Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvītis.

 
Reitings 11
Reģ: 21.10.2014
Hey,hey.(l)
Es te nedaudz par mitināšanās iespējām Rīgā.
Protams, tādu iespēju ir daudz un pat pāri galvai, jo..godīgi sakot, izvēle Rīgā ir...BET, maciņa saturs ir tāds, kāds viņš ir un visi nevar pelnīt tā, lai par īri maksātu 300,- un vairāk. Jau 200,- par īrēšanu, ir daudz, tā kopumā skatoties...
Bet... ne par to šoreiz...
Vēlos "iesūkt" info par t.s.- komunālā tipa dzīvokļiem. (ja tā īsti sauca viņus), respektīvi, kur koplietošanai ir, manuprāt, virtuve un vannasistaba, WC , bet, protams, katrā komunālajā var būt savs... Ununun, vēlos īstenībā noskaidrot, kur Rīgā atrodas tādi komunālie dzīvokļi.
Esmu izmeklējusies FB, googli, ss.com, šķērsām un nekādu info nevaru iegūt...
Zinu, ka pirms gadiem 3..paziņa īrēja A.Čaka ielā - pretī Lāčukam tādu dzīvokli, pat varētu teikt, ka istabu... bet šobrīd meklējot i-netā par to..pat nekur nav nekādas informācijas...
Tik esmu dzirdējusi, ka ieriķu ielā ir kaut kas līdzīgs un uz Avotu ielas arī ir komunālais, protams, tādu var jau būt ir daudz, bet kur, la ismeļas info par tiem?
Tāpēc, vēršos pie Jums... Varbūt kāda/kāds ir informēts par šāda veida dzīvokļiem un ir gatava/gatavs padalīties ar informāciju?
8-)8-)8-)8-)8-)
21.08.2017 11:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Manā izpratnē komunālie dzīvokļi ir visi dzīvokļi, kur piedāvā īrēt istabu. Sludinājumos tiešām nekā tāda nav? Visu laiku bija.
21.08.2017 12:12 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Iekš SS diezgan bieži redzēti. Vienkārši meklē, kur izīrē istabu.
21.08.2017 12:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Un, galu galā ir kojas. Arī komunaļņikā mierīgi var savākties 200 eur par istabu kopā ar apkuri ziemā.
21.08.2017 12:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!