AirBaltic, lidosta, jautājumi

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveicināti, drīz grasos lidot uz Eiropu. Ir daži jautājumi.
1) Vai Eiropā, piemēram, Parīzē un Berlīnē, ir apģērbu noma? Teiksim, es atlidoju, eju uz speciālo veikalu un nomāju sev uz brīvdienām kādus kreklus vai bikses. Vai tā var?

Es jautāju, jo man mugursomā ir maz vietas, es tur kaut ka iestūmu četrus kreklus un viņi jau ir saburzīti. Maksāt par bagāžu dažu kreklu dēļ arī negribas. Būtu ērti apģērbu kaut kur iznomāt.
2) Man ir flakons ar matu pastu 100 ml. Es lasīju, ka pēc noteikumiem nevar pārvazāt vairāk pār 100 ml. Nevaru saprast – vai 100 ml var vai nevar?
3) Vai lidostā dos ziploku priekš gara flakona? Piemēram, kā Taft.
4) Pieņemsim, man ir 120 ml flakons ar smaržām. Bet faktiski tur var būt kaut kur palikuši apmēram 50 ml, jo es bieži tos lietoju. Vai tie lidostas strādnieki kaut ka mēris to svaru vai vienkārši paskatīsies, ka uz burciņas uzrakstīts 120 un sviedīs to ārā?
5) Ko dara ar lietām, kas neiziet kontroli? Piemēram, ar ļoti dārgam smaržām? Vienkārši sviež miskastē?
6) Vai var ņemt sev līdzi atvērtus Nospa un Paracetamol tabletes? Un bez receptes.
7) Cik esmu dzirdējis, ūdenī ņemt lidostā ir aizliegts. Vai tā tiešām ir? Bet kā ar šokolādītēm? Piemēram, ja es paņemšu sev jakā Snickers batoniņu, mani ielaidīs? Un ko izdarīs ar to šokoladīti?
8) Mana lidmašīna izlido astoņos no rīta. Pirmais mikriņš no manām mājam sāk iet pēc pieciem. Es izrēķināju, ka man būs tikai viena stunda lai izietu cauri kontrolei un atrast savus vārtus.
Vai septiņos no rīta lidostā ir daudz cilvēku? Man pietiks stundas?
Vēl ir variants atbraukt uz lidostu vakarā un nogaidīt tur nakti lai nenokavētu no rīta. Bet tad paliek atklāts jautājums – vai viņi mani ielaidīs iekšā ar savu ēdienu (Snickers, piemēram)? Jo tērēt naudu tajos dutifrijos es gan negribu.
9) Vai var ņemt zāles (Paracetamol, piem.) savā kabatā?
10) Vai var iekāpt lidmašīnā ar Hydrogen Peroxide?
Pagaidām viss. Paldies uz nākotni.
02.10.2017 21:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
- Jebkāda veida zāles, ja vien tās nav šķidras, var pārvadāt ar/bez iepakojumiem.
- Flakonus zem spiediena var pārvadāt arī rokas bagāžā, ja tie nepārsniedz 100ml/gr.
- Ūdeņraža pārskābi var vest, ja tā ir 3%īgā. Ja ar lielāku procentu vai neoriģinālā iepakojumā, tad ne.
- Izlasot autora daudzos jautājumus, ieteiktu vienkārši paņemt nododamo bagāžu un lidostā ierasties tā, kā plāno, nakšņošana terminālī būtu lieka.
03.10.2017 10:17 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Kādēļ nevar vienkāŗši nopirkt kādu kreklu uz vietas un pēc tam izmest?Tas būs gluži tas pats kas nomāt(naudas izteiksmē),tikai nevajadzēs uztraukties ar atgriešanu.
03.10.2017 10:29 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2017
Neaizmirstiet «izņemt ārā matus» , lai lidostā pēc DK tas nav jādara.
03.10.2017 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits