Kā sadzīvot ar radiem un draugiem

 
Reitings 156
Reģ: 22.10.2015
Ļoti vēlos kļūt par mammu. Bet diemžēl neveiksmīgi. Man jau ir bijuši divi MA :'-( Katra no šīm reizēm man ir bijusi ļoti smaga.
Tāpat gadi iet un draugu un radu runas kļīust arvien uzstājīgākas. Kad būs bērniņš? Vai esi jau stāvoklī? Kāpēc jums vēl nav bērnu, sen jau vajadzēja. Tādi un šitādi jautājumi jāuzklausa visu laiku. Un katru reizi pie šādiem jautājumiem man iekšā viss vienkārši apgreižas. Man taču ir tik sāpīgi, kad tādas lietas prasa, kad es, protams, vēlos bērniņu un cenšos, bet viss velti.
Viena draudzene vispār, katru, nepārspīlējot katru reizi pie tikšanās prasa to. Pilnīgi vairs negribas tikties.
Kāpēc cilvēki ir tik netaktiski?
Kā ar to sadzīvot?
07.07.2017 14:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Nu kuram katram es to nejautaju. Ir draudzenes,kuram var jautat ari tadus intimus jautajumus. Nekaadu labumu no vinu berniem tiesam neieguutu. Tapec jau ari jazina, kam, ko driskt jautat.
07.07.2017 16:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kā ar to sadzīvot?

Nav jāsadzīvo. Vienu reizi jānoliek pie vietas un viss.
Man pagaidām ar šo jautājumu viegli iet. Kad jautā, saku, ka vēl neesmu precējusies, un par to sākšu domāt tikai pēc kāzām. Jāpiemin gan, ka man ir 23 gadi, un mani izbrīna, ka cilvēki šausminās par to, ka šajā vecumā vēl neplānoju... (t)
07.07.2017 16:39 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Paši tuvākie man šādus muļķīgus jautājumus neuzdod, paziņām un vīra radiem vienkārši atbildu - es šobrīd negribu apspriest šo jautājumu - un viss, lai domā, ko grib. Netaisos strīdēties pretī vai nodarbināt prātu, domājot uzjautrinošas atbildes. Es šo jautājumu neapspriežu un viss, mainām tematu. Mani bieži saukā par dusmīgu vai nesabiedrisku, jo es bieži mēdzu atklāti pateikt - nē, mēs par to nerunāsim. Nu nav visiem jāzina, mans veselības stāvoklis, algas apmērs un tml. Ziņkārība nav pievilcīga īpašība, arī tad, ja tiek maskēta aiz nez kādām rūpēm un mega draudzības vai radniecības saitēm. Nekas no tā neuzliek pienākumu atskaitīties par jebko, kas notiek manā dzīvē, ja tas attiecas tikai uz mani, manu ķermeni, manu vīru, maniem bērniem etc.
07.07.2017 16:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja gribas, bet nesanāk, tad es saprotu, ka var šo jautājumu uztvert saasināti. Tad tiešām jāizdomā veids, kā pieklusināt pārējo balsis. Pārējās gan, nu liela muiža, sašutuma kalngals, kā kaut kāda pajautāja un kā pajautāja, kādā tonī un kādus vārdus izmantoja, vai, vai, totāli pārspīlēti. Pilnīgi vienalga, vai viņi domā, ka mazbērnus vajag, demogrāfiju celt vajag, pēc kāzām vajag vai vispār tieši man tagad vajadzētu, to es lemju ar partneri un viss. Atkarīgs, kā uzjautā, tiešām interesē, tad tas arī viss un miers, nedomāju, ka tagad visi speciāli staigā un domā, kā tik likt justies slikti. Var taču izdomāt, ko atbildēt, ne jau pirmais jautājumus, kādu negribas dzirdēt kādam indivīdam.
07.07.2017 16:50 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Cilvēki vispār tik netaktiski palikuši, pat sāku izvairīties no dažiem, māca mani ko man darīt atvaļinājumā, kā dzīvokli iekārtot, nu pilnīgi sviestainas lietas, kas viņus neskar, citreiz pilnīgi gandrīz līdz asarām. Nemāku smuki atbildēt, ja atbildu ko domāju, apvainojas.
Par bērniem gan savādāk, negribu, jo nav apstakļu, tā arī pamatā atbildu, pie reizes noliekot jautātāja dzīvesveidu, ka es nav pieņemami audzināt bērnus, ja dzīvesvietas platība nav pietiekama, ka nevaru uzgrūst vecvecākiem utt.
07.07.2017 17:07 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Nikola. oooo jā, tā tev piekrītu. Man tā dēļ pat ar māsu rodas problēmas, jo viņai dikti interesē manas finanses, kaut arī man par to dikti nepatīk runāt (t) Bieži uzsver, ka man vajadzētu darīt tā un šitā un nevajadzētu darīt savādāk, jo man taču finanses atļaujas bla bla bla... Besī reāli (t):-/
07.07.2017 17:10 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
kad tad beidzot savu lūzni Tolmetā nodosi un nopirksi normālu auto. .. Tolmetā.. :-D:-D badass :D
07.07.2017 17:10 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Par šo tēmu bija anekdote. "Bērnībā, kad kāds precējās, tantes klapēja man pa plecu un teica: tu nākamā, tu nākamā. Tagad, kad redzu bēres, klapēju tantēm pa plecu un saku: tu nākamā." Nopietni runājot, uzbāzīgajiem pasaki, ka attiecīgo tēmu nekomentēsi un ka tā nav jautātāja darīšana, un viss. Pāris reizes vēl pajautās un pārstās.
07.07.2017 17:23 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Cilvēki vispār tik netaktiski palikuši, pat sāku izvairīties no dažiem, māca mani ko man darīt atvaļinājumā, kā dzīvokli iekārtot, nu pilnīgi sviestainas lietas, kas viņus neskar, citreiz pilnīgi gandrīz līdz asarām. Nemāku smuki atbildēt, ja atbildu ko domāju, apvainojas.

+++
Mēnesi atpakaļ vecāka kundze acīm dusmās zibot sāka lasīt morāli par to, ka vīrs pēc kāzām pieņēma manu uzvārdu (mums abiem tas likās smukāks) - cik nevīrišķīgi utt :D Es gandrīz uz pakaļas :D
Bet par tēmu.. Saprotu autori, ui kā saprotu. Jāmācās nekautrējoties šaut pretī un neņemt pierē.
07.07.2017 17:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Baigi jūs tas ietekmē, it īpaši tām, kas nevēlas bērnus, interesantās kompānijās uzturaties, ja to visu laiku bez pārtraukuma jautā. Jāmācās tikt galā, tāpat kā ar naudas jautājumiem vai ko citu, kas nu kuram nepatīk, tāpēc jau sarunāšanos neviens neaizliegs.
07.07.2017 18:12 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Jāmācās tikt galā, tāpat kā ar naudas jautājumiem vai ko citu, kas nu kuram nepatīk, tāpēc jau sarunāšanos neviens neaizliegs.

Bet padiskutēt cosmo par efektīvākajām atbildēm mums neviens nevar aizliegt. :-)
07.07.2017 18:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man laikam pēdējā pērle, par ko man gribējās pateikt "go get a life" bija, kad viena draudzene uzzināja, ka precos un sāka man pārliecinoši skaidrot, lai netērēju naudu kāzu kleitai, lai obligāti pērku kleitu līdz 100 eiro un obligāti tādu, ko pēc tam varēšu vēl vilkt uz citiem pasākumiem. :-D Vienkārši WTF. :-D
07.07.2017 18:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man laikam pēdējā pērle, par ko man gribējās pateikt "go get a life" bija, kad viena draudzene uzzināja, ka precos un sāka man pārliecinoši skaidrot, lai netērēju naudu kāzu kleitai, lai obligāti pērku kleitu līdz 100 eiro un obligāti tādu, ko pēc tam varēšu vēl vilkt uz citiem pasākumiem. Vienkārši WTF.

Kas tur tāds tik šausminošs, ka tik ļoti palicis prātā? :-)
07.07.2017 18:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Pacepties tak gribas :-D
Man vispār riebjas netaktiska jaukšanās manās lietās un vēl kad sāk manā vietā domāt kā labāk. Ne vienmēr jau sanāk smuki atbildēt.
07.07.2017 18:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kas tur tāds tik šausminošs, ka tik ļoti palicis prātā?

Ka tā ir katras līgavas darīšana, manuprāt, šis ir ļooooti personisks un intīms jautājums. Precos vienreiz un man būs tieši precīzi tāda kleita, kādu vēlēšos ES. Tas būtu tas pats, kas klārēt man, ka anālais sekss vai homoseksuālisms ir man ļoti ļoti nepieciešams.
07.07.2017 18:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ka tā ir katras līgavas darīšana, manuprāt, šis ir ļooooti personisks un intīms jautājums. Precos vienreiz un man būs tieši precīzi tāda kleita, kādu vēlēšos ES. Tas būtu tas pats, kas klārēt man, ka anālais sekss vai homoseksuālisms ir man ļoti ļoti nepieciešams.

Es piekrītu, bet atcerēties to tā kā baigo faktu un iesmiet, nezinu, nekas īpašs tur nav, manā skatījumā. Lai jau izsaka savus padomus, tāpat uzklausa katru dienu dažādus viedokļus, beigās pieņem savu. :-)
07.07.2017 18:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet nav jau jāuzklausa gan visi padomi, vai jāuztver kā saprātīgi. Vispār padoms un cenšanās iegalvot nav viens un tas pats.:-)
07.07.2017 18:32 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Man šitā bāšanās manā dzīvē ir no kolēģu puses. Kolēģes ( tantes gados) ļoti mīl mani, 26. gadus jaunu sievieti pamācīt kā dzīvot, kā ģērbties, ko ēst, kā ārstēties, utt. (e)
07.07.2017 18:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tāpat vienmēr mēs nevaram noteikt, ko un kā otrs to ir domājis, uztveram vien pa savam. Negribu apspriest kaut ko vai klausīties domās par kādu tēmu, normāli to pasaku un nekādu problēmu nav bijis. Ar sapratni daudz var panākt. :-)
07.07.2017 18:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vēl vairāk var panākt ar cenšanos nedot padomus, ja tos neprasa. Kas tā par idiotisku modi, visu komentēt?
07.07.2017 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits