Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu izkrišana.

 
Reitings 7
Reģ: 08.06.2017
Sveikas, man ir 17 gadi un vasaras laikā pamanīju, ka mati sāk krist ārā kad pārvelk ar roku, nāk tādā normālā daudzumā ārā. It kā plānāki nav kļuvuši. Vai varētu būt gā ka krīt, jo taisu bieži ciešas astes, gandrīz katru dienu, un diezgan bieži arī ar tām guļu? Vai tas būtu cits iemesls?
30.08.2017 23:52 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Uj, man tagad identiska problēma, augusta vidū mati sāka nenormāli krist ārā, no rīta kādas 5 reizes pa veselai čupai varēju savākt, vienkārši izķemmējot. Kad mazgāju, arī visas rokas ar matiem. Bet man tas ir standartiņš 2x gadā, pirms pavasara un pirms rudens, laikam vitamīnu trūkums. It kā mati izskatās labi, kopti, biezi, bet tāpat kaut kā viņiem trūkst. Tagad nopirku vitamīnus nagiem+matiem un zivju eļļu, nu ir labāk, plus vairāk ūdens un dārzeņu.
31.08.2017 00:18 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Tas var būt da jebkas. Ieteiktu sākt ar ģimenes ārstu, patestēt banālākās asins analīzes.
04.09.2017 18:19 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Oo, man tas pats, kas Elisabete! Bet zinu, ka tas pārejoši līdz ar gadalaika maiņu. Bet Tavā situācijā tiešām var būt dažādi, kaut kad sen gan dzirdēju par tām astēm no frizieres, ka nekas labs tas dien dienā nav - kā nekā mati neatpūšas, ja visu laiku tiek izmantota matu gumija, tad nu arī kļūst vājāki
04.09.2017 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits