Vīrietis - smēķētājs - Jūsu attieksme?

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Man tāds pavisam konkrēts jautājums. Vai Jūs veidotu ilgstošas attiecības ar vīrieti, kurš dienā izsmēķē paciņu - pusotru?
Esmu sākusi ar kādu satikties, dzirstele ir, taču šis faktors manī raisa pārdomas. Domāju - vai esmu dīvaina?
...
Īsumā varu padalīties savos apsvērumos:
1) Protams, veselība.
2) Finanšu izlietojums. Esmu neatkarīga, vīrieša makā neložņāju. Ja cilvēkam, piemēram, ir dārgs hobijs, kam tiek tērēti kaut vai tūkstoši, man nebūtu, ko piebilst. Bet, ja cilvēks tērē 150 - 200 eiro tam, lai ievilktu plaušās darvu... nu, nepatīk man! :D
...
Neesmu psihā nosodītāja, teikusi pagaidām neko neesmu. Arī tad, kad randiņošanas laikā man dažbrīd ir bijis ik pa laikam jāieelpo dūmiņi.
...
Viedokļi?
30.09.2017 14:54 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, nē un vēlreiz nē! Pati nepīpēju, nekad neesmu mēģinājus un negrasos, cigarešu dūmi izraisa fizisku riebumu. Ja tā padomāt, nekad man nav bijuši smēķējoši vīrieši, citādi nevaru arī iedomāties. Es pat nerunāju par tādu aspektu, kā skūpstīties ar vīrieti, kas tikko pīpējis vai īsi pēc, bet arī par to, ka pīpētāju drēbes, dzīvojamā telpa, auto sasūcas ar dūmiem. Nemitīgi uzturēties tādās smakās no pašas gribas uzskatu par mazohismu.
01.10.2017 11:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Esmu uzaugusi ar tēti smēķētāju, mīlu jau tāpat. Bet izvēloties pielūdzējus vienmēr stingri skatījos, lai nav smēķētājs. Pareizāk sakot tas bija viens no pirmajiem jautājumiem, ja smēķēja uz randiņu nemaz negāju.

+++ Tas pats. Protams, ka tēti mīlu, bet pat par spīti tam, ka mamma nekad neļāva smēķēt istabās (tikai uz balkona) vai auto, tāpat cigarešu smaka bija jūtama vēl kādu laiciņu. Bail pat padomāt par tādiem vīriešiem, kas sievas teiktajam/nepatikai uzliek mīksto, pīpē visur un ignorē (nezinu kāpēc, bet prātā ienāca Sognares aprakstītais gadījums), kas man šķiet vispār ārpus visiem rāmjiem.
01.10.2017 11:11 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Draugs smeķē.bet mums ir noruna,ka to viņš dara tikai ārpus mājām un tad,kad manis nav blakus.Jo nevaru ciest dūmus(t)
01.10.2017 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Vīrs smēķē, bet ir 2 tabū, ko ievēro nekad nesmēķē auto un nekad dzīvoklī. Arī kad aiziet ciemos un ir balkons, tad neiet uz tā, bet iet āra. Ejot kopā arī paiet maliņā. Neesmu sajūsmā par šo faktu un dažreiz ko paburkšķu, ka varētu nomest, bet pati nesmēķēju un nav arī bijusi doma, ko tādu darīt. Tēvs arī smēķēja ilgus gadus un 40 gadus nosmēķēja, un atmeta.
01.10.2017 13:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Saprotu, ka šī diskusija nedaudz ir aizgājusi uz beztēmas pusi:-D, bet man patīk, ka tiek apskatīti dažādi faktori, tādēļ papildināšu ar lietām, kas, manuprāt veselību ietekmē vienlīdz slikti:
Tabaka, alkohols=dzīvošana Pekinā, NY, Londonā vai pat Rīgā (gaisa kvalitāte); lielākā daļa fast food (arī ja pat 1 vai 2 reizes nedēļā); jebkuras zāles, kas tiek lietotas regulāri (arī, ja bez tām būtu letāls iznākums); pārtika-jebkādi ģenētiski modificēti, hormonāli papildināti, apstrādāti ar pesticīdiem vai tmldz. (standarta veikala vistiņa, kā arī liela daļa citas gaļas un dārzeņu:-)); darbs, kas nesaista, bet jādara izdzīvošanas dēļ...
Saprotu, ka skarbi, bet, ja nedaru pārējās lietas, tad mana smēķēšana ir tikai ziediņi:-D:-D:-D Ar to gribu pateikt, ka katram tas riska faktors ir cits, jā, ar smēķēšanu savu veselību visdrīzāk neuzlaboju, bet katrs var paņemt un saskaitīt savus riska faktorus - vai sanāk mazāk kā tādam smēkētājam uz kuru neattiecas pārējās lietas:-)
01.10.2017 17:27 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Rudens, tu dzīvo bioloģiskajā saimniecībā meža vidū, ja uz tevi neattiecas ''pārējās kaitīgās lietas''?
01.10.2017 17:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man tieši šķiet, ka tik daudz kaitīgā mums ir apkārt ... tāpēc žēl, ka organisms vel tiek apgrūtināts ar smēķēšanu..
01.10.2017 17:49 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Althea, neminēju, ka tieši uz mani neattiecas, bet pilnīgi noteikti pārējās lietas esmu samazinājusi līdz minimumam, cik nu mūsdienu apstākļos tas iespējams un arī nedzīvoju Rīgā vai citā lielpilsētā;-)
01.10.2017 17:52 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man tieši šķiet, ka tik daudz kaitīgā mums ir apkārt ... tāpēc žēl, ka organisms vel tiek apgrūtināts ar smēķēšanu..

Piekrītu cormeum. Cik tad ir tādu smēķētāju, kas elpo tikai meža gaisu un pārtiek no eko šmeko, jogas, meditācijas un vingošanas? Pārsvarā jau tomēr smēķēšana ir jauns papildinājums visiem pārējiem negatīvajiem faktoriem, kam ir pakļauti nesmēķētāji.
01.10.2017 17:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nesatiktos. Nepatīk skūpstīties ar pelnu traukiem, nevēlos vīrieti , kurš speciāli bojā savu veselību, nevēlos ,lai manas drēbes smirdētu pēc cigaretēm...Un padomā ,kas būs ,ja tiksiet līdz kopdzīvei ,bērnam? Kur tādi smēķē dzīvoklī (ne jau visu laiku skraida ārā ,it sevišķi,ja nedzīvo pirmajā stāvā)?
01.10.2017 18:00 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un nekāda joga un veselīga pārtika neattīrīs plaušas ;)
01.10.2017 18:02 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nepatiktu, domāju. Es nezinu, var jau būt, ka vienkārši nav sanācis tik dikti iemīlēties kādā smēķētājā, ka tas nemaz netraucētu. :-D Tomēr - jā, piekrītu Tev minētajam un plus - bučošanās diez cik patīkama neliktos, gribētos, lai līdzīgi domājošs cilvēks un arī par minēto - naudas izmešana vējā, veselības apzināta bojāšana (kā jau te minēja - tā jau viss ir tik neveselīgs mūsdienās), vēl papildus bojāt - nu skumji. Manis dēļ gan reiz puisis atmeta smēķēšanu, bet izskatījās, ka viņam tas neesot tik grūti, es biju tikai bikiņ papildus motivators. :D Dažādi cilvēki. Ir arī tādi, kuri ar lielām pūlēm, nēsājot mazuli nevar atmest, nenosodīšu (protams neatbalstu!), jo diemžēl ļoti tuvi radi man par piemēru, paldies Dievam ar bērnu viss lieliski un kārtībā! :)
01.10.2017 18:04 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Althea, šim gandrīz tuvojos:-D
Cik tad ir tādu smēķētāju, kas elpo tikai meža gaisu un pārtiek no eko šmeko, jogas, meditācijas un vingošanas?

nu labi, jogu gan pagaidām sev neesmu pieņēmusi, bet meditācija ir priekš manis+jogas vietā var izmantot arī daudz ko citu:-D.
Pārsvarā jau tomēr smēķēšana ir jauns papildinājums visiem pārējiem negatīvajiem faktoriem, kam ir pakļauti nesmēķētāji.

Ļoti iespējams, ka lielākjai daļai tā arī ir, katrā ziņā jaunībā uz mani tas noteikti attiecās, nebiju vēl sev visas šīs lietas noformulējusi... Tagad teikšu tā: man smēķēšana ir process, zinu, ka šeit tika minēts arī par nikotīna atkarību, bet, ja man jāsaka par sevi, tad ar savu nu jau gandrīz 20 gadu stāžu ir bijis arī, ka 2 dienas nesmēķēju (ne jau tāpēc, ka būtu baigi izdomājusi atmest:-D), jo vienkārši tāds noskaņojums vai vienkārši negribās vai arī citas foršākas lietas darāmas:-), nav gluži tā, ka tikko iznāk no restorāna, tad uzreiz trīcošām rokām jāskrien uzvilkt. Ar šo gribu pateikt, ka cilvēki joprojām ir dažādi un dara dažādas lietas dažādu iemeslu dēļ...
01.10.2017 18:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Rudens, pamēģini atmest uz mēnesi. Ja jau tev nav atkarības, tad tas nesagādās itin nekādas problēmas :)
01.10.2017 18:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
tad ar savu nu jau gandrīz 20 gadu stāžu ir bijis arī, ka 2 dienas nesmēķēju (ne jau tāpēc, ka būtu baigi izdomājusi atmest), jo vienkārši tāds noskaņojums vai vienkārši negribās vai arī citas foršākas lietas darāmas, nav gluži tā, ka tikko iznāk no restorāna, tad uzreiz trīcošām rokām jāskrien uzvilkt

Divas dienas jau nav gluži tas pats, kas divi mēneši, pat ne divas nedēļas. Tad gan redzētu lomkas sākas vai nē.
01.10.2017 18:20 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Althea, kāpēc domā, ka man nav nekādas atkarības? Man patīk process, tā ir atkarība! Tieši tāda pati psiholoģiska atkarība, ar kādu dažs labs mēģina attaisnot savu pieķeršanos konkrētam cilvēkam. Cigarešu paciņai tici man iebildumu nav:-P. Un tajā pašā laikā ar cilvēkiem es spēju veidot pilnvērtīgas, patiesas ieintersētības un uz cieņu balstītas attiecības:-)
01.10.2017 18:21 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man patīk process, tā ir atkarība! Tieši tāda pati psiholoģiska atkarība

Jā, rudens, tev ir alien organisms, uz kuru neattiecas cilvēka parastā fizioloģija saistībā ar procesiem, kas notiek sevi lādējot ar nikotīnu. Tikai psiholoģiski...
01.10.2017 20:41 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Smēķēju gadiem. Protams, ka ir izveidojusies psiholoģiskā atkarība, jo patīk šis process. Bet periodiski pāriet un uznāk vēlēšanās sniegties pēc cigaretes. Nedēļu smēķēju, nedēļu aizmirstu par to.
01.10.2017 20:58 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Tabaka ir vīrišķības apliecinājums. Atklāti sakot, nevaru sevi iedomāties līdzās vīrietim, kurš nesmēķē. Gan skūpsts ir vīrišķīgāks, gan kopējā sajūta, ka blakus ir kvalitātes zīme.
01.10.2017 21:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nav sajaukts ar kaut kādām dūmu medus svecēm pīpējamām ?
01.10.2017 22:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits