Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atstāt viņu pagātnē pilnībā vai nē?

 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Sveikas, meitenes! Protams, ka šis ir kārtējais muļķīgais nelaimīgas mīlestības stāsts. Dažreiz pašai smiekli nāk par savu naivumu un muļķību, bet kā jau visas zinām-sirdij nepavēlēsi.
Pirms 3 gadiem iepazinos ar puisi, kurā iemīlējos no pirmā skatiena. Pēc tam vēl nodomāju-nu nē, tā nenotiek. Notiek gan...Kļuvām par ļoti labiem draugiem un ar katru dienu es viņu iemīlēju vairāk un vairāk. Pašā iepazīšanās sākumā viņš vēl nebija atguvies no iepriekšējām attiecībām un es par savām jūtām klusēju. Pēc kāda pusgada gan atzinu, ka patīk viņš man. Bet tas vēl nebija nekas...Gāja laiks, mēs kļuvām gandrīz kā labākie draugi-varējām pļāpāt caurām dienām, ļooooti daudz brīvā laika pavadījām kopā, gājam uz kino, teātri, restorāniem u.t.t. Kā es teicu māsai-ja viņa vietā būtu kāds cits, es būtu pārliecināta, ka sit kanti. Lai vai kā, visu draudzības laiku kaut kur figurēja vārdi un teksti-mēs esam draugi, kopā nebūsim. Tā 2, 5 gadus nodraudzējāmies, es biju sākusi tikties ar citiem (bet visu manu prātu un sirdi bija aizņemis šis puisis-viņš bija viss, ko jebkad vēlējos). Centos distancēties no viņa, retāk sazināties un arī tikties. Tomēr rudens nāca ar kulmināciju-viņš sāka ļoti izteikti aicināt tikties, varētu teikt, ka man eksistēja darbs-viņš-mājas. Biju pilnībā apjukusi, jo visu laiku sev teicu-nē, Tu viņam nesaisti. Pēc šadiem izmocītiem 4 mēnešiem es neizturēju un pateicu viņam visu-ko jūtu, kā skatos uz viņu un ko viņs man nozīmē. Uz to viņš atbildēja ar tekstu, ka ar mani viņš jūtoties fantastiski, bet jūtu viņam nav. Tas bija īsi pirms es uz 4 mēnešiem devos uz ārzemēm pieredzes apmaiņā. Saziņa kļuva retāka, es sāku savākties un bija doma-viss, tas ir pārdzīvots, jo sāpēja ļoti un oiiii, cik daudz asaras netika noraudātas un naktis negulētas (jā, zinu, ka stulbi...), bet nu viņš tiešam bija mans viss, līdz ausīm kā mazs bērns samīlējos. Tagad, kad esmu atpakaļ, satikāmies, bija interesanti, bet es jau esmu sākusi ieturēt distanci, tā kā bēgt no viņa. Un tagad-ievelkam elpu-atkal viss no sākuma...Viņš atkal aicina viskaut kur, cenšas kontaktēties u.t.t. Es zinu, ar ko tas beigsies un apzinos, ka nevajag man nekur iet ar šo puisi, savāak atkal ļaušos naivumam un atkal būs vecā dziesma un sāpes. Nākamnedēļ pārvācos uz citu dzīvesvietu un vienīgais, ko šobrīd redzu, ka nejauku, bet vienīgo izeju-neteikt viņam neko, vnk pazust...Es zinu, ka tas ir ļauni un viņš to nav pelnījis, bet..savādāku veidu es neredzu...Pirms tās nakts, kad viņam visu pateicu, viņš jau sen bija sapratis manus mājienus un sapratis, ka man ir jūtas pret viņu, bet pats atzina, ka esot izvēlējies to ignorēt...(Ja agrākās manas attiecības un neveiksmes šķita ai, ai sāpīgas, tad tagad saprotu, ka tas viss bija spļāviens jūrā salīdzinot ar šo..) Viņš ir un paliks kā mana lielākā mīlestībā un mans viss,kura dēļ būtu gatava uz visu, bet es apzinos, ka es viņam esmu tikai kā vienkārša draudzene, tāpēc nprasu jums visām-kā pareizāk? Vienkārši pazust vai nē? Jautājiet, atbildēšu. (otrreiz nevēlos iekāpt tajā pašā bedrē un vēlreiz iet cauri tam murgam, kam izgāju, kad pateicu viņam visu):-/
03.06.2017 22:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja nevēlies iekāpt tajā pašā bedrē, tad nekap:-)
03.06.2017 22:42 |
 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Pasaki viņam visu ko domā par šo, satiecies, izrunājies, iespējams, viņš pats sapratīs. Veiksmi :)
03.06.2017 22:44 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Es zinu, ka ja sākšu atkal ar viņu kaut kur iet-jā, laiks būs pavadīts ļoti labi, izbaudīšu, bet pēc kāda laika atkal man sāpēs un atkal būs tas pats sviests, kas bija. Vienīgais-cik pareizi būtu vnk pazust no viņa, neko nesakot? Pārvākties un viss? Skaidrot kaut ko man nepietiks spēka.
03.06.2017 22:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
A kāpēc Tev viņam kaut ko skaidrot, ja
1) Tev skaidrojumiem nepietiek spēka
2) Tu tāpat zini, ka viņam nav pret Tevi romantisku nodomu, tikai draugi
3) jau vienreiz visu esi viņam pateikusi (un esi tad uzzinājusi, ka viņam ļoti patīk ar Tevi pavadīt laiku kā ar labu draugu)
4) vispār kāpēc kaut ko skaidrot? Īstai draudzībai paskaidrojumi nav vajadzīgi. Jeb kaut kur kādā prāta kaktiņā ceri, ka viņš būs pārdomājis un sāk uztvert Tevi romantiski?
5) da neredzu iemeslu skaidroties - ja Tev vajag doties prom, dodies. I vsjo. 8)
03.06.2017 23:13 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Savulaik, kad biju līdzīgā situācijā no otras puses, pieņēmu lēmumu atturēties arī no draudzīgu attiecību veidošanas un uzturēšanas. Mazāk problēmu sev un citiem.
03.06.2017 23:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gan nesaprotu, kāpēc autorei ir tikai divas iespējas - turpināt bieži tikties un draudzēties vai nozust, neko nepasakot?... A vnk pateikt "nē" tikšanās reizēm un vispār draudzībai - variants nepastāv? Godīgums starp draugiem tā kā ir normāla padarīšana. Ja nevari tikties, jo tu to uztver savādāk - tad tā arī pasaki un, lai liek tev mieru.;-) Tāda nodevīga klusa nozušana liekas kā bēgšana un vispār - nožēlojama zaķpastalas rīcība...:-/
04.06.2017 00:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pazust un atstāt pagātnē, pilnīgi noteikti.
04.06.2017 00:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Īsti nesapratu- starp jums bija fiziska tuvība vai nekad nekas nav bijis?
04.06.2017 00:33 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
atbilde uz diskusijas jautājumu: jā, 100%.
ko lai sak, tu esi barojusi ar pozitīvo enerģiju vīrieti, kurš labi sabarojās un tagad ir viens liels, trekns tarakāns.
viņš nav tik labs kā tu domā. īsts princis tā nerīkotos - nav vērts analizēt.
pazust nevajag, jo pazudušos mēdz meklēt.. ļoti spēcīgu NĒ labāk pateikt.
04.06.2017 00:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Grūti, protams, iejusties Tavā ādā pilnībā, bet es laikam pateiktu (telefoniski vai dzīvē), ka nevaru just pret viņu tikai draudzību un, tā kā viņam līdzīgu jūtu nav, domāju, ka vislabākais variants būtu, vismaz pagaidām, ieturēt distanci (draudzīgu, protams, ja nāktos satikties kopīgu draugu pasākumos). Ja viņš turpina meklēt kontaktu, pat atzīstot, ka neko vairāk kā draudzību nevēlas, tad piedod, bet viņš nav Tavs draugs, bet vienkārši izbauda Tavu uzmanību, nerēķinoties ar Tavām jūtām, sekojoši - izmanto Tevi, lai uzlabotu savu pašsajūtu.
04.06.2017 01:26 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
pateiktu (telefoniski vai dzīvē), ka nevaru just pret viņu tikai draudzību un, tā kā viņam līdzīgu jūtu nav, domāju, ka vislabākais variants būtu, vismaz pagaidām, ieturēt distanci (draudzīgu, protams, ja nāktos satikties kopīgu draugu pasākumos).

Man arī šis liekas vislabākais rīcības plāns. Pazust, nepasakot neko, ir diezgan tizli, jo tad sāpe paliek neizrunāta, rodas pārpratumi un slikti jutīsies gan viens, gan otrs. Bet turpināt sevi mocīt ar šo "draudzību" arī nevajag.
04.06.2017 01:38 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Nezinu, cik tuvas attiecības Jums ir, bet es vienkārši viņu negaidīti noskūpstītu! Varbūt sirsniņa atmaigs.
04.06.2017 09:36 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nevienam nav vajadzīgas šādas toksiskas attiecības.
Pirmais, kas nāk prātā, šo lasot, ir, kas vispār tam puisim galvā darās, un ko viņš vispār sagaida no šīs "draudzības". Un šķiet, ka viņam ir kaut kāda reāla problēma nevis Tev. Normāli cilvēki šādā veidā attiecības neveido. Protams, tas tikai manuprāt, un neredzot visu situāciju kopumā.
Es arī esmu par to trešo variantu, kas izskanēja diskusijā: vienkārši pārtrauc šo draudzību un viss. Tu tikai darīsi sev pāri, ja to neizdarīsi, jo, arī aizbēgot no viņa, jūtas un pārdzīvojumi paliks, arī turpinot kontaktēties nekas neuzlabosies, tāpēc jums vienkārši ir jānoskaidro savas attiecības, un Tev ir jāliek puisim saprast, ka šāda komunikācija Tevi smacē. Ja reiz Tu viņam esi tāds draugs, kā viņš izturas pret Tevi, viņam noteikti vajadzētu saprast un pašam ievērot distanci. Arī Tev ir jāsaņemas, un, lai kā viņš Tev patiktu, nevajag skriet pie viņa, kad viņš sauc. No sākuma būs grūti, bet pēc tam jau droši vien skatīsies atpakaļ un domāsi, ka vispār biji aizmirsusi prātiņu mājās, iesaistoties šādās "draudzīgās" attiecībās.
04.06.2017 10:34 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Nav gadījies sastapt vīrieti, kuram interesētu uzturēt tik ļoti draudzīgas attiecības bez romantiskas intereses. Bet labi, ja šajā situācijā viņš tā apgalvo, tad nākamreiz, kad Tevi aicina pasaki: "nē, paldies". Pātrauc kontaktu, lai vari atveseļoties no šīm jūtām.
04.06.2017 10:37 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
ļoti sen, bet man ir bijusi tāda pieredze. Kad tu gluži vienkārši liec vīrietim justies tik sasodīti labi emocionālā plāksnē, bet tāpat neesi viņa sieviešu tips. pēc tam bija pauze uz vairākiem gadiem un tad atkal satikšanās. un viņš kļuva par manu labāko draugu :) nu jau arī viņš nu galīīīīīgi nav man tips un tikai ar pistoli pie deniņiem es ar viņu kko bīdītu :D
04.06.2017 11:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pagaidām tās tiešām ir ļoti neveselīgas attiecības.
04.06.2017 11:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, reizēm to pauzi uz vairākiem gadiem tiešām vajag, lai tas, kurš samīlējies, tiek tam pāri, un var atsākt tiešām draudzēties (nevis nodarboties ar mazohismu attiecībā pret sevi).
04.06.2017 11:31 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Kad toreiz viņam visu izstāstīju un aizbraucu, bija brīdis, kad sāku domāt-nu kur man prāts bija, laikam jau vietā, kur mugurkauls zaudē tā cienīgo nosaukumu. Šī ir visdīvainākā draudzība, kādā jebkad esmu iepinusies. Kad atgriežoties satiku, man taču bija naiva cerība, ka viņam pietiks prāta nekur vairs neaicināt un apzināties, līdz kam noveda rudens. Pats viņš toreiz, kad visu pateicu, atzina, ka esot domājis, kā būtu ar mani, ilgi un daudz esot domājis, jo sapņi un nākotnes vēlmes mums ir izteikti līdzīgi. Bet lai vai cik labi viņš ar mani jūtoties, tādu jūtu nav.
Un šis jautājums-kas pie velna notiek viņa prātā, man nav radis atbildi.
Šobrīd, kad viņš aicina kaut kur, es vnk izvairos no atbildes ar tekstiem, ka lai taču iet, es viņu neturu. Bet turpina izmest tekstus par kino un pārējo. :-/
04.06.2017 11:37 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Bet lai vai cik labi viņš ar mani jūtoties, tādu jūtu nav.

Viņam gadījumā nav mamma, kuru vajag pārliecināt par savu hetero statusu?
04.06.2017 11:43 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Nē, nav. Viņam ir bijušas attiecības agrāk, puisis kā puisis-viss kārtībā, uz pieres rakstīts, ka ir straight.
04.06.2017 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits