Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve jūk un brūk

 
Reitings 6
Reģ: 15.10.2017
Nezinu, pat kapec te rakstu, bet laikam sagaidu kādu labu padomu, vai vismaz gribu izrunāties ar kadu.
Situācija sekojoša, man liekas ka mana dzive jūk un brūk. Šobrid ir tik liela putra visā , ka nezinu ko un kā labak darīt. It kā jau nekas tads traks varbut, bet tomēr nav kas dod padomus. Jau uzreiz pateikšu,ka neminešu ne konkretus cilveku vardus , ne ari pilsetas, jo uzksatu ka bez tā var iztikt.
16.10.2017 15:05 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.10.2017
Nezinu, pat kapec te rakstu, bet laikam sagaidu kādu labu padomu, vai vismaz gribu izrunāties ar kadu.
Situācija sekojoša, man liekas ka mana dzive jūk un brūk. Šobrid ir tik liela putra visā , ka nezinu ko un kā labak darīt. It kā jau nekas tads traks varbut, bet tomēr nav kas dod padomus. Jau uzreiz pateikšu,ka neminešu ne konkretus cilveku vardus , ne ari pilsetas, jo uzksatu ka bez tā var iztikt.
16.10.2017 15:05 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.10.2017
jau paris menešus dzivoju vienā no LV lielakajām pilsetām, domāju ka mana dzīve mainisies ar lemumu parvakties par 100% ,taču lidz ar parvakšanos sekoja citas problemas. Pirmais grūtibas atrast darbu, atradu un iesaku kaut ko darit, bet tad sapratu ka nav vērts, jo neko nenopelniju. Šobrid sežu bez darba , bet protams mekleju, bet apriebusies jau sedešana majas, cenšos jau iziet ara, kaut kā atrast nodarbes , bet tomer saprotu ka nauda maz un darba nav, un tas tik ļoti dzen depresijā. Otrā problema kas mani jau kadu laiku uztrauc ir par manam attiecibam. Ar draugu kopā esam gadus aptuveni 3 . Diezgan ilgu laiku dzivojam kopā kad es un viņš macijos, dzivojam vai nu pie viņa vecakiem, vai viņš ar mani pie maniem vecākiem. Bet tad es devos meklēt laimi atsevišķi , no vecākiem , veidot pati savu dzivi. Protams viņš pats teica ,ka ari - kur dzivošu es, tur arī viņš. Beigas kad jau parvacos , mekleju darbu un tā, viņš pateica- ka nedzīvos te ,kur dzivoju tagad. Ka viņam nepatik šī pilseta ,un vairāk patīk klusums un mazas pilsētiņas/ lauki vai tml. Tapec viņš izlema iet pagaidam dzivot pie saviem vecākiem un strādā,lai nopelnitu lielākiem pirkumiem ( mašīna, dzives vieta, un tml) . Es dziezgan pārdzivoju to sakumā,ka viņš mani tā " apčakarëja" un izdomāja mainit savus plānus. Taču, no otras puses priecājos , ka viņam beidzot bija nopietni mērķi attieciba uz nākotni. Sakumā ari bieži nesanaca tikties,jo diezgan liels attalums starp mums, tagad var teikt katru nedēļu tiekamies. Protams, tas musu attiecibas ir uzlabojis nedaudz, tas attalums, jo iepriekš bija neliela rutina attiecibas, it kā jau kopumā viss ir okey. Viņš protams ir aicinajis dzivot " pie sevis" , lai es parvacos un tad irejam kopa dzivokli, sakumā es it kā biju par, bet tad izskatiju visus + un -, un tomer sapratu , ka tur darba iespējas ir salidzinajumā niecigas, ar vietu kur šobrid dzivoju. Plus, es nevienu no tas pilsetas nepazistu, nezinu cik lielas isti tur izklaides iespejas un viss parejais , tapec biedeja tā doma. Kā ari man ir izdevigak šobrid dzivot tur ,kur tagad dzivoju, jo nav jairē. Un pedejā laikā vispar domāju par to, vai vispar turpināt vēl šis attiecibas, man pedeja laikā domas par to ,ka attiecibas kaut kā trūkst. Trūkst kādas odziņas. Domas visadas par to, vai tas vispar ir pareizais cilvēks ar kuru veidot nakotni, protams mes abi vel jauni un musu domas/ uzskati un viss parejais vel mainisies un paši par sevi mes ari mainisimies . Taču visvairak attiecibas man besī tas, ka viņš ir tips, kam patik vairak sedet majas. Es saprotu,ka viņš strada, ka viņš brivdienas grib atpūsties.. bet tomer vai vienmer butu jasež majas .. es piedavaju visadas iespejas, kaut kur aiziet pastaigaties , kaut ko foršu padarit, izklaideties ,kaut kur aizbraukt, bet retu reizi tikai viņš piekrit. Lielako daļu gadijumu, viņš it ka iepriekšeja diena vai tad kad piedavaju piekrit, un tad kad kaut kas jadara, tad grib sedet majas un neko nedarit. Un beigas sanak,ka mes neko nedarām. Esmu diezgan liela pasakumu/ aktivitāšu ,visadas citadas majas nesedešanas cienitaja, nav tā ka eju tuset katru nedeļu. Te vairak runa par to,ka man patik pasportot, man patik pastaigas, patik kulturas pasakumi, iziet sabiedriba un tā, bet viņš tā vietā izvelas pilnigi pretējo. Liekas pilnigi , ka viņš ar mani ir tikai deļ tā, ka viņam ir ērti, ka viņš saprot to ,ka labaku par mani neatradis. Pirmo pus otru gadu , bija viss vienkarši ideali attiecibas, tā varetu teikt. Bija gan ziedi, gan davanas, gan aplidošana,mīļi vardi, liela uzmanība un tml, saprotu ka cilvekam ar laiku nokrit tas roza brilles un man viņas ari jau sen nokritušas. No manas puses attiecibas ir tikai uzlabojušas, es stradaju pie tā visa un tā, bet no viņa puses man vairs nav praktiski nekā, protams ir tas mīļums un tā,bet viņš velta man daudz mazak uzmanibas , daudz mazāk ari visu parejo. Var teikt cilveks mainijies par kadiem 70% neka bija sakumā,kas man likās ļoti skumji. Bet es nevaru saņemties izbeigt šīs attiecibas, jo lai vai kā esmu iemilejusi šo cilveku, taču reizem viņa minusi mani tik ļoti nospiež ka velos visu izbeigt. Bet godigi sakot baidos , ka neatradišu nevienu citu labu cilvēku, jo visā visumā mans tagadejais ir labs cilveks iekšeji, pec rakstura un tā, bet tomer kaut kas trūkst. Man bail ir pazaudet šo laiku visu , tomer 3g ir ilgs laiks, bet šaubas par nākotni mani nomac.
Un ari tas, ka manam draudzenem visam izveidojas perfektas attiecibas, visas ar savam otrajam pusitem piepilda savus sapņus , dara viskaut ko kopā, bet tai pat laikā manas attiecibas stāv var teikt uz vietas. Kas ir diezgan skumji.
16.10.2017 15:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.10.2017
Atvainojos,ka sakuma teksts atkartojas, meginaju ielikt visu ko sarakstiju, bet tekstu izdomaja apraut.
16.10.2017 15:08 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Dzīve tev nebrūk - brūk gaidas. Jo izrādās, ka pārvācoties uz citu pilsētu dzīve nonākrtojas ar burvju nūjiņas mājienu un arī attiecības nav nemitīgais rožu dārzs. No sākuma tev ir jāsaprot, ko tu gribi no dzīves - tagad un vispār. Kādā jomā tu vēlies veidot karjeru? Vai tev ir vienalga, ka tik maksā? Kāda ir tava izglītība un vai tev pietiek ar pašreizējo izglītības līmeni? Vai tu tuvāko 3-5 gadu laikā redzi sevi mazpilsētā kopā ar draugu? Ko tu sagaidi no šīm attiecībām? Protams, ka tu esi apjukusi, jo tev īsti nav skaidra plāna, ko, kā un kāpēc tu gribi. Reāli apsēdies un uzraksti uz lapas, ko tu vēlies nākamā gada laikā un nākamo 5 gadu laikā savā dzīvē visās jomās - karjera, dzīvesvieta, izglītība, attiecības, hobiji, veselība. Pēc tam varēsi sākt skatīties, ko tu vari darīt, lai sasniegtu šos mērķus, ko ir iespējams apvienot un ko nav, no kā tu vari atsacīties un bez kā nevari iztikt. Uzraksti plānu, ko tu darīsi šo mērķu sasniegšanai - šodien, šonedēļ, šomēnes, šogad. Un ķeries klāt! No čīkstēšanas un zūdīšanās par to, cik viss ir slikti un sarežģīti, nekas nekļūs labāk.
16.10.2017 15:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Es arī pārvācos uz citu pilsētu ar domu ka nu sāksies jauna dzīve un tā tālāk, tomēr tā ir dzīve un arī jaunā dzīves vietā apkārt rodas jauni cilvēki un notikumi.
Tev ieteiktu rindas kārtībā sakārtot visas sakrājušās problēmiņas. Tomēr sāc ar karjeru jo kā saka no mīlestības nepaēdīsi :-)
16.10.2017 15:25 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Es ieteiktu to, ka no sākuma jāpamet tas džeks.
Tad, jau pārējais viss sakārtosies.
16.10.2017 15:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Krievu valoda nav man tā tuvākā, bet palasot tavu tekstu, to vislabāk raksturo vārds "соска-пустышка".
16.10.2017 15:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
irmais grūtibas atrast darbu, atradu un iesaku kaut ko darit, bet tad sapratu ka nav vērts, jo neko nenopelniju.
ka tas ir neko nenoelniji, neizmaksaja algu? Griezies VDI..ja alga maza, nu sakuma ari tas ir lab, vismaz kada naudina labak ka nekas. Tev jamaina domasana....
16.10.2017 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits