Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
es saimniekam pateiktu, dzīvnieki ir nopotēti un viss!( varbūt nobijies un nenormāli dusmīgs atnāktu mani salamāt) un pie reizes saprastu, ka dzīvnieki ir dzīvi un , ka beidzot jāuzņemas atbildība
kur tādi bezatbildīgi cilvēki vispār uzrodas????
04.08.2017 17:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rīdziniece, dzīvnieki tika atvesti dēļ tā ka brāļa dzīvoklī ir remonts. Man nav ne viņiem būri jātīra,ne viņi jāmazgā tiksi jāliek ēst un ūdeni ieliet. Takā draugs ir darbā ,tad lielāko daļu es daru. Kaulus jau tas nelauž. Tik jāsaprot,ka otrd cilvēks rēķinās ar to,ko pats apsola.
04.08.2017 17:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Problēma jau nav naudā vai ka es principa pēc nedotu ēst,bet gan tajā,ka es jau ,gandrīz 3 mēnesi pēc kārtas, saskāros ar situāciju ka nevar barību laicīgi atvest, te "visas "brūk man virsū ka vai tad es nevaru aiziet nopirkt barību? Kā jau teicu,varu !Bet vai brālis ar nevar nākt pretī un arī normāli pateikt ka nebūs? Nu ja viņš pasaka,ka būs ,es ar rēķinos ka būs, ja pateiktu jau pirms tām 3dienām ka nebūs , es zinātu ka nebūs un ietu jau tad nopirktu,bet pasaka būs , a tā nav, nākamjā dienā ar saka ka būs.,a nav un tad trešajā dienā paša vakarā atveda.!
problema te ka divi veci pofiga visu ugruz grutniecei, kurai vel par to japiemaksa sava nauda. Cienas nav ta ir problema.
04.08.2017 17:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, dzīvnieki tika atvesti dēļ tā ka brāļa dzīvoklī ir remonts. Man nav ne viņiem būri jātīra,ne viņi jāmazgā tiksi jāliek ēst un ūdeni ieliet. Takā draugs ir darbā ,tad lielāko daļu es daru. Kaulus jau tas nelauž. Tik jāsaprot,ka otrd cilvēks rēķinās ar to,ko pats apsola.
ne jau tava brala bet d rauga brala... lai draigs perk tira, baro un tere savu naudu un runaar brali...
04.08.2017 17:19 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sisiii nēesi vienīgā kas nevar saprast kur es rakstīju.ka sēž neēduši, bet lai jau apnika skaidrot :-D
Par vešanu atpakaļ, to no rīta izrunaju un tā mēs darīsim ,ja šī situācija būs nākamreiz un drauga brālis par šo ir informēts!:-)
04.08.2017 17:22 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
ne brālis ir tāds briesmonis par kādu tu viņu te taisi.

Pareizi, briesmone esmu es ,jo viņa dzīvniekiem man bija "žēl"nopirkt ēst un es "skaitu kapeikas,"bet brālim nabadziņam es kā uzbāzīga muša īdu,ka barība iet uz beigām. Vot es maita,brālis tak neko!:-D
04.08.2017 18:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Offtopic.
Hippie Chick, it kā sniegputeni un krabi vai kas vēl te izpaudies, nezinātu. Šis jau nav tas gadījums.
04.08.2017 18:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tīri intereses pēc, ko tad te tās,kas saka,ka es ,"merdeju badā ",nabaga dzīvniekus, teiktu,ka es nebrīdinatu drauga brāli, bet klusētu, un tad te sūdzētos,ka redz brālis nepērk ēst? Tad es būtu sliktā,jo grūti pateikt,ka barība iet uz beigām.,bet brālis tak nevarēja zināt,jo es nebiju pateikusi. Un viņš ne pie kā nav vainīgs.
04.08.2017 18:08 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sognare, tu to visu puiša brālim arī pateici? Kā saprotu, tu esi stāvoklī, un jums ar puisi ir nopietnas attiecības, tad viņa brālis jau vairs nav tik svešs, kā būtu, ja jūs ar puisi satiktos tikai dažus mēnešus. Plānojat precēties? Tad jau jūs būsiet radi, ne? Ja puisis pats nevar izrunāties ar brāli, tad to vari darīt arī tu. Tas taču drīz būs jūsu bērna onkulis. Viņš nekad jums nepalīdz? Kādu iemeslu viņš deva tam, ka kavējās? Vai arī nemaz neprasījāt?
04.08.2017 18:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es nē, bet draugs pēc mūsu sarunas no rīta, ar viņu šodien runāja, cik sapratu,ka draugs pajautāja,vai tiešām ir gūti pateikt,ka nebūs? Atbilde, nu man nesanāca , tad tika nolemts,ja šāda situācija būs atkal ,dzīvnieki tiek vesti atpakaļ, un drauga brālis par to tiks informēts. Takā viņš zin,kas būs ja vēl kas tāds būs.
04.08.2017 18:31 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Bet vai brālis ar nevar nākt pretī un arī normāli pateikt ka nebūs? Nu ja viņš pasaka,ka būs ,es ar rēķinos ka būs, ja pateiktu jau pirms tām 3dienām ka nebūs , es zinātu ka nebūs un ietu jau tad nopirktu,bet pasaka būs , a tā nav, nākamjā dienā ar saka ka būs.,a nav un tad trešajā dienā paša vakarā atveda.!

Jau teici, ka šī nav pirmā tāda reize, tad nu rēķinies, ka drauga brālis ir lohatrons un var neparādīties, kad teicis, neticu, ka šī ir vienīgā lieta kurā uz viņu nevar paļauties, viņš vienkārši ir tāds cilvēks. Bet tāpēc dzīvniekiem tavu principu pēc nav jācieš.
04.08.2017 18:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet tāpēc dzīvniekiem tavu principu pēc nav jācieš.

Es tak nerakstīju,ka nepirkšu viņiem barību, savu principu dēļ!Ja vaidzētu tad nopirktu un vienu reizi tā jau es darīju.
04.08.2017 18:47 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
neticu, ka šī ir vienīgā lieta kurā uz viņu nevar paļauties

Diemžēl par citām lietām grūti teikt,jo nav bijusi saskarsme, kā tikai šī situācija. :-)
04.08.2017 18:50 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Vispār tava tēma mazliet atgādina gadījumu iz dzīves - vecāki savus divus mazos bērnus aizveda pie vecmāmiņas, jo vajadzēja braukt uz bērēm un citur viņus nebija kur atstāt. Pēc tam augstākminētā vecmāmiņa staigāja pa visu mazpilssētu stāstīdama kādi vecāki briesmīgi, jo mazbērnus atveda, bet pat baltmaizes kukuli līdzi neiedeva ar ko tos bērnus pabarot. Lieki piebilst, ka šī vecmāmiņa vienmēr bija pēdējais salmiņš pie kā ķerties un vecāki bērnus pie viņas atstāja uz vienu pēcpusdienu.
.
Tā kā jā - vētra ūdensglāzē. Par to arī liecina tevis atbalstītāju pulciņš šajā tēmā, kurā ietilpst Rīdziniece, Duuja un Elza..
04.08.2017 18:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā kā jā - vētra ūdensglāzē. Par to arī liecina tevis atbalstītāju pulciņš šajā tēmā, kurā ietilpst Rīdziniece, Duuja un Elza..

Hippie Chick, nosauc vēl tankisti, Sisiii, Caloo, Pasedenu, Neonu un ko tur vēl, kas uztvēra situāciju normāli, neraujot no gaisa faktus un nepadarot momentā autori par nez kādu briesmoni.
04.08.2017 19:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
naunaunau vispār ļoti kategoriska, to vajadzēja kā pirmo minēt, tā kā nevajag pievilkt kaut kādas konkrētas domas, lai paspilgtinātu savu teikto uz citu rēķina.
04.08.2017 19:15 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Mani arī var pieskaitīt Sognares atbalstītājiem. :D
Jums darīt nav ko, kā piečakarēties viņai n-to lapu garumā, ka lopi iespējams dabūja pasēdēt uz diētas. Jums jau 10 reizes ir pateikts, ka pašu barība beidzās no rīta, pa dienu viņi badā nemira, jo iedeva burkānu un papagailim atlikumus, bet vakarā atveda barību, bet īdēšana šeit tāda, itkā viņa kažokā šos būtu sašuvusi. Apbrīnojami... (t)
04.08.2017 19:15 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vienkārši tas problēmas pieteikums izklausījās tāds, ne īpaši glaimojošs, bet tālāk jau Sognare visu paskaidroja, tāpēc nav jau TIK traki,.
04.08.2017 19:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Raksta jau, ka visu izlasīja, bet tik lielas briesmas saskata tik un tā. Man jau ar liekas, ka visu izlasot, kur tika paskaidrots, ka visi bija paēduši un netika mērdēti badā, nekas traks nav šeit.
04.08.2017 19:48 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Pirmkārt, man nebūtu nekādu problēmu drauga brāļa dzīvniekam nopirkt pašai barību un pabarot, vai arī pateikt savam draugam, lai nopērk, nevis zvanīties viņam un komentēt cik ir palicis un ka vajag vēl :-D Kur problēma? Cilvēkam jau tā drošvien "galva pilna" ar dzīvokļa remonta lietām. :-D Un tie ir vīrieši, daži vienkārši nemāk būt max apzinīgi un pārdomāt 3 soļus uz priekšu. :-D Nav jau gluži arī svešs garāmgājējs.
04.08.2017 19:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits