Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā ir dzīvot Jēkabpilī?

 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Piemēram, ja pastāv variants tur atrast dzīvesvietu un darba vietu (kaut kādi dzīves pamati tā kā ir). Nesaku, ka uz turieni pārceļos, bet tomēr - man tur ir vairāk radu, tuvāk ģimenei būtu un tā. Un tomēr.. Mani attur tas, ka tā priekš manis ir pilnīgi sveša vieta. Ja pazūd radu dotais darbs, nezinu vairs kur un ko dabūtu atbilstošu. Kā arī - man ir sajūta, ka es tur justos ļoti vientuļi, jo liekas, ka cilvēki, kuri tur iepazīstas, noteikti to dara klubos vai kaut kā "satusē", bet es par sevi teiktu, ka neesmu tāda tipa cilvēks, tāpēc liekas, ka privātā dzīve būtu nulles līmenī.
Lai gan, es jūtos ne mazāk vientuļi tur, kur jau tagad esmu. Daudzi man no malas saka, ja arī pārceltos, vai es šeit ko īpašu zaudētu? Tāpat īrēts dzīvoklis, parasts darbs, tuvu bijušajam dzīvoju (vakar pat redzēju viņa mašīnu, kā viņš brauca uz mājām. Pašas zināt, kāda Rīgā satiksme, kur nu vēl atšķirt, kāda kuram mašīna.. Kārtējais atgādinājums par to, ka bijām kopā).
.....
Tātad, kā jums liekas - vai Jēkabpilī ir interesanti dzīvot? Man liekas, ka tur ir vientuļi. Nezinu, kāpēc tā.
22.06.2017 21:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vismaz es, kad saku "lauki", ar to nedomāju patiešām īstos laukus, bet vienkārši tā ir iegājies, ka, ja īsti neatceros, kur ir cilvēkam tā dzimtā zeme, tad vienkārši izvēlos vārdu "lauki". Dažreiz iekrīt, ka tiešām lauku lauki, bet dažreiz vienkārši tāla maza pilsētele.
Bet es galīgi to nesaku, lai aizvainotu vai taml. Arī neuzskatu, ka tikai Rīga ir pilsēta un Origo Rīgas centrs :-D
06.02.2018 12:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ai nu tas ir tāpat, kā man cilvēki internetā jautā: "no kurienes tu esi?" Es atbildu - no Jēkabpils. Sāk jautāt, nu, kāds laiks Jēkabpilī? Saku - nezinu, kā es varu zināt? Kā, bet tu taču no Jēkabpils! Es saku - nu ja, es esmu no Jēkabpils, bet jau 8 gadus dzīvoju Rīgā un pusgadu neesmu bijusi Jēkabpilī, kā es varu zināt, kāds tur laiks. :-D
06.02.2018 13:11 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.07.2015
Tā savas dzimtās puses noriešana un nenormālais naids ir apmēram kā tagad aizbraucēji Anglijā, Vācijā tā norej Latviju, pat dzirdēts, ka latviešu māte lidmašīnā sāka iedunkāt bērnu redz esot latviski jārunā , jo mēs tagad esam angļi (mums ir pase, deklarācija , dzīvoklis) , nevis sūda latvieši!Padomā TU tagad dzīvo Rīgā un norej tavuprāt smirdīgo , netīro ,tukšo mazpilsēteli/laukus, cits sēž Dubaijā, Īrijā un norej TAVU LATVIJU!Kaut kā interesanti vai ne dažs labs ir tik ļoti tukšs un aprobežots, ka nekad nav bijis ārpus Rīgas, bet ārzemes o jā visu zin, gan labākās viesnīcas, gan restorānus, kāds teiks tur nekā nav, jautājums vai tevī, kas ir?Da tik pat labi mēs visu ārpus Rīgas varam atdot krieviem vai ne?Ja nepatīk vieta vismaz cieni cilvēkus-katram taču dzimtajā vietā ir radi (vai tad tiešām tādi tumsoņas, ka aizbraucat reizi 100 gados, dzimtas kapi, skolotāji-un neticu ,ka visa dzīve ir Jūsu pieminētās vērtības skaistumkopšanas saloni, mākslīgās skropstas, bikini vaksācija, gēla nagi, masāžas, restorāni, kino, teātris, Hesburger, Macdonalds, Hennesy,ja tā tiešām ir Jūsu ikdiena, tad jautājums vai nerodas reizēm cūkas aizgaldā efekts-tik d...., gulēt un atkal d.....?
06.02.2018 19:28 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Burdensity - labi pateikts, daudz patiesības Tavā tekstā.
06.02.2018 19:48 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Šeit jāpiekrīt burdensity teiktajam.
Ir skumji, ka ir tautas daļa, kas vienmēr noniecina savas saknes. Mēs esam tas, kas mēs esam. Pēc manām domām šāda noniecināšana norāda tikai uz zemu cilvēka IQ, zemu paša cilvēka iekšējo pasauli.
(Pēc politiskas diršanas skanēs, bet)...Cilvēks, kas aizmucis no saknēm, un vēlāk vēl publiski nogānijies par savu dzimto zemi (miestu, valsti), visbiežāk pats neko tās labā arī nav darījis, tikai sūdzējies visu mūžu, par to, kas slikti, un cik citi slikti visu darījuši. Un šāds cilvēks arī neko labāku nav pelnījis, kā to ko pats radījis, vai drīzāk - neradījis.
07.02.2018 10:48 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Īstenībā vienmēr ar skumjām domāju par to, cik daudz cilvēku brauc prom no saviem ciemiem, pagastiem, mazpilsētām un pilsētām uz Rīgu. No vienas puses saprotu, ka Latvijas mērogs "neatļauj" veidot reģionālos centrus-pilsētas citās pilsētās, bet kopumā skumji, ka dzīve Latvijā +/- koncentrējas Rīgā..
07.02.2018 14:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
stenībā vienmēr ar skumjām domāju par to, cik daudz cilvēku brauc prom no saviem ciemiem, pagastiem, mazpilsētām un pilsētām uz Rīgu. No vienas puses saprotu, ka Latvij
Nu Riga jau ar daudz tuksaka palikusi.
25.02.2018 16:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits