Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kursi, apmācības.

 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Sveikas! Tuvojas septembris un vēlos sevi vairāk pilnveidot - iziet kursus vai apmācības, jebkur. Interesē gan dažādu valodu kursi (franču, spāņu, itāļu u.c.), gan zīmēšanas, rakstīšanas kursi, gan joga un meditācija, šūšana, kulinārija. Vienvārdsakot, vēlos sevi pilnveidot vairākās jomās. Protams, visu uzreiz arī nemācīšos. Varbūt Jums ir atsauksmes, esat tikko beigusi kādus kursus un varat ko ieteikt? Vai esat beigusi kādus interesantus kursus? Vai šobrīd mācaties un ir interesanti?
Labprāt uzklausīšu šajā tēmā jebko saistītu ar kusiem, no Jūsu personīgās pieredzes. :)
24.08.2017 16:58 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Ļoti laba izvēle pilnveidot sevi kursos.
Es šobrīd aktīvi meklēju spāņu valodas kursus. Ir Spāņu valodas kultūras centrs Seneka, bet kursi 2x gadā 5 mēnešus no septembra-janvārim un no februāra-jūnijam, līdz ar to laicīgi jau jāaizpilda tur uz vietas tests par savu zināšanu līmeni un jāpiesakās grupā. Šobrīd vairs nepaspēt.
Vēl ir Centro Picasso Riga, Valodu mācību centrs un Pygmalion, vēl šodien atradu Polyglot.
Ja esi pilnīgs iesācējs, tad ir viegli, tad A1 būs tavs zināšanu līmenis. Es spāņu valodu mācījos pirms vairāk kā 10 gadiem, vienā vietā man pateica, ka esmu A2, bet jāatsvaidzina vārdu krājums. Tad nu nolēmu, ka kursos vēl neiešu, bet centīšos pašmācības ceļā atsvaidzināt, bet varbūt vieglāk būtu sākt ar A1, jo pirms 10 gadiem spāņu valoda bija vēl viens priekšmets vidusskolā ko jāmācās.
Labprāt kaut kur apgūtu kaut ko no kulinārijas un vēl man ļoti gribētos pašaizsardzības kursus.
24.08.2017 17:53 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Phoenix
Es, atvainojos, ka ne pa tēmu!!!
Man skolā pirms gadiem 10 katru dienu bija matemātika. Dažas dienas pat 2 nodarbības un vairāk. Cik, sapratu, kaut gan man skola bija vispārizglītojošā, citās skolās tās bija 3 reizes mazāk, mūsu vienīgas iespējas bija matemātika. Un, tāpatās ar eksāmeniem bija slikti rezultāti.
Es reāli nesaprotu, kurās skolās māca spāņu valodu???
Manā skolā bija krievu valoda.:-D:-D:-D
24.08.2017 18:04 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Melnakakene
Un angļu valoda nebija?
Raksti PM ja tev kas konkrēts interesē
24.08.2017 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits