Čaaaau!

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
https://www.instagram.com/p/BUZEC-3Fpob/?taken-by=dance_malyshka_official
Meitenes!:-)Šī meitene vienreiz ig (instagram) storijā teica, ka viņa mājas apstākļos ir dabūjusi figūru, kādai tai ir, jo viņa vēl teica, ka nekad nav bijusi trenežieru zālē. Tad nu man ir jautājums, kas ir mājās jādara un kā jādara, lai mājas apstākļos iegūtu tādu smuku figūru , konkrēti - uzkačātu dibenu, apaļu , presīti un viss pārējais kājas utt????
P.S Un piemēram, ja es esmu tieva, bet vēlos iegūtu uzkačātu, lielu dibenu,apļu un smuku presīti, ko man darīt mājas apstākļos?
Lai Jums jauks šis vakars! (l):-)
02.06.2017 18:43 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Mīlīt, iepriekšejā diskusijā es Tev uzrakstīju veselu komentāru baru par to, kā labāk darīt un rīkoties. Vairākas lapas ar padomiem no meitenēm. Šajā diskusijā tas pats - vairākas lapas ar padomiem un idejām. Tev uz katru ideju ir iemesls, kāpēc Tu to nevari un tā vietā, lai izietu no istabas un sāktu rīkoties, Tu turpini stalkot svešus instagramus un prasīt nepiepildāmas idejas.
Saņem sevi rokās un kaut ko arī izdari, jo mēs Tavā vietā to neizdarīsim.
Izrevidē skapi, izej pastaigāties (ja gribi nomest svaru, sāc kaut ar pastaigu - jebkāda kustība ir labāka par nekustēšanos), ieelpo svaigu gaisu, izdomā, ko gribi savā dzīvē mainīt, sastādi pārmaiņu plānu, iegooglē visu, ko nezini, un atskaities pēc mēneša ar rezultātiem. Citādi - nafig.
28.07.2017 13:55 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Labāk ignorējiet. Pārejošs vecums.
28.07.2017 14:03 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Pārejošs vecums.

Tieši tā. Pēc pāris gadiem, ļoti iespējams, ka būs izveidojies pilnīgi cits skaistuma etalons un, cerams, pietiks prāta vingrināt ķermeni un veidot stilu atbilstoši savām proporcijām, nevis bēdāties, ka nav, kā IG modelēm, kurām vispār cits ķermeņa tips. :)
28.07.2017 14:26 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Tiešām parunā ar vecākiem un sakārto galvu. (t) Tev visas diskusijas ir tikai par to kā kādu nokopēt, vai kā lai iegūst matus kā viņai, dibenu kā viņai, kā būt tik perfektai, ko darīt, Tev tiešām ir problēmas ar skatījumu uz dzīvi. Kop sevi, sporto, ēd kā vajag, un esi laimīga. Un attceries pēdējo soli būt laimīgai, bet ar šādiem kompleksiem nekad nebūsi apmierināta ar dzīvi. Un lūdzu beidz visu dienu uzturēties Instagram, tas nekam neder, un ķeries klāt meiteņu padomiem, jo paskaties, ka visas Tev cenšas palīdzēt, un aizmirsti vārdu - nevaru, jo tas viss ir atrunas, lai kāds pamierina. Un vēl cik sapratu, Tev bail sākt, jo domā, ka tas neko nemainīs, bet tici sliktāk par kompleksainu dzīves stilu nebūs. :)
28.07.2017 16:34 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Un vēl cik sapratu, Tev bail sākt, jo domā, ka tas neko nemainīs, bet tici sliktāk par kompleksainu dzīves stilu nebūs

Jap, tieši tā arī iekšēji man liekas :-/
28.07.2017 17:38 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Varbūt vari pamēģināt ? Mēģināts nav zaudēts...

:-D
28.07.2017 18:23 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Nu tad nevajag, ja bail. :) Turpini sēdēt Instītī un pīkstuļot. :D Tev pietrūkst gribasspēka un Tev riebjas gaidīt. :D Labs nenāk ar ātru un, ja kaut ko vēlies tam jānāk ar laiku, bet es nespēšu neko ieteikt, jo, cik redzu meitenes te jau izsmēlušas savu pacietību, un Tu jau pēc vecākajām tēmām spriežot čīksti veselu gadu par dupšiem, vēderiem utt :D, bet vēljoprojām nav uzrāviens darīt. :-D Ā un vēl neliela piebilde dari to priekš sevis, nevis priekš kāda cita, jo tā vien izklausas, ka vēlies to visu tikai, lai kādam izpatiktu. Un starpcitu puiši arī nāks gadiem ejot, jo pagaidām Tava vecuma puišiem lielākajai daļai nav saprašanas, kas ir īstas attiecības. :-D;-)
28.07.2017 18:53 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
dari to priekš sevis, nevis priekš kāda cita

Dari to priekš manis! :)
28.07.2017 18:57 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Dari to priekš manis! :)
:D :D :D :D :D
28.07.2017 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits