Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai dosiet ieteikumus lai es katru problēmu izlabotu!?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas! Tātad lai turpmāk es neveidotu vairāk tik daudz (~100 diskusijas par sūdzēšanos un kompleksošanu, es izdomāju visas savas problēmas uzrakstīt šeit, un varbūt Jūs varēsiet man dot padomus kā katru problēmu labot. Apsolu pēc tam vairāk diskusiju nebūs, līdz šim bija, jo nezināju ko un kā darīt, biju apjukusi.
* Man uz sejas ir neizskaidrojamas rētas, jo nezinu kur tās man ir radušās, jau vairākus gadus. Vai varat ieteikt pie kā ir jādodas lai tiktu no rētām pilnībā vaļā?

*
Man pa visu ķermeni ( rokas, kājas, seja, kakls, mugura) ir jūrām ļoti daudz dzimumzīmju. Vai maz ir iespējams tikt vaļā pavisam no visām pie kāda speciālista? Un cik tas varētu maksāt, ja to tiešām ir daudz?(t)
* Man ir problēmas vēl ar sejas ādu, ka man veidojas pumpas nemitīgi. Bieži cenšos tikt vaļā - bet ilgi sanāk un ja tieku, pēc brīža uzrodas atkal un daudz. (pārsvarā starp uzacīm, un pieres daļu, kā arī uz deguna brīžiem un pie mutes. Ko darīt?
P.S. Citām vispār manā vecumā, kad paskatos neviena pumpa nav uz sejas, bet es izskatos pretīgi...
*Vēlos iegūt skaistu, veselīgu, spīdīgu , smuku bez pumpām utt sejas ādu- ko man darīt? Pie kā doties, ko pašai darīt? + Pašu ādu arī vis cauri ķermenim vēlos iegūt skaistu , veselīgu, spīdīgu smuku.
*Ja es ieliktu matos keratīnu( ka man katru dienu būtu) , dotos uz uzacu korekciju, pieliktu tādas tuvu dabīgajam skropstas vai es jau būtu skaistāka?
28.08.2017 13:40 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
* Tad vēl es gribu sev skaistu figūru iegūt, jo pašlaik man ir tauki un jūtos neforši.
Tāk ā man ir palaksn dibens (internetā skaitijos H tipa diebns visticamāk man ir) to esot gandrīz neiespējami uzakčāt apaļu, tvirtu un smuku) , vai tiešām nevar , ja es iegādātos tos cilājamos svarus ar ko taisīt visus pietupienus utt.
* Vai variet ieteikt labu tiešām LABUS kopšanas līdzekļus ar ko kopt ādu , lai būtu smuka un smaržīga?
Jauku dienu!(l)
28.08.2017 13:41 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Vai gadījumā nav tā, ka esi pārāk daudz iespringusi? Ka zināms viss ir galvā.
Rētas var noslēpt ar labu make-up.
Ar pumpām no sākuma jācīnās ar to cēloni, nevis sekām. Pārskati savu uzturu-veselīgi ēdot un sportojot būs gan skaista, gan spīdīga āda. Var tik daudz naudas izgrūst salonos, visādos līdzekļos, kas var palīdzēt tikai uz doto momentu, bet ne pilnībā izārstēs, ko jau pati minēji. Nav tāda brīnumlīdzekļa, kas tev palīdzēs un no kā vairāk nekad nekas nemetīsies.
Par pēdējo pamēģini, nekas jau slikts nebūs.
28.08.2017 13:50 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Tātad vēlreiz ir sports, sports un sports. Manai draudzenei vispār dibena nebija, pat smējāmies, ka ir uz iekšu:-D Sāka cilāt svarus, tupties un šobrīd staigā ar smuku apaļu, dibenu.
28.08.2017 13:52 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Ādas stāvoklis noteikti uzlabosies, ja uzturā nelietosi cukuru, saldumus, ierobežosi piena produktus, piedomāsi, lai katru dienu būtu izdzerts pietiekams daudzums tīra ūdens. Var palietot zivju eļļu ar D vitamīnu vai kādus citus vitamīnus ādai, kas labāks - tādas diskusijas jau ir bijušas, palasīsi.
Vispār par ādas kopšanu un dzimumzīmēm - pie dermatologa.
Par dibena uzkačāšanu - domāju, ka to var izdarīt, ja darīsi regulāri(!) un apbruņosies ar pacietību, jo brīnumi nenotiek ne dažās dienās, ne nedēļās. Iesākumā arī bez svariem būtu labi, youtube ir pilns ar vingrojumu programmām, atgādināšu tikai, ka svarīgi ieslidīties/atsildīties.
28.08.2017 13:53 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Aj, kā es saprotu Tavu perfekcionismu. Tikai es cenšos, lai mīlētu sevi, nevis liktos skaista citiem.
9.klasē hormoni vēl nav īsti "nostabilizējušies", tāpēc pumpas ir normāli. Tolaik ģimenes ārsts teica pagaidīt līdz 16-17 gadiem, kad beigsies pubertāte un tikai tad var kaut ko ārstēt.
Dermatologs izmaksā dārgi. Šomēnes biju 2 reizes un jau iztērēts ap 150€. Padzert D vitamīnu nebūs kaitīgi, jo LV reti kuram ir normas robežās. Recepšu zāles Tev nesaukšu, jo tās ir nopietnas.
Keratīns arī ir dārgs. Ja ir gari mati, tad bez 100€ vari pat necerēt. Kā arī jāveic procedūra ik pēc 3-6 mēnešiem.
Skropstas maksā 20-30€, jāliek katru mēnesi. Ja trāpās sliktaks meistars un izdomāsi pārtraukt, tad uz acīm nekas nepaliks.
Dzimumzīmes - tas taču ir tik skaisti! (l) Vienas dzimumzīmes noņemšana varētu būt kādi 15€.
Galvenais ir mīlēt sevi, jo draugiem un ģimenei vienalga, vai krūtis ir D izmērs, vai pieliktas mākslīgās skropstas. Tas neko nemainīs. Varbūt vairāk džeku pablenzīs, bet attiecībās tāpat skatīsies uz Tavu raksturu. Ja esi tukša personība, tad nekādas izskata pārmaiņas nederēs.
Par ķermeni - sports, sports, sports.
28.08.2017 14:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Aprakstītās problēmas ir tik daudz un nopietnas, ka rodas šaubas, ka viss ir tik briesmīgi. Ja viss tiešām ir tik traki, tad tur bez vecāku atbalsta un vairāku tūkstošu ieguldīšanas neiztikt. Pagaidi, kad beigsies pubertāte, varbūt daļa no problēmām pāries (kā pumpas un plakans dibens).
No visām dzimumzīmēm netiksi vaļā, sāc labāk samierināties. Vienas dzimumzīmes noņemšana izmaksā vairākus desmitus un pēc tam paliek rētiņa. Iespējams, ka tās nemaz nav dzimumzīmes, bet vienkārši vasarraibumi (??) un tās nemaz nevar noņemt.
Mazgadīgā ar keratīnu un pieaudzētām skropstām izskatītos muļķīgi.
Rētām uz sejas vajag dārgas un sāpīgas procedūras.
28.08.2017 14:45 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es ieteiktu sportot un paprasīt mammai nopirkt labu sejas kopjošo kosmētiku.
28.08.2017 14:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Uzacu korekcija ir laba doma.
28.08.2017 14:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
pieaudzētām skropstām izskatītos muļķīgi.

Ja piaudzē normāla garuma, tad neizskatās muļķīgi. Man tad labāk patīk piaudzētas nevis veikalā nopirktās pielīmētās + vēl nestāv savā vietā. :D
28.08.2017 14:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jābūt diezgan trakai, lai staigāty ar pielīmētām katru dienu.
28.08.2017 15:02 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Bet pirms audzē skropstas jātceras, ka tas ir dārgs prieks un atjaunošana arī jātaisa regulāri. ;-) Un ja pašai ir tikai iedomas par neglītām savējām skropstām tad nav jēga izķēzīt dabīgās skropastas. ;-)
28.08.2017 15:03 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Jābūt diezgan trakai, lai staigāty ar pielīmētām katru dienu.

Bet es zinu pat dzīvus piemērus kuri tā dara. :D Tas gan ir smieklīgi bez gala. :D
28.08.2017 15:05 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
fleivar, Nu ok mākslīgās nelikšu, pierunājāt!:-D Bet keratīnu gan mājas apstākļos sev likšu, jo mati man ikdienā ir - lielas pūkas pa visu galvu, skruļļaini pēc dabas un tādi pa gaisu... Citi klasesbiedri pat tad, kas reizi mēnesi eju pie frizieres uz parasto taisnošanu tad saka komplimentus, ka man tā izskatās daudz labāk (kad ir taisni, gludi un bez lielām pūkām). Un cik esmu interesējusies par keratīnu likšanu mājas apstākļos (pats sev) tas nemaz nav tik dārgi.:-)
28.08.2017 15:08 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Un nedomāju, ka vajag keratīnu 16.gados.;-) Tiešām lai cik banāli neizklausītos nopērc labu labos matu līdzekļus utt, jo tas tiešām būs labāk. ;-)
28.08.2017 15:09 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017
Ā:-D Vari mēģināt likt mājās, esmu lasījusi labas atsauksmes. ;-):-)
28.08.2017 15:10 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Svari arī dārgi īpaši nemaksā, ja māk atrast, manuprāt... Nabaga neesmu, tā kā cermas visam pietiks, vienīgais tā dzimumzīmju noņemšana un rētu varētu iegirezt, bet man ir apnicis , ka citas mana vecumā tādas beibes un skaistules staigā (pucējās, kopj sevi uut) un tad esmu es, kurai ir šādas problēmas...(t)(s)
28.08.2017 15:10 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Ā Vari mēģināt likt mājās, esmu lasījusi labas atsauksmes.

fleivar, Jap!:-D:-D;-)
28.08.2017 15:11 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Bet caur ģimenes ārstu (ar nosūtījumu ) pie dermatologa nevarētu būt kādas atlaides, vai kā? :-)
28.08.2017 15:12 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Vēl aizmirsu pēdējās mazas problēmas pierakstīt!:
*
Ja man uz roku ārmalām no pleciem līdz plaukstas sākumam ir maziņi vasaras raibumi, kā no tiem tik vaļā? Lai āda būtu bez visādiem mēsliem (atvainojos), bet citām tā nav - citām ir āda smuka, bez pleķiem, raibumiem utt(t)(e)
*
Bet tā varētu būt, ka pumpas veidojas arī , ja ir kādas problēmas ar kādu no orgāniem no iekšienes? ( jo ir it kā atrodama i-netā tā pumpu karte):-|
*Vai ir kāds labs veids kā tikt vaļā no spalvām uz kājām un padusēm?:-D
28.08.2017 15:18 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vienīgā lieta, ko tev, vajag, ir steidzama vizīte pie psihoterapeita. STEIDZAMA.
Te jau nav runa vairs par parastu kompleksošanu vai neapmierinātību ar sevi, te jau ir saga patoloģija...
28.08.2017 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits