Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Ņemot vērā, ka trusis ēd ļoti bieži un viņam vienmēr būrītī jābūt kam ēdamam, tad es jau sen būtu nopirkusi siena paku(~1eiro) un kaut sveramo barību par centiem un nedomāju, ka arī papagailim ēdiens maksā kosmosu. Dzīvniekiem jau nav jācieš bads, jo saimnieks ir bezatbildīgs. :)
Ja tik grūti atvest barību, nākamreiz vienojies kaut lai atstāj Tev naudu barībai un visi laimīgi.
04.08.2017 10:06 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Labāk būtu piezvanījusi dzīvnieku patversmei , lai bezpajumtniekus savāc

elzaelza, dzīvnieku patversmes NEuzņem ielas kaķus, var zvanīt, cik grib. un ja minēsi, ka dzīvnieks ir slims, norādīs, lai ved iemidzināt.
04.08.2017 10:15 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Da labi, mērdēt bada dzīvniekus, jo nav atvesta pārtika. Pat nav ko teikt, tiešām tādi nabagi esat, ka paši nevarējāt kaut ko nopirkt? un vēl brālim naudu atprasīt, nu nezinu...

+++ šajā gadījumā tas, ka brālis nolažoja ir skaidrs, bet tu arī tā kā tāda zoss tik kladzini vienu un to pašu uz riņķi ar elzaelza astītē.
Ņemot vērā to, ka trusim galvenā barība ir siens, kurš nudien nemaksā dārgi, tad nopirktu pati. Bonusā iedod gurķīti, tomātiņu vai burkānu un trusis ir paēdis.
Tā raksti it kā tev divi lieli suņi būtu ar gaļu jāpiebaro.

tieši tā. trusim galvenajai barība jābūt sienam, ja žēl naudas, paņem pa 2 eiro kg ar lēto poļu sienu un trusim būs ko ēst vismaz mēnesi, pa burkānam klāt vēl un būs labi kamēr dabūsi granulas no saimnieka. trusis starp citu var nomirt ļoti ātri ja nedabū paēst un padzerties, principā ar pāris stundām var pietikt - nu tas tā, ja nu gadījumā plāno "izmācīt"saimnieku un nebarot dzīvniekus kamēr nav atvesta paika. papagailis ar neēd daudz. šitos abus par pāris eiro var mēnesi barot. kad es pieskatu ģimenes locekļu dzīvniekus, parasti pati kādu papildus našķīti nopērku vai arī kad vienreiz sanāca aizkavēties vairākas dienas ar atgriešanos mājās, nezvanīju un negaidīju kaut ko, bet pati pa ceļam iebraucu zoo veikalā un nopirku barību tām pāris dienām, pat prātā nenāca prasīt naudu atpakaļ.
04.08.2017 10:30 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
un vispār nākamreiz neņem tos dzīvniekus pieskatīt un tā arī pasaki, lai sameklē normālus cilvēkus, pie kā atstāt, kuriem nav žēl tos pāris eiro, ja nu gadījumā kas. vēl jo vairāk, ja saki, ka nav pirmā reize, tad es jau uzreiz būtu to siena paku nopirkusi, kad tā notiktu pirmo reizi, kad neatved laicīgi ēdienu.
04.08.2017 10:35 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Rupji rēķinot tie ir 2 euro, kurus autorei vajadzētu iztērēt, lai pabarotu dzīvniekus vismaz uz 3-4 dienām. Nekad nesapratīšu tādus principālus kapeiku *****.. jā, tava čaļa brālis nerīkojas baigi pareizi, bet tu ne tik!
Es šādā gadījumā vienreiz pateiktu, ka barība tūlīt beigsies un viss, nopirktu pati un gaidītu, kad saimnieks pats attapsies. Kad attaptos, tad atbildētu kaut ko tādu indīgu, lai uz nākamo reizi protas!
Nav jau tāda traģēdija, tikai trusis un papagailis. Tiešām saprastu, ja tev būtu jāskrien milzīgam sunim pirkt specializēta barība pa 50 euro, jo tā tomēr ir nauda, kura kuram katram var arī nebūt lieka mēneša beigās/sākumā, bet ne jau pāris euro.. (t)
04.08.2017 10:55 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Izlasīju visu diskusiju. Tiešām ceru, ka trusim nesākās veselības problēmas. Viņam taču nepārtraukti jāēd.
04.08.2017 11:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es šādā gadījumā vienreiz pateiktu, ka barība tūlīt beigsies un viss, nopirktu pati un gaidītu, kad saimnieks pats attapsies. Kad attaptos, tad atbildētu kaut ko tādu indīgu, lai uz nākamo reizi protas!

Barība jau tika pirkta iepriekš, brālim vienalga, neprotas ne pirmo, ne nākamo reizi.
04.08.2017 12:19 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Bet šāda situācija atkārtojas ne pirmo reizi. Tādā gadījumā tā kļūst arī par autores atbildību rēķināties, ka var neatvest atkal, nevis cerēt un gaidīt, ka saimnieks mainīsies.
04.08.2017 12:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neatveda pirmo laikam, bet nu jā, paņemt var, lai gan dārzeņi jau bija mājās, tad jau nebija tik traki.
04.08.2017 12:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
petunijayyy
Sognare, tu neesi normāla. Tev nevajadzētu nevienu dzīvu radību blakus. Attiecības ar saimnieku ir viens, bet dzīvnieku paēdināšana ir kas cits.
-
Ja jums ar draugu pohuj, rīt pat nesiet tos dzīvniekus pie saimnieka. Kas par sviestu vispār?
Gan jau acīs skatoties nemaz neko rupju viņam nepasaki un tikai smaidot atgādini, bet savas dusmas izgāz uz dzīvniekiem
-
Es reizēm pat somā nēsāju kaķu slapjo barību, lai pabarotu kādu bezpajumtnieku kaķi,

Ak dies... :D:D:D
-
Kaut jūs visas tik šausmīgi par cilvēkiem pārdzīvotu, kā par trusi un papagaili, kuri 1 dienu uz diētas pasēdēja. :D
04.08.2017 13:20 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

Jā. Nav par visām varītēm jāizrāda savi principi pat tik ikdienišķās situācijās. Vai puiša brālis rīkojas kā mazs, balts jēriņš? Nē, bezatbildīgs, aizmāršīgs rupucis. BET - nebarot dzīvniekus principa pēc ir tikpat stulbi. "Es taču viņam atgādināju laicīgi" - malacis, ka atgādināji, ruksis, ka neievēroja. Bet ir taču jābūt kaut kādam cilvēciskuma un veselajam saprātam, ne tikai principam.
04.08.2017 13:21 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Kopumā 100000000000000000+++ miegalācis un Undiya
04.08.2017 13:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 11.03.2017
Sognare Tev ar galvu viss ok?! Nebarot dzīvniekus principa pēc?! Papagaiļu barība arī ir ļoti lēta! Drausmas kaut kādas... cerams Tev pašai dzīvnieku nav un nebūs un cerams neviens nedos savus dzivniekus Tev "pieskatīt".
04.08.2017 13:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Izlasīju komentārus, nesaku,ka es bez vainas , savu vainu daļēji arī redzu, pirmām kārtām nevajadzēja piekrist šim visam,taču iedomāties nevarēju,ka varētu šāda situācija būt ,pirmo reizi varēju saprast, nu mazums kas,kādēļ netika, bet vai nevar normāli ar tad pateikt? Tajā reizē kā jau teir teicu, aizgāju un nopirku barību.
Otrs ja redzēju,ka šī situācija atkārtojas,varēju pateikt, ka lai ņem šos dzīvniekus atpakaļ, atzīstu,ka lēti uzticējos,ka nākamajā reizē tās nebūs. Un protams varēju arī tad iepriekš nopirkt barību,ja gadījumā neatved laikus, kapeikas noteikti neskaitu, ja būtu situācija,ka šodien vēl nebūtu barība,tad protams aizietu un nopirktu, bet zināja,ka uz 3dienām ir ko ēst, un pēdējā dienā, kad ieliku barību , kas pāri bija palicis + pa dienu burkānus devu, un papagailis grauza to kas pāri bija palicis, bet te jau teicu,ka tas kas bija palicis pāri ,nekas daudz nebija. Tad vakarā vēlu vakarā atveda beidzot barību. .taču ATKĀRTOŠU,ja nebūtu atvesta es aizietu un nopirktu barību, ne sēdētu un gaidītu kad tad būs? Bet no saimnieka puses, ir nesmuki ,3dienas iepriekš teikt,ka būs,beigās atved dienā kad barība vairāk nav,esmu iedevusi pēdējo kas bija palicis. Tak var normāli pateikt,ka nesanāks ievest, var pārskatīt naudu,ja netiek, vai ja nauda nav,tad pateikt ,ka nav un palūgt lai nopērku,mazums gadās ,ka beidzās nauda, kādas naudas grūtības .
Šorīt no rīta iesāku sarunu, draugs teica,ka šodien,pa dienu piezvanīs un ar savu brāli pa šo tēmu parunās. Piebildīšu,arī to,ka pats ar var apjautāties vai nevajag vēl barību,uz cik dienām pietiek,bet ne jau man vai brālim 2nedēļu garumā , tas dienu no dienas ir jāatgādina. Un ja es kādu dienu izdomātu ai neteikšu, lai sēž "neēduši" (barību nopirktu),bet neko par to netiktu,tad gaidītu kad tad beidzot pats pajautās vai tad vēl barību nevajag?
Mēs sarunājām tā,ka viņš savam brālim pateiks,ja vismaz 2dienas iepriekš, nevarēs pabrīdināt,ka netiek, tad viņš ņem un ved atpakaļ dzīvniekus, ja nevar proties no savas puses izdarīt tik daudz,kā nospiest telefonā mūsu nr un pateikt,ka nebūs,tad lai arī protas atbildēt par savu rīcību un ņem atpakaļ uz mājām.
Tagad barība uz gandrīz 2mēnešiem nopirka, pats vēl vakar kad atveda, teica,te uz gandrīz 2 mēnešiem būs ko dot ,takā pats zin,kad atveda un kad vajadzēs aptuveni. Bet noruna ir ,ka viņam vedam atpakaļ,ja nākamajā reizē viņš laicīgi nebrīdina. :-)
04.08.2017 13:41 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Kaut jūs visas tik šausmīgi par cilvēkiem pārdzīvotu, kā par trusi un papagaili, kuri 1 dienu uz diētas pasēdēja.
Es par pieaugušiem cilvēkiem nepārdzīvoju vispār vai tikai retos gadījumos. Tikai par bērniem un dzīvniekiem, jo tikai ir atkarīgi no mums. Dzīvniekos nav ne pilītes ļaunuma, ko nevarētu teikt par cilvēkiem.
04.08.2017 13:43 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es sapratu,ka daudzi te domāja,ka divas nedēļas trusis ar papagaili sēdēja neēduši, bet tā nebija!
Barība bija,bet iepriekš rakstīju,ka barība bija maz!
Parasti es ja redzu,ka manam kaķim barība ir pusē,es nemu un eju uz veterināro aptieku un nopērku,lai stāv ! Te pat ar regulāru atgādināšanu,nevar laicīgi nopirkt. Manuprāt laicīgi ir tad,kad varu mierīgi ielikt pēdējo barību un zinu,ka stāv jauni iepakojumi.
04.08.2017 13:50 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Breivik
Dzīvniekos nav ne pilītes ļaunuma, ko nevarētu teikt par cilvēkiem.

Yeah right!:D:D:D
04.08.2017 13:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sognare..
Tak beidz taisnoties. :D Tu paļāvies, ka Tevi nepiečakarēs, bet barību atveda tikai pēdējā brīdī. Visi dzīvi, nevienam nekas nenotika. Par drama queens var tikai pasmaidīt... :D
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Interesanti, kur tad tas ļaunums rodas? Pliki instinkti. :-P
04.08.2017 14:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es joprojām nesapratu, kur var ņemt, ka dzīvnieki nebija ēduši vispār neko un vēl trīs dienas. :D Un barība iepriekš arī bija pirkta, vienkārši tagad pēc 3 mēnešiem pieriebās sistēma no brāļa puses, ne jau nebarotu vairs.
04.08.2017 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits