Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
ღGOOLDENღ Ej ņem savas dzimumzīmes , bet tik pēc tam neraudi atkal te kapēc man ir rētas, no dzimumzīmju noņemšanas, jo pusaudžu gados , man uz sejas dzimumzīme pa kuru kompleksoju , kura nepatika ļoti , aizgāju ar mammu uzprasīt cik maksā (bija dārgi tu to atļauties , kā skolniece nevaresi un vecāki arī taviem kompleksiem naudu nieztēres) teica ņemt jau var , bet pēc tam paliks rēta tapēc beidzu pa to kompleksot , un nu man patīk viņa , jo katrs cilvēks ir atsķirigs un neviens neviens nav perfekts neviens tas, ka neta tur visādas tādas es ar māku labi darboties ar photoshopu :)
Beidz vienreiz kompleksot , kapēc tu vispār komplekso par , ko ?
Nav sakara krievs vai latvietis, jo tie ir pusaudži gadi.
05.09.2017 11:19 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Beidz vienreiz kompleksot , kapēc tu vispār komplekso par , ko ?

gooolden, Tāpēc ,ka jūtos neglīta, nekam nevajadzīga un, ka nevienam nepatīku no pretējā dzimuma...
06.09.2017 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Karoče, foto studijā!
06.09.2017 19:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cukurvāvere varu derēt,ka nemaz tik neglīta autore nav kā to te pasniedz, ja būtu ,tad domāju ka bildi ieliktu, lai ko iesak,bet te tik skandelē esmu neglīta, esmu nesmuka, nevienam nepatīku.
Pēc viņas teiktā varētu iedomaaties ko tādu.
https://www.google.lv/search?q=ugly+woman&client=ms-android-huawei&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjctr2HhZHWAhVBYZoKHXTOD1sQ_AUICSgB&biw=360&bih=516#imgrc=ja_yIuInuicmjM::-/
06.09.2017 20:07 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
ღGOOLDENღ Kā iet, uzsāki jau nodarboties ar sportu?
vēl video https://www.youtube.com/watch?v=lB53bTDuebs, te vakuuma vingrinājums https://www.youtube.com/watch?v=FG9bqQDP6a4
Ja trenēsies mājas apstākļos, tad nopērc hanteles, pretestības gumiju, klipšu svarus https://www.fans.lv/veikals/preces/sporta-inventars/hanteles-svari/
07.09.2017 10:15 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Endor, Labi iet! Tajā jomā tiešām viss super!(l) Caur pm uzrakstīšu sīkāk kaut kad:-):-D
**MEITENES, es gribu iegādāties SVARUS ar kuriem kačāt to dibenu, vai kāda var ieteikt mājas lapu, kur tos var iegādāties NE dārgus?
07.09.2017 17:54 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Konkrētāk-Svarus(stieni un tos riņķus vairākus izmērus)
07.09.2017 17:54 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
ENdor,paldies! Domā būs ok ar tiem trijiem riņķiem vien?
07.09.2017 18:12 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
ja viņi noņemās, tad var nopirkt vēlāk atsevišķi smagākus svaru riņķus un uzskrūvēt uz tā stieņa.
tā jau sākumā es domāju ar tiem pašiem 20 kg tev būs smagi
07.09.2017 18:15 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Uzsūti kādam lai pakonsultē, Kabanam vai vel kādam, vai you tubā. Un kādi mēŗķi, ja interesē tieši dabūt klāt svaru, to visvairāk var dabūt klāt kājās, citās vietās nesalīdzināmi mazāk sevišķi sievietēm. Un lai kājas smagākas paliktu nepieciešams pakāpeniski ar laiku(nedēļām, mēnešiem, gadiem ejot) palielināt ceļamo svaru(tas viens no veidiem), protams ir citi veidi un atrodami piemēroti tieši sev, bet ar svaru metodi tas nav specifiski jo vienkārši mēŗķis audzēt pašmasu un audzēt ceļamo svaru, ja ir tāda prioritāte svaru pieaudzēt un piem trēnētākas kājas dabūt. Tik tas, ka mājas apstākļos kur nav attiecīga ekipējuma visi statīvi stieņiem utt trenažieri - kā zalēs, pamazām paceļamie svari var kļūt pa maz, un arī vairs nav vienatnē izdarāmi daļa no vingrojumiem jo tie klūst bīstami smaguma dēļ. Tapē var sanākt apstāties pie mājās sasniedzmao spēju robežām, un domāt ar ko papildināt, ar kādiem bezsavru citiem vingrojumiem + izvēlēties jau no esošajiem ar savriem vingrojumiem kādu kuru iespējams izpildīt vientatnē aŗī tad ja svari ir lielāki. Piemēram vilkme(deadlift) vingrojums mugarai kājām, kuru ja izpilda droši, pareizi tad nevienam blakus nav jabūt, bet tikuntā nevar forsēt pāri spējām, jo mugura ir svarīgaka :-)par izmižģītu potīti vai sāpošu kaklu vai sasitu roku.
08.09.2017 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits