Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis - smēķētājs - Jūsu attieksme?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Man tāds pavisam konkrēts jautājums. Vai Jūs veidotu ilgstošas attiecības ar vīrieti, kurš dienā izsmēķē paciņu - pusotru?
Esmu sākusi ar kādu satikties, dzirstele ir, taču šis faktors manī raisa pārdomas. Domāju - vai esmu dīvaina?
...
Īsumā varu padalīties savos apsvērumos:
1) Protams, veselība.
2) Finanšu izlietojums. Esmu neatkarīga, vīrieša makā neložņāju. Ja cilvēkam, piemēram, ir dārgs hobijs, kam tiek tērēti kaut vai tūkstoši, man nebūtu, ko piebilst. Bet, ja cilvēks tērē 150 - 200 eiro tam, lai ievilktu plaušās darvu... nu, nepatīk man! :D
...
Neesmu psihā nosodītāja, teikusi pagaidām neko neesmu. Arī tad, kad randiņošanas laikā man dažbrīd ir bijis ik pa laikam jāieelpo dūmiņi.
...
Viedokļi?
30.09.2017 14:54 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Komentēju kā nesmēķētāja un cigarešu nīdēja:
Ar šādu vīrieti droši vien netiktos. Viena lieta, kad satiecies ar kaislīgu smēķētāju 1x nedēļā, to vēl var pieciest, bet ja katru dienu blakus kūpēs kā skurstenis... Man tas liekas pilnīgi bezjēdzīgs ieradums, jo nauda tiek izmesta vējā ikkatru dienu un stundu, nemaz nerunājot par iespējamām veselības problēmām.
03.10.2017 13:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es savukārt nevarētu būt kopā ar vīrieti kurš nesmēķē :)
03.10.2017 18:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tante čība, eksistē vairāki pētījumi, kas parāda, ka smēķējošo vīriešu pēcnācējiem ir lielāka iespējamība uz ADHD jeb uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu.
03.10.2017 21:54 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Es savukārt nevarētu būt kopā ar vīrieti kurš nesmēķē

Es arī ar tādu nevarētu būt kopā. Tāpat kā ar pilnīgu atturībnieku ne. Nē, tādi nav priekš manis. Bet katrā ziņā labi vien ir - lai nesmēķētāji paliek tām, kurām smēķētāji riebjas, bet tādām, kurām, savukārt, nesmēķētāji neder, tiek smēķējošie. :)
03.10.2017 21:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A man gan dzili vienalga pipe vai nepipe virietis, izveloties man ir citi butiski kriteriji. Un vrietis idealo lai mekle kada kas tic pasakam..bet ja newbrns ka ir padaudz vecmeitas ...:-D
03.10.2017 22:01 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
newbrns

newborns? :D
03.10.2017 22:04 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
newborns

Man liekas, ka bija domāts "nebrīnos".
03.10.2017 22:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Par laimi,ja tā var teikt mums ir līdzsvars:-D,es nedzeru, draugs pa retam gan. Draugs pīpē,es agrāk pīpēju:-D , draugam vismaz es ceru,ka nav iebildumu,ka es nedzeru,vismaz man iebildumu,ka draugs pīpē nav, lai gan nebūtu nekas pret,ja viņš arī nepīpētu:-)
03.10.2017 22:37 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Ja godīgi, Darya komentārs:
Es arī ar tādu nevarētu būt kopā. Tāpat kā ar pilnīgu atturībnieku ne. Nē, tādi nav priekš manis.

man atsauca atmiņā vēl vienu lietu - man ir paniskas bailes no ticīgiem cilvēkiem, kas nedzer, nepīpē, nekrāpj un visādi citādi mēģina sevi pozicionēt kā svētos. Man ir sajūta, ka šiem cilvēkiem iekšā ir tādi dēmoni, ka jābēg pa gabalu, iedod tik iemeslu un viņu asinskāre liks nomētāt akmeņiem ikvienu, kurš patrāpīsies ceļā. Piedodiet, es te paralēlēs aizdomājos:-D
Althea, nezinu, protams, Tavu vecumu, pieļauju, ka dzīves pieredze Tevi vēl ir saudzējusi:-), bet vienu gan zinu, Tev patīk kontrolēt, patīk, ja viss ir pa kastītēm. Zini, dzīvē ir grūti, ja gribi visus cilvēkus kastās iedalīt, ne viens vien režīms (politiskais) uz to ir iekritis:-D Cilvēkus nevar sadalīt kastītēs, rāmjos u.t.t. Var mēģināt, bet pa lielam tā tik var iedzīvoties stresā, jo viņi nepārtraukti no Tavas kastītes mēģinās izkāpt, izlausties un ja neļausi, tad izdarīs to ar spēku....
03.10.2017 22:45 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
manējais arī pīpē, bet es pati gan ne
iekšā mājās, protams, ka nepīpē un man virsū dūmus nepūš
laikam jau esmu pieradusi pie tā un man nemaz neliekas, ka viņa mati vai drēbes smird pēc dūmiem
03.10.2017 22:45 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Man smēķēšana nebūt neliekas tas trakākais ļaunums.
Pašai tēvs bija melis, krāpējs un bezkaunīgs, turpretī kaislīgi lepojās, ka nesmēķē. Tāpēc laikam man tagad ir smēķējošs vīrietis, kas ciena mani, manu izvēli nesmēķēt un ne manā, ne bērna klātbūtnē cigaretes nav redzamas :) Smēķēt arī dodas ārpus mājas.
03.10.2017 23:00 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
man atsauca atmiņā vēl vienu lietu - man ir paniskas bailes no ticīgiem cilvēkiem, kas nedzer, nepīpē, nekrāpj un visādi citādi mēģina sevi pozicionēt kā svētos. Man ir sajūta, ka šiem cilvēkiem iekšā ir tādi dēmoni, ka jābēg pa gabalu, iedod tik iemeslu un viņu asinskāre liks nomētāt akmeņiem ikvienu, kurš patrāpīsies ceļā. Piedodiet, es te paralēlēs aizdomājos
Es neteiktu, ka man ir paniskas bailes, bet drīzāk negatīva attieksme pret šādiem cilvēkiem. Kamēr viņi cenšas mums iestāstīt, ka ir šķīsti, man esot viņu tuvumā, pārņem slikta sajūta, aizdomu pilns skatījums viņu virzienā. :D
03.10.2017 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits