Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšana ar auto pēc ilga laika

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Sveikas!
Esmu iegādājusies savu pirmo auto. Esmu tiiiik priecīga!(l)
Ilgu laiku nebiju braukusi, vairākus gadus. Tagad šķiet,ka viss gandrīz vai no jauna jāmācās. Jāpierod pie mašīnas.
Laikam visgrūtāk sadraudzēties ar benzīnu un sajūga pedāli. Sajūga pedālis tāds,ka nav jāspiež līdz galam,bet nedaudz, nedaudz. Kas izbarauca,arī teica,ka grūti pierast,jo parasti sajūgs jāspiež līdz pašam galam. Nez to servisā var saregulēt vai gluži pretēji - man jāpriecājas par tādu,kas nav jāspiež līdz galam?(s):-)
Un tā braukšanas uzsākšana pret kalnu, kā tas mani dzen stresā,ka var noslāpt, ripot uz atpakaļu(t)(s) Parkošanās(s)
Kā jums veicās ar braukšanas manierēm pēc ilga laika?
Saprotu,ka man mašīna tikai 3.dienu pie manis, ka nevar jau uzreiz būt profs, taču lai vai kā - esmu priecīga par šo pirkumu!(l)
13.08.2017 13:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es tavā vietā atrastu kādu instruktoru un paņemtu dažas braukšanas reizes,lai vienkārši atsvaidzinātu zināšanas:-D
13.08.2017 13:39 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es drīzāk teikšu - mašīnai jāpierod un vajadzīgs treniņš, treniņš un vēlreiz treniņš! Braukusi sen neesmu ,mašīna ver teikt,ka tikko tikai iegādāta. Tas viss ir pavisam normāli!
13.08.2017 13:48 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Darītu tieši to pašu, ko ieteica BananaGod gan savai drošībai, gan apkārtējo.
13.08.2017 13:49 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.07.2012
Ja vairākus gadus neesi braukusi, tad droši vien diezgan daudzi knifi ir aizmirsušies (jau tie ko minēji - par brakšanas uzsākšanu pret kalnu) un iespējams arī satiksmes noteikumi un dažādie krustojumu izbraukšanas veidi. Es arī ņemtu un arī ņemšu instruktoru, jo esmu tādā pašā situācijā kā tu.
Tiesa, ja jūties pietiekoši droši un pārliecināti par sevi, kā arī tev ir iesākumā kāds ar pieredzi, kurš sež blakus drošībai un pasaka kā ko darīt, tad iespējams pietiks tikai ar treniņiem.
13.08.2017 14:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits