Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atteikšanās no taisnotājiem, fēniem

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, dāmas! Ikdienā izmantoju taisnotāju un citas karstās matu veidošanas ierīces, pēdējo pilienu deva neveiksmīgs frizieres apmeklējums, kad ļoti vajadzēja sataisīt matus, bet mana frizierei pieraksti bija pilni. Rezultātā brīvdienās šķīros no vairākiem cm matu, jo tie bija ļoooti sabojāti. Apskatot manus matus friziere tā arī pateica,ka ataudzēt manus matus, kas pēc dabas jau ir sausi, var tikai tad, ja es pilnībā atsakos no taisnotājiem, lokšķērēm... Turklāt, man ir ļoti liels mērķis līdz nākošā gada vasarai ataudzēt matus. (l)
Ticu, ka arī šeit ir kāda meitene, kas ir jau man solīti priekšā un kādu laiku jau ataudzē matus. ;-) Kā tiekat galā ar matiem ikdienā? Mani mati pēc struktūras ir pūkaini un grūti savaldāmi - vietām taisni, vietām loka, vietām pūkaina šķipsna. Šobrīd vienīgais, kas mani satrauc ir - kā cilvēcīgā paskatā tos savākt. ;-)
19.06.2017 10:49 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Es savus garos matus ļoti mīlu. :-D Bet pirms kāda laika friziere riktīgu gabalu nogrieza nost, jo visi esot bijuši nodedzināti un sabojāti. Ieteica kādu laiku nelietot taisnotāju, fēnu un citus veidojošos atribūtus, lai pasaudzētu matus, un lietot visādas barojošās, mitrinošās maskas un obligāti likt eļļiņas matu galos. Izturēju trīs mēnešus nelietojot neko.:-D Dienās, kad mati izskatījās briesmīgi, mēģināju jaunas frizūras vai uz nakti pinu bizes, lai no rīta mati viļņaini. Tad atsāku lietot taisnotāju un fēnu + izmantoju no karstuma sargājošos līdzekļus un turpinu likt eļļu matu galos. Rezultātātā ļoti veselīgi un spīdīgi mati man atauguši. :-)
19.06.2017 11:18 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Matos, pēc mazgāšanas, iesmērēju argana eļļu. Kad tie izžuvuši, paņemu naga gala daudzuma kokosriekstu eļļu, sasmerēju plaukstās un izbraucu caur matiem. Šādi nav pūku vispār, taču mani viegli viļņainie mati izskatās smuki lokaini.
19.06.2017 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Man viņi ļoti ātri sabojājas, pat ar visām sargājošajām eļļām, līdzekļiem. Iepriekš taisnoju jau ilgus gadus. Kopš tā laika arī nav izdevies ataudzēt matus līdz krūtīm un nedaudz garākus. Šobrīd garākie ir līdz pleciem, bet arī ne šis , ne tas. Jātaisa būs astītes, jāpin maza bizīte.
19.06.2017 11:35 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Sākumā žāvē ar aukstu gaisa plūsmu, ne galīgi slapjus matus un izmanto plakano ķemmi. Es nelietoju taisnotājus un fēnu ļoti reti, fēns arī ļoti sausina manus matus.
19.06.2017 11:49 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es, cik sevi atceros, žāvēju matus ar fēnu. Lai gan garus matus ataudzēt nekad nebija mans mērķis, bet tie nekad nebija sausi kā salmi. Sporta zāles ģērbtuvēs pāris reizes redzēju izkusušu fēnu un vēl daudz reizes bija tā, ka nevar pēc kādas dāma fēnam pat pieskarties cik karsts. Vai neesi no tām, kas riktīgi karsē matus? Man jau šķiet, ka atbilstošs līdzeklis + minimālā fēna temperatūra matus baigi nebojā.
19.06.2017 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr fēnoju ar vēsu gaisu, tas tik ļoti nekaitētu kā taisnotājs. No tā arī garākie mati izkrita. Jo kā skaidroja friziere - manu jau tā no dabas sauso matu taisnotāja karstums izsausināja visā tā garumā, tāpēc mats vienkārši nolūza jau pie saknes. :-/
19.06.2017 12:02 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Nefēnoju matus kopš 17 gadu vecuma - ļauju tiem pašiem izžūt, lietoju Matrix India Amla eļļu matos, kad esmu beigusi tos mazgāt.
Man bija tāda pati problēma kā tev, tikai tas bija 2 gadus atpakaļ, mati bija nu ļoti bojāti. Izlēmu ataudzēt dabīgo krāsu, nokrāsoju cik vien iespējams tuvu manai dabīgajai krāsai un skatījos kā tie aug. Sākumā matus savākt bija grūti, bet, kad sāku lietot matu eļļu (sāku ar Garnier oranžā iepakojumā), varēju jau manīt pārmaiņas.
Grūti bija tos netaisnot, bet man dabīgi tādi viļņaini. Sākumā likās, ka izskatosbpēc putnu biedēkļa, bet ar laiku sapratu, ka tas lielakoties bija man galvā - ar netaisnotiem matiem jutos kā matus nemazgājusi. Tagad man ir atauguši pāri plecam, neskatoties uz to, ka pagājušogad man nogrieza friziere tik īsus, ka asti nevarēju uztaisīt. Tagad varu atļauties šad tad matus iztaisnot - uz svētkiem, pasākumiem, bet vairs negribu tā viņus bojāt :) :D
19.06.2017 12:16 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ūdeni lieto pietiekamā daudzumā? Un vai tie līdzekļi, kurus lieto, gadījumā nesatur alkoholu?
19.06.2017 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Es nelietoju ne fēnu, ne taisnotāju. Ikdienā tieku galā normāli, galvenais neiet gulēt ar slapju galvu. Mati man taisni un biezi, mīnuss tāds, ka ziemā šausmīgi elektrizējas. Bet kkādai veidošanai esmu par slinku :D
19.06.2017 16:02 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ikdienā nelietoju ne fēnu ne taisnotāju, jo vienkārši esmu slinka. Ja nu uznāk iedvesma, tad iztaisnoju parīs priekšējās šķipsnas, kur mati īsāki un vairāk lokoja. Arī man tādi paši mati kā tev. Lai mati paši izžūstot neizskatītos briesmīgi, tad lietoju labus matu līdzekļus - šampūnu, kondicionieri, eļļiņas, serumus, līdzekli, kas pasargā no laikapstākļiem (lai lietus liakā nepārvēršos par putnubiedēkli), spreju, kas palīdz nedaudz "pataisnot" matus.
Ja nu matiem nav tik veiksmīga diena, tad sataisu astē, copē, uzpinu bizi, vai atspraužu priekšējās šķipsnas.
19.06.2017 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Neesmu aktīva ūdens dzērāja. Pie tā būs jāpiedomā.
Friziere stingri pieteica matu diētu - tikai mitrinoši šampūni, kondicionieri, reizi nedēļā mitrinoša maska un eļļiņas. Tas tāds obligātais must have. :-)
Sliktākais, ka pirms 2 nedēļām biju pie citas frizieres, jo pie savas netiku un steidzami vajadzēja sataisīt matus. Rezultātā friziere kļūdījās ar taisnotāja temperatūru un reāli sadedzināja matus. Nu neko, tagad jāaudzē atpakaļ ar visu savu pacietību :-/
19.06.2017 19:56 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Man ir gari mati un atstāti savā vaļa, mazgāju un fēnoju tos katru dienu, bet netaisnoju un nelokoju, pie friziera cenšos aiziet ik pa 3 mēnešiem, bet pēdējo reizi kad gāju, gandrīz gadu nebiju bijusi un friziere bija šokā par matu relatīvi labo stāvokli un pēc viņas teiktā, ziema un aukstums matiem nodara lielāku ļaunumu par manu matu fēnu. Argana vai citu eļļu matu galiem gan atzina par must have.
.
Cosmo diskusiju iespaidā nopirku to eļļu ar pipariem matu augšanas stimulēšanai, esmu lietojusi tikai 2 reizes, par augšanu neko nevaru komentēt, bet izskatās, ka maniem matiem tā eļļa patīk, jo pēc tās mati paliek "kā ūdens" un vienkārši šķipsnās tek cauri pirkstiem (l)
.
Pirms vairākiem gadiem bija problēmas ar matu izkrišanu, nu tā ka mani mati bija visur !!! mazgājot saujām nāca laikā un tad kaut kur izlasīju, ka vajag palietot grūtnieču vitamīnus, nezinu vai tiešām tie nostrādāja vai placebo efekts, bet joprojām mati uz galvas netrūkst un turos pie pārliecības, ka no plikpaurības mani izglāba tieši tie :-D
19.06.2017 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits