Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūzikas instrumenta patstāvīga apguve

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Esmu apņēmusies iegādāties un patstāvīgi apgūt kādu mūzikas instrumentu pašas priekam.
Šobrīd domāju, ka varētu iegādāties ģitāru un brīvajos brīžos iet cauri interneta pamācībām un atbilstošai literatūrai par ģitāras spēli.
Varbūt ir kāda, kas spēlē šo mūzikas instrumentu? Patstāvīgi ir iespējams to apgūt, ja ir motivācija un līdz šim ar mūziku nav bijis īpaši nekāds sakars?
Būtu ļoti gandarīta, ja ar laiku varētu patstāvīgi nospēlēt kādu darbu, kaut vai dziesmām pasist līdzi akordus.
* * *
Ja esmu nolēmusi iemācīties spēlēt ģitāru, noteikti man vajadzēs savu instrumentu! Par cik tas būs tikai tāds hobijs, nevēlos ģitāras iegādē tērēt vairāk par 80, maksimums 100 eiro, jo, ja tomēr nekas nesanāks, tas paliks tikai kā interjera elements, kaut gan man šķiet, ka ģitāra tāpat labi iederētos manā istabā. :-D Nevajag man neko glaunu un šiku.
Tuvāko draugu lokā nav neviena ģitāras spēlmeņa un paziņām nevēlos prasīt padomu.
Gribētos zināt visu par un ap patstāvīgu apguvi.
20.07.2017 12:04 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man mamma uzdāvināja ģitāru. Ļoti gribēju.
Pašmācības ceļā neizdevās baigi iemācīties. Biju domājusi iet pie kāda mācīties, bet tā arī neatradu tam laiku. Tagad stāv stūrītī. Bet gribas saņemties. (l)
Domāju, ka bez mūzikas pamatiem būs mazliet grūtāk, bet ne neiespējami.
Es pati esmu mūzikas skolā mācījusies, bet ne ģitāru, taču ir bijusi liela saskarsme.
Katrā ziņā pamatus vajadzētu pie kāda zinoša mācīties (es tā uzskatu).
Par ģitāras cenām nemācēšu teikt (tā kā dāvināja), bet var paskatīties ss.lv, tur ir ļoti liels piedāvājums. Aizej uz kādu mūzikas instrumentu veikalu un pamēģini paturēt to ģitāru, jo viņas ir arī dažāda lieluma, tev vajadzēs zināt cik lielu tev vajag. :-)
Ja izdodas atrast kādu labu skolotāju, padalies arī ar manīm :-D
20.07.2017 12:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet (nav ne jausmas, vai tā ir :-D ), ka ģitāru iemācīties spēlēt nav tik ļoti sarežģīti. Katrā ziņā, vīrietis iemācījās spēlēt dažas dziesmas ar bērnu ģitāru. :-D :-D (nav viņam nekādas mūzikas izglītības, bet Youtube pārpārēm pamācību)
Mans sapnītis ir klavieres! Dievinu klaviermūziku! (l) Kaut kad senāk biju sākusi mācīties, ar vienu roku kaut ko nospēlēt varēju, bet ar abām galīgi negāja.. (t) Mājās klavieres pirkt vēl neesmu nobriedusi.
20.07.2017 12:30 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Salomē var, taču nopirkt sintezatoru. Kaut gan atzīšu, ka tas galīgi nestāv klāt klavierēm.
Klavieres mācījos spēlēt mūzikas skolā un pēc tam patstāvīgi. Aizraušanās man bija, kad mācījos pēc dzirdes spēlēt populārus hitus - dievināju (l)
Kad sāku mācīties un dzīvot skolā, tad mamma gribēja pārdot klavieres. Trīs gadus turējos pretīm un neļāvu. Bet nu sapratu, ka spēlēšana notiek ar vien retāk un mammai tas vairāk kā traucēklis, tad nu padevos :-(
Klavieres ir tiešām fantastisks instruments. (l) Ceru, ka mani bērni arī vēlēsies ko tādu spēlēt :-D
20.07.2017 12:34 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
skolā Rīgā augstskolā :-D
20.07.2017 12:35 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es gribētu digitālās, bet cena, protams, laba. Es arī ceru, ka man bērniem interesēs (jau interesē) un tad tas ieguldījums nebūs tikai manam potenciālajam priekam. :-D
20.07.2017 12:46 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Es arī līdzīgi kā TokyoDream gribēju iemācīties spēlēt ģitāru, jo ļoti patīk. Katrā ziņā mans secinājums - tas ir grūtāk nekā izskatās. Tā kā jā, visticamāk jāmeklē kāds, kuram ir vismaz pamatzināšanas, lai uzvestu uz pareizās taciņas. Diemžēl, tā tas arī palika, bet domu neesmu atmetusi. Neņemos spriest, cik kvalitatīvi var no youtube iemācīties.
Kad pirku savējo, viņa nebija noskaņota, tāpēc man nācās meklēt spečuka palīdzību, tā kā ir jāatrod kāds, kas varēs palīdzēt, ja vien katru reizi negribēsi skriet uz instrumentu veikalu pēc palīdzības.
Veiksmi! :-)
20.07.2017 14:04 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Pabeidzu mūzikas skolu,ģitārspēli.
Ir iespējams apgūt pašmācības ceļā,mūzikas skolā mācījos visādus klasikas gabalus,youtube iemācījos visu,kas tagad aktuālāks. :-) Ir visādas grāmatas ,parādīti pamata akordi,tāpat arī youtube visu ko var atrast. Akordus man mūzikas skolā tik daudz nelika spēlēt,pati meklēju un mācījos. :-) Ģitāras cenas ir tiešām dažādas. Pirmo jaunu pirku pa 70eiro,sapratu,ka nekur ar tādu uzstāties nevar,pie vadiem pievienot nevar,skaņa arī tāda nekvalitatīva. Nopirku otru pa 350,pabeidzu mūzikas skolu un vairs nespēlēju tik bieži. :-D Ar to pa 70€ nospēlēju kādus 4 gadus,nebija jau ne vainas sākumam. :-D
20.07.2017 14:25 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Ketrisa,noskaņot var arī telefonā ielādējot aplikāciju,kas pateiks visu priekšā,pašai nebūs nekas jāsaklausa. Stīgas ,ja neprot nomainīt ,var aiznest uz mūzikas preču veikalu,pa kādi 3 eiro nomainīs tavā vietā. :-) Nevajag baidīt,visu var izdarīt,ja nav slinkums. Sākumā pirksti sāpēs no spēlēšanas,pareizās notis nevarēs atrast,bet nevajag padoties,vēlāk aizies un pašai iepatiksies. :-)
20.07.2017 14:28 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es mācījos pati spēlēt ģitāru. Iemācījos pamatakordus un skatījos, ko varu nospēlēt. Es gan spēlēju vienkārši, lai varu dziedāt līdzi.
Pašai mācīties ir grūtāk, nekā tad, ja kāds palīdz. Es tagad pāris gadus neesmu spēlējusi, bet man tā arī nav izdevies iemācīties F akordu. Nesanāk man. :D Šī diskusija raisīja vēlmi pamēģināt atsvaidzināt savas zināšanas. :D
20.07.2017 14:37 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Yousician - ļoti laba aplikācija gan datorā, gan telefonā kur mācīties spēlēt ģitāru no pašiem pamatiem. Tur arī piedāvā viņu noskaņot pirms katra treniņa reizes.
20.07.2017 14:47 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
neveiklā Es nevienu nebaidu, vienkārši norādu uz to, ka pirms spēlēšanas ir jāpadomā arī par sagatavošanos kvalitatīvai pašmācībai. Iespējams, ka tagad kaut kas ir pamainījies un Tevis minētās aplikācijas kļuvušas advancētākas un tagad var izlīdzēties ar to izmantošanu. Es devos pie vīrieša, kas zin visu par ģitārām un tad arī viņam uzticēju savu instrumentu.
Mūzikas skolā jau Tu iemācījies spēlēt ģitāru, kaut pamatus, tāpēc arī mācīšanās no youtubes nebija sarežģīta, bet šeit meitene, cik saprotu, plāno no 0 mācīties. Sarežģītības pakāpes šajos abos gadījumos tomēr nav vienādas!
20.07.2017 14:50 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Ketrisa , tas nekas,ka no nulles,viss internetā ir,pati mierīgi var iemācīties. Skolotājs ir vajadzīgs tik daudz,lai pašam nebūtu slinkums spēlēt. :-D Viss jau ir internetā,vienkārši bez skolotāja nav motivācija un ir slinkums.
MoonLady, ir arī veids kā to F nospēlēt bez rādītājpirksta pāri visām stīgām.
20.07.2017 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits