Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svars pēc dzemdībām

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Laiks protams vēl ir, dzemdēt vēl negrasos:-D ,tikai novembrī ieraudzīšu savu brīnumu(l),bet jau gribu zināt,kā Jums gāja ar svaru pēc dzemdībām? Vai augums izmainījās? Ātri atgūvāt iepriekšējo svaru?
Biju dzirdējusi,ka ir sievietes,kas pēc dzemdībām pēc kāda laika paliek vēl tievakas kā pirms grūtniecības un ir tādas,kas paliek apaļīgas . :-)
19.07.2017 17:11 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Nezinu kā ir, bet esmu dzirdējusi, ka tās sievietes kas baro ar krūti, viņām esot daudz vieglāk nomest, jo bērns daudz "apēd" no uzņemtajām kalorijām, kā arī sanāk veeelīgāk ēst.
Es pati nebaroju, man vecais svars atgriezās mazāk kā pēc gada, bet es sākumā neko nedarīju, lai orocesu paātrinātu, kad beidzot saņēmos, sāku veselīgi ēst un divu mēn laikā viss vija kā pirms paliku stāvoklī.
19.07.2017 17:17 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Baroju pati līdz 11mēn vecumam.
Svars kritās kamēr krūts piens bija vienīgā pārtika. Kā sāku piebarot, kādi 3-4kg pienšca klāt un svars vairs ne auga, ne kritās. Sanāk par kādiem 4-5 kg mazāk kā pirms bērna. Bet, piemēram, gurni platāki kļuvuši, tur neko darīt :D
19.07.2017 17:32 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Manā paziņu un draugu lokā visām mammām svars vai nu palicis tāds pats, vai nedaudz mazāks, cik nu no malas izskatās, konkrētus ciparus neesmu jautājusi :-D
19.07.2017 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Baroju ar krūti aptuveni gadu, pēc dzemdībām svars tāpat uzreiz nenokūst, bet pēc kādiem 4-5 mēn. man svars bija mīnusos (mazāks kā pirms grūtniecības). Tagad jau kādu laiku mazā ir no krūts nost un svars ir tāds pats kā iepriekš. Lai gan bikses,kleitas un krekli ir par lielu.. pluss - jauna garderobe :-D
19.07.2017 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)