Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
nav vajadzības pēc psihoterapeita, psihiatra vai psihologa (kāpēc šī kļūst par cosmo tendenci?(t)), kamēr pati nesapratīsi, ka jebkas, ko tu darīsi - uzacis, mati, ragi, nagi etc -, ir priekš sevis, ne citiem (šajā gadījumā - skaistajām instagram sejām).
29.08.2017 12:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nav vajadzības pēc psihoterapeita, psihiatra vai psihologa (kāpēc šī kļūst par cosmo tendenci?

Ja grib sev kaut ko, ne skriet visiem pakaļ, tad ir cita attieksme, manuprāt. Turklāt savu parametru noniecināšana šādā līmenī nebūt nav veselīga. Ne jau ar spoguli pēta matu galus, uz elkoņa punktiņu utt. Tā vietā, lai ar riteni brauktu, sagatavotos skolai, vēl kaut ko citu, viņa pēta jau nosauktās lietas un lasa internetā, ko tik tas varētu nozīmēt, brīnums, ka līdz kādai slimībai nav aizrakusies.
29.08.2017 12:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Duujaa,brīnums,ka viņai vispār vecāki nav atslēguši internetu.Ja mans bērns nodarbotos ar tādu huiņu visu vasaru,viņš datoru vairs nekad nebūtu redzējis.Un btw,ko saka tavi vecāki par taviem kompleksiem?
29.08.2017 12:51 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Atkal kārtējo reizi te parādās slavenās stulbuma pērles . (t)
Johaidī , tādus ārstus , kuri mūsdienās vēl uzdrošinās sūtīt uz solāriju , lai it kā dabūtu vitamīnu D vai mazinātu pumpas , vajadzētu vispār izslēgt no ārstu biedrības ! Kas tie par padomju vai postpadomju murgiem ar stereotipu , ka solārijs "mērenās" devās nav kaitīgs ? Jūs vspār esat kaut ko dzirdējušas vai lasījušas par mūsdienu pētījumiem , mūsdienu ārstu skaidrojumiem un vērtējumiem , kas īsti ir solārijs un ar ko tad atšķiras no saules ? (t)
Dūja, nu, paldies dievam, mana mamma nebija konservatīva un 15 gados mani rosināja iet uz solāriju, tā kā zinu ne tikai no teorijas. Problēmas man nekādas no solārija nav, jo nekad nebiju pārspīlējusi ar tā apmeklējumu, un ādas krāsa bija tikai nedaudz iedegusi, jo man ļoti bāls ādas tips. Tas, ka tu iedomājies, ka no solārija var iznākt tikai pārdegusi un oranža, un ar melanomu, tā jau tavu stereotipu problēma.

jēziņ , kāda tumsonība , galvenais vēl uzskata , ka pati tic , ka tā ir svētā patiesība .
Lūk pierādījums un ne viens vien , ka solārijs ir inde un tam nav nekāda sakara ar D vitamīnu un "veselības uzlabošanu " .
A tanning bed will never provide you with the vitamin D that you need, nor is it safer than tanning outdoors. Not understanding the facts can literally mean the difference between life and death. Both ultraviolet A (UVA) and ultraviolet B (UVB) radiation cause cell damage that can lead to skin cancer. When you lie in an indoor tanning bed, you are exposed primarily to UVA, which penetrates deep into the surface of the skin, damaging the cells beneath and prematurely aging your skin. But it is UVB (the sun burning rays) — not UVA — which helps the skin make vitamin D, so you are increasing your risk of skin cancer without receiving any benefit!

http://www.skincancer.org/skin-cancer-information/ask-the-experts/can-a-tanning-bed-safely-provide-me-vitamin-d
Jau sen pasaulē zināms , kas ir solārijs un , ka to stari atšķirās no saules stariem , bet nē , atrodas tādas tumsoņas Latvijā , kuras joprojām domā , ka solārijs nav kaitīgs .
Tā ir tīne , 15gadniece !!! Ja pieaugušās loses nejēdz un grib bojāt savu veselību un ādu , lūdzu , bet ieteikt tīnei kaut ko tik nepareizu un kaitīgu , tas ir tas pats kā pateikt viņai "izdzer katru dienu pa vīna glāzei un jutīsi cik būsi atslābinājusies pēc skolas " :-O:'-(
29.08.2017 12:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ko man ģimenes ārstam teikt, lai man uzrakstītu to nosūtījumu pie dermatologa? Diez ārsts tā ņems un rakstīs, ja es pateikšu, ka man kompleksi utt

Jēziņ,tev nav nekas ģimenes ārstam jāskaidro, kāpēc ,kādēļ priekš kam vajaga, pasaki,ka vēlies aiziet pie dermatologa,vai varētu uzrakstīt nosūtījumu un viss, savādāk,ja sāksi ģimenes ārstam stāstīt visu to pašu ko te,tad ne tikai pie dermatologa tevi nosūtīs ,bet arī kāda cita veida iestādi.
Pievienojos par jautājumu,kas tev vispār sevī patīk un izņemot patīk tas,bet ..,patīk takā tas bet...(t)
29.08.2017 12:54 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Bet tad kad man ņems tās zīmes nost un rētas, vai arī iespējams ir dabūt kādu atlaidi no ĢA?
29.08.2017 12:57 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Duujaa, es saprotu, ka no malas tas izskatās slimīgi af (lai neteiktu neko vairāk), bet pati esmu bijusi tajā dzīves punktā (nedaudz gan jaunāka par raksta autori), kad liekas - viss, gals klāt, šitāda neglīta nevar būt, nav vērts -, līdz tas viss beidzās ar slimnīcas galvenā psihiatra vārdiem, ka ne viņš, ne mani vecāki, ne jebkas cits pasaulē nespēs man palīdzēt, ja to darīšu citiem, jo ne jau viņiem vajag, lai es samazinātu svaru, lai gūtu smuku un veselu sejas ādu etc.
.
darbs ar sevi - tas arī viss. (un atiešana no interneta; šķiet, ka tev jau ir pietiekoši daudz padomu)
29.08.2017 12:58 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
brīnums, ka līdz kādai slimībai nav aizrakusies.

Šo gan nevajadzēja pieminēt,ja nu pēc šī komentāra sāks meklēt sevī visādas slimības:-/
29.08.2017 13:01 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Magdalēna, Jā ir, paldies! :-)(l)(l)(l) Esmu jau šodien lietas labā no visiem padomiem un ieteikumiem darīt- un ceru uz turpinājumu!
29.08.2017 13:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
magdalena.x, līdzīga domu gaita par to, ar ko jāsāk, kas svarīgs utt., es tik pasniegt pārāk iejūtīgi laikam vairs nemāku. Nedaudz pārpratu tavu iepriekšējo komentāru, sorry. :-)
*
ღGOOLDENღ, jautājums tev -
Pievienojos par jautājumu,kas tev vispār sevī patīk un izņemot patīk tas,bet ..,patīk takā tas bet...
29.08.2017 13:06 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ja sāksi ģimenes ārstam stāstīt visu to pašu ko te,tad ne tikai pie dermatologa tevi nosūtīs ,bet arī kāda cita veida iestādi.

Sognare.., ko ar to domāji? :D
29.08.2017 13:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ak dievs..tiešam, starp labiem padomiem te netrūkst arī pilnīgi debīli padomi pamatskolniecei! Tad jau varu ieteikt arī uzkurīt zaļo un beidzot atslābt...
29.08.2017 13:15 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Peekaboo1, Opā kas te atklājas! Par tevi jau pat brīnums nebija, ja jau citu par palaistuvi tā vienkārši vari nosaukt- labāk pīpē mazāk!
29.08.2017 13:21 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tev gan derētu uzvilkt vairāk :D
29.08.2017 13:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
ღGOOLDENღ, nesaprati, ka tas teksts nebija pret tevi un vispār tieši atbalstot jēdzīgos padomus, kas tika tev doti?
29.08.2017 13:23 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Tev gan derētu uzvilkt vairāk

Gan jau kādreiz...:-D;-)
29.08.2017 13:27 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare.., ko ar to domāji?

Negribu apvainot, bet uz tvaika ielu.
Es saprotu,ka tīņu gados komplekso daudzi tīņi, bet šeit lasot, mati ceļas stāvus, pirmo reizi mūžā lasu par kautkādām matu līnijām pakausī, tā vien šķiet,ka autore sēž pie spoguļa un meklē sevī visādas problēmas.
Es atvainojos,bet tur apakšā vēl nēesi sev izpētījusi? Kas zin tur ar ko vēl atradīsi.
Viena lieta,ja nepatīk matu krāsa,ņem nokrāso, uzacu korekciju var ari veikt,frizūru mainīt, bet šeit , meklē mazāko rētu, matinu pumpu lai tik atkal pastāstītu ka tas un tas ar vēl nepatīk.
29.08.2017 14:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Johaidī , tādus ārstus , kuri mūsdienās vēl uzdrošinās sūtīt uz solāriju , lai it kā dabūtu vitamīnu D vai mazinātu pumpas , vajadzētu vispār izslēgt no ārstu biedrības ! Kas tie par padomju vai postpadomju murgiem ar stereotipu , ka solārijs "mērenās" devās nav kaitīgs ?

Kaut kas saka man priekšā, ka padomju laikos solāriju nebija :D Bet.. PSRS domāšanu laikam piesaukt ir vēl trendīgāk, nekā sūtīt pie psihiatra/psihoterapeita. Visuniversālākās teikumu ievaddaļas (t)
***
Un no solārija (saules staru, arī mākslīgu, iedarbības) pumpas pazūd, var sprēgāt cik uziet.. Un nē, nedz atbalstu, nedz aizstāvu solāriju, jo kā jau minēju, pati neeju, bet ja kāds iet reizi mēnesī, tur tiešām neredzu problēmu. Dzīvot vispār kaitīgi.. cita lieta, ka mana draudzene iet uz solāriju reizi nedēļa, kaut gan mierīgi varētu samazināt uz reizi mēnesī vai retāk, jo tiešām ir nedabiski brūna.. un viņu nemulsina ne sausa āda, nekas cits. Lūk, to tiešām es nesaprotu.. un kad viņa sāk čīkstēt, ka nedēļu nav bijusi solārijā un esot bāla palikusi, tad tiešām gribās sūtīt pie psihoterapeita
29.08.2017 14:11 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Humoram, bet es nemaz nezinu, kāda ir mana matu līnija pakausī, tiešām nezinu. :D
29.08.2017 14:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ābol, tādas diskusijas lasīt ir kaitīgi :D Var iedzīvoties kompleksos arī par matu līniju (pie sevis domāju, cik daudzas ir aizskrējušās pētīt visu šeit aprakstīto) :D
29.08.2017 14:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits