktaakais, kas ar Tevi vareeja notikt. Njemot veeraa, ka teemas tiek liktas par katru siikumu, ne tikai par gruutnieciibu, bet ne ar vaardu netiek piemineets draugs/partneris/viirs, tad diez vai taads vispaar bija. Materiaalie apstaaklji ar diez ko spozhi nez vai ir bijushi, ja jau tika plaanots iegaadataies mazlitraazhas vecu auto un diskuteets par meenesha telefona reekjinu. Vispaar visas teemas beernishkjiigas, naivas un liecina par zinaashanu truukumu elementaaros jautaajumos. Defektiivi embriji iet bojaa katru dienu visaa pasaulee, un tas ir labaak, nekaa dzemdeet “daarzeni”.Nav ko te sevi nostaadiit kaa pasaules cieteeju.
Kad pieaugsi sapraataa, buus stabila materiaalaa baaze, viirs vai vismaz ilgstoshas attieciibas, tad vareesi pieversties vairoshanaas jautaajumam.
21.10.2017 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Ak, kungs, cik ļoti chikitas komentārs ir nevietā.. :'-( !!
.
Alise, es pat nespēju neko pateikt... :( Turies!
21.10.2017 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
 
Reitings 26
Reģ: 28.06.2015
Neuzskatu, ka Chikitita komentārs ir nevietā, jo izlasot arī es sapratu, ka viņa ir mājās viena ar bērnu un bez drauga...
Bet autorei izsaku līdzjūtību, turies.
21.10.2017 12:53 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Mana skatijuma sadiem cilvekiem uz debesim ir jalukojas caur rutim.
21.10.2017 14:06 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Mazuļa tētis nepalīdz / neatbalsta?
21.10.2017 16:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Chikita izlasi vèlreiz un padomà, izlasot tekstu uzreiz redzas sàpe, ka zaudèts bèrninsh, nevis vīrietis notinies. Notinies vīrietis ir sīkums, salīdzinot ar to, ko jūt màte zaudèjot bèrnu.
.
Alise1234, diez vai ir kas tàds, kas tev tagad var palīdzèt un ko tu vari darīt, jà vari meklet labu psihologu, bet tàpat sàpes nepàries. Vari meklèt medicīniskos iemeslus- vismaz būs atbilde- kàpèc. Ieteiktais, ka laiks dziedé- ir lietas, ko laiks nedziedè, tikai af laiku sàpes un atminjas notrulinàs, klūst retàkas, bet tàpat nepazūd.
.
Càlī ir atbalsta grupinja meitenèm, kas gàjušas šim cauri, pievienojies un parunàjies ar tàm, kas saprot tavu sàpi.
21.10.2017 18:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visbiežāk sāpes palīdz mazināt nākošā grūtniecība un vesels mazulis. Līdz ar to, protams, mēģini dzīvot tālāk, cīnies un turies. Un domā par to, ka nākošreiz viss izdosies. Kas zin, varbūt tagad ir labāk, ka notika kā notika..
21.10.2017 18:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Alise134
Izsaku līdzjūtību par tavu zaudējumu. Tik briesmīgi, ka kaut kam tādam jāiet cauri... Par to, kā pārdzīvot šo laiku, - katram ir kaut kas savs, kas palīdz bēdās - vienam norobežošanās, citam ierakšanās darbā. Cerams, ka tev ir cilvēki, kuriem tu vari uzticēties un kuri var būt tev blakus. Varbūt Cālī slēgtajā grupiņā var atrast atbalstu... Saka, ka vajadzīgs kaut kāds rituāls, ar kuru palaist mazuli prom, kaut kāda atvadīšanās, lai pieliktu punktu un sāktu visu no jauna. Turies!
21.10.2017 22:07 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Turies un esi stipra!!! Un piekritīšu Rumpumpelei - atlaid! Zinu, ka nav viegli, īpaši šādā situācijā, bet katram mācība nāk caur ciešanām, ja nevar savādāk. Neturpini to ciešanu ceļu, noveļot emocijas uz citiem (ārsti, ģimene), bet atlaid visu slikto sevī, lai būtu gatava jaunam sākumam, jo tāds noteikti nāks;-)
21.10.2017 22:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Cinisks komentārs, bet tomēr uzrakstīšu. Tu gribēji bērnu, bērns tevi izvēlējās par māti. Kaut kādi bioloģiski apstākļi jums traucēja satikties. Ja veselība ļauj, dod savam bērnam otro iespēju atnākt pie tevis. Dvēsele nemirst, tā tikai gaida iespēju ar tevi satikties.
/es ceru, ka mans komentārs nav galīgi garām, bet autore nav norādījusi skumjā rezultāta iemeslu/
10.03.2018 07:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits