Brīvās attiecības

 
Reitings 34
Reģ: 29.08.2017
Jūsu domas, pieredze..
Man ir pieredze, kas devusi tikai pozitivu rezultatu. Man pasam vel nav bijusas brivas attiecibas, bet draudzenei gan musu attiecibu laika. Abus tas apmierinaja, netrauceja. Vienojamies, ka tad ja kaut kas nebus labi, izbeigsim. Vinai patika pirmas iepazisanas, pirma kaisliba, kura ir tikai reizi attiecibas. Dazreiz iestajas rutina un tad ir sada iespeja iegut viriesu uzmanibu, novertejumu, patikamu laika pavadisanu, brivibu. Bijusas sarunas pec randiniem, attiecibas tikai uzlabojusas. Tas palidzejis vairak novertet sievieti, klut vel labakam, visaa.
Isuma viss :)
Saprotu, ka domas bus loti dazadas par to :)
31.08.2017 14:38 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Esmu par šādām attiecibām tikai otrādāk.
Mana draudzene strada, maksā 50%, tīra māju, mazgā drēbes, gatavo ēst, palīdz manai mammai uzkopjot dzīvokli. Es varu dažreiz salaist ar citām profilakses pec, uzšķiļu uguntiņu, mazibu spriedzīti kašķu mazināšanai. :-)
31.08.2017 21:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Katram savs. Ja abiem ir labi, ir ar to visu apmierināti, tad lai dara, kā vēlas.
31.08.2017 21:26 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
KB-9, tad varbūt vēlreiz norādīšu uz savu pamatdomu - vai nevar būt tā, ka vairāk esi sakoncentrējies uz kādiem konkrētiem fiziskiem (tīri vizuāliem) parametiem, un neļauj sev pamanīt pievilkšanos, kura ir citā līmenī, žesti, skatiens, kurš liek notrīsēt? Varbūt sieviete, kas Tev rada šīs emocijas līdz galam neatbilst Tavam izdomātajam tēlam, bet varbūt to tēlu ietekmējuši ne Tavi, bet sabiedrības uzskati?

Ja pa šo runā! Piebilstu - ir saskare arī ar to ka cilvēks nesaista garīgā līmenī un kā mēdz būt tas cilvēks/i ir bijušas fiziski pievilcīgas! Nu ko gaidu brīdi varbūt zemepziņā sāks kad saslēgties no kāda :-D kaut kas tas mistiskais.
31.08.2017 21:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rudens
Neesmu dzīvē redzējusi ilgtermiņā izdzīvojušu mīlošu attiecību piemērus, kur būtu izdevies ilgstoši iesaistīt trešās un ceturtās personas kā seksuālā tvaika nolaidējus - agri vai vēlu kādam tas apnīk šādu vai tādu iemeslu pēc un katrs dodas savu ceļu (vai turpina attiecības nu jau destruktīvā gaisotnē).
.
Var jau būt, ka autors ir izņēmums, bet izņēmumi vēl neapgāž likumsakarības.
.
Teorētiski tā var darīt, un lai jau dara, vai man žēl, tik neredzu tādai intīmo robežu pārkāpšanai reālus ieguvumus, drīzāk zaudējumus.
31.08.2017 21:46 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Regulāri ir, ka kāds no aspektiem atiecīgam cilvēkam ir pievelkošāks kam fiziskais kam garīgais, kam abi, jo aŗī runa neiet pa to ka kad ir abi tad būtu jo līdz šim tas vel nav nostrādājis. Tapēc vienmēr ir kaut kāda indigo/dežavu juška a kas tad vispār ir un aktivizē... :-D
31.08.2017 21:53 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nerātnā, taisnība, bet šeit man jau liekas, ka vairs nav tik svarīgs arguments par attiecību dinamiku, tas var notikt arī "baznīcā laulātu" cilvēku attiecībās - cilvēki aug, dažreiz dažādos virzienos. Vai aug viens, bet otram liekas, ka viņš savu sapni par māju ar baltu žogu, 3 bērniem, suni un 2 mašīnām ir sasniedzis un viņu viss apmierina, kāpēc vairs būtu jāiespringst. To parasti visbiežāk pamana tad, kad bērni izauguši, māja palikusi tukša un kopējas intreses diezgan 0. Sinerģija ikdienā ir atslēgas vārds, tādēļ arī tēmas autora doma man imponē, jo sanāk, ka nav laika atslābt, savas jūtas pārbaudi katru dienu.
KB-9, arī taisnība, man dzīvē sajūta, ka esmu gatava sevi atdot bez jautājumiem un atlikumiem, ir bijusi vienreiz (gadi man tomēr vairāk kā Tev:-D), bet arī tad ne vienmēr ir pareizais mirklis, apstākļi u.t.t., utjpr:-) Tad pat būtu bijusi gatava pieņemt, ka mūsu fiziskā (seksuālā) saderība nebūtu bijusi ideāla, jo sajūtu un prāta līmenī ar šo cilvēku katra diena būtu bijusi kā neaprakstāma bauda, bet pieņemu, ka visam kas notiek vai nenotiek ir savs konkrēts iemesls;-)
31.08.2017 22:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rudens
Jūtas vai nu ir, vai nu nav - un nekādu obligāto pārbaudījumu tām nevajag. :) Man tā tēze par jūtu pārbaudīšanu liek domāt, ka cilvēks patiesībā sirds dziļumos ļoti labi zina, ka nekādu īstu un patiesu jūtu nav, ir tikai to ilūzija, ja vajag tās obligāti ik dienu uzlādēt ar enerģiju sev, otram un apkārtējiem par, hmm, 'prieku' ar tik drastiskām metodēm, kā trešā stūra iesaistīšana mīlošu attiecību intīmajā un netveramajā divstūrī. ;) Un tik tiešām - it kā neiespējamo divstūri iespējamu padara mīlestības sinenerģija no viena uz otru un atpakaļ... (l)
31.08.2017 22:55 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nerātnā, jā, šodien jūtas ir:-) Par pārbaudīšanu, es nebiju domājusi, ka jāpārbauda otra jūtas vai savas, tādā izaicinājuma nozīmē... Jāpārbauda savas sajūtas, lai laikus varētu saprast, ja pašam sevī, kaut kas mainās, jo otrā cilvēkā līdz galam neielīdīsi, lai kā to vēlētos, tādēļ arī nepieciešama ticība, ko cilvēki sauc par uzticību:-) Bet nu tomēr, tā ir fantastiska sajūta, kad no rīta pamosties un ieraugot to otru cilvēku sev blakus iemīlies atkal, kā pirmā reizē:-D
31.08.2017 23:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rudens
Nu, ja ik rītu, awwwwwww, iemīlas kā pirmajā reizē... (l) Tādā gadījumā, man šķiet, bažām par to, ka otrs neaug līdzi, nav pamata. ;) Tāpat visi augam tā vai citādi - bet, ja to var darīt kopā ar kādu, tad to sauc par mīlestību. Viss skaistais, kas notiek kopā ar kādu, ir mīlestība. :)
.
Vispār man šķiet, ka arī pats sevī līdz galam tā vienkārši uz sitienu neielīdīsi. ;) Vismaz pašai tas vēl nav izdevies. :D Ikreiz aiz jauna atklājuma atklājas kaut kas, kas vēl nav atklāts. :D
01.09.2017 00:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits