Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man laiks ir doties projām

 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Dzīvē ir pienācis posms, kad gribas aizbraukt uz ārzemēm un pamēģināt iedzīvoties. Daudzus gadus atpakaļ izlēmu par labu palikšanai Latvijā, jo likās, ka te varēšu daudz vairāk iesākt, taču šobrīd sāku apšaubīt savu lēmumu. Savā ziņā gribu arī iziet no savas komforta zonas. Ja tā būtu Itālija, tad papildus vēl apgūtu valodu.
Ar ko sākt? Kā meklēt darbu? Strādāju es sociālajā sfērā un bez valodas darbu savā profesijā diez vai atrastu. Varbūt braukt brīvprātīgajā darbā?
01.06.2017 16:38 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ja nezini ar ko sākt, dari kā es - Au Pair. :) Nedēļu atpakaļ izdomāju, ka gribu, un 9. Jūnijā jau braucu prom :)
01.06.2017 16:44 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Mēs atradām dzīvesvietu, esot LV, paņēmām vienu lielo koferi, naudu sākumam un aizbraucām. Darbu meklējām esot uz vietas. Neko nenožēloju. Tas bija labākais lēmums, jo atradām arī vienu no labākajām kompānijām jomā, kurā strādājam. Ļoti daudzi, kuri braukuši caur dažādām kompānijām bieži viļas un tiek apkrāpti. Ja plāns nav nopelnīt, tad vari mēģināt arī brīvprātīgo darbu.
01.06.2017 16:54 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Brīvprātīgais darbs, manuprāt, ir ļoti foršs variants, lai saprastu, kā tas vispār ir... izošņātu valsti utt.
Au Pair milzīga nozīme ģimenei, kurā dzīvo. Un var gadīties, ka nesanāk komunicēt ar citiem, tādā ziņā brīvprātīgais darbs ir drošāks variants, ka būs interesanti un forši.
01.06.2017 16:57 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Brīvprātīgais darbs ir ļoti laba iespēja iepazīt valsti, izošņāt gaisu, nedaudz apgūt valodu un sākt meklēt darbu uz vietas. Nezinu kā ir Itālijā, esmu citā dienvideiropas valstī, bet šeit valodas nezinātāji diezgan bieži var atrast sezonas darbus dažādos apkalpojošās nozares uzņēmumos, jo sevišķi tūristu iemīļotās vietās. Kafejnīcās, restorānos, veikalos, viesnīcās utml. nekādu diži lielu algu nenopelnīsi, bet uz kādu laiku ir ok. Valodas pamatus var apgūt 2 vai 3 mēnešu laikā un tas ir pluss meklējot patstāvīgu darbu.
01.06.2017 17:13 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
No cilvēkiem esmu dzirdējusi, ka brīvprātīgo darbu pašam tāpat atrast nav viegli, ka tur arī vajadzīga pazīšanās un kontakti. Varbūt kāda, kas bijusi var uzrakstīt PM
03.06.2017 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits