draaaausmīga piena sēne

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas!
Zinu, ka par šo ir runāts, aprunāts, izrunāts, bet domāju atjaunošu tematu, par cik tas ir ļoti akūti. :-/
Man jau kopš 18 gadu vecuma(tagad 21) ir bijusi piena sēne, gandrīz katru dienu izdalījumi, bet man viņi netraucē, ne sāp, ne niez, ne kā citādāk kaitē, tāpēc dzīvoju ar viņiem. Visu šo laiku arī nebija partneris, bet nu jau kā divus mēnešus ir aktīva dzimumdzīve, tāpēc tagad arī tā neērti, jo ar draugu neesam ilgās attiecībās. Bet tagad ir ļoti traki - izdalījumi briesmīgi, nieze ir ārprātīga, bet pie ginekologa tikai pirmdien! Sakiet, kā ar tiem tautas līdzekļiem galu galā ir? Šis ir patiešām sauciens palīgā. Es pat īsti nezinu kāpēc tā piena sēne tā pēkšņi uzliesmoja, viss sākās pēc pēdējām dzimumattiecībām (sestdien) ar lielām sāpēm lejasdaļā, kas jau ir pārgājis piena sēnē. :'-(
Paldies Jums par padomiem! Lai Jums jauks vakars!
30.05.2017 19:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī sodas ūdeni nav ieteicams mērcēties, jo veselīga vide tur lejā ir skābena.. ne sārmaina :)
01.06.2017 08:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.09.2013
Ja 3 gadus jau ir šī liksta, tad nekādi maigie, dabieskie tautas līdzekļi nepalīdzēs.
Ar šo cīnos jau kopš janvāra, respektīvi pusgadu. Iemesls - nezināms, ir izdarīts VISS iespējamais - saldumu un miltu ēdienu izslēgšana, alkohola izslēgšana, 1l kefīrs dienā, partneris pārbaudīts, tiek stiprināta imunitāte, netiek izmantoti ieliktnīši, tamponi, nēsāta tikai kokvilnaa apakšveļa, nomainīti 3 ginekologi, šobrīt ārstēšanās pie dermatovenerologa - jau nedēļu tiek lietoti izrakstītie medikamenti, nekādi uzlabojumi. Neviens no klasiskajiem iemesliem nav par mani, antibiotikas arī nav lietotas. Es nezinu, kur vēl meklēt cēloni. Ikdienā nav niezes, izdalījumi pastiprināti parādās ~ 4 dienas pirms m/r. It kā ar to varētu sadzīvot, bet vizuāli, tur viss izskatās briesmīgi, lai gan ginekologi apskatē tikai paplakšķina acis un saka nekas briesmīgs jau nav. Arī analīzeš neuzrāda sēni u.c. infekcijas/baktērijas, bet simptomi ir. Vistrakākie uz kaunuma lūpām.
Un kā OK var pazudināt sēni? Parasti OK tieši izraisa sēni.
01.06.2017 12:46 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.09.2013
P.s. canifug, clotrimazols, travocort - nulles rezultāts tāpat kā visas vaginālās lodītes.
01.06.2017 12:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pēc antibiotiku lietošanas man parasti piemetas drausmīga nieze (un tā pat nav piena sēne vai kas cits, ir pārbaudīts pie dakteres - vienkārši nieze, saka, ka izjauktas mikrofloras dēļ, jo AB nogalina ne tikai sliktās baktērijas, bet arī visas labās). Līdz ar to stratēģija ir dzert vai lietot iekšēji labās baktērijas intīmajai zonai (Liveo Intim) + es lietoju tādu gelu MultuGyn ActiGel. Var ar aplikatoru arī iekšā dabūt. Kad uzsmērē, ļoti dedzina, bet tā vajag. Palīdz.
01.06.2017 13:21 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
aa ko vēl iesaku meitenēm pamēģināt - mazgāt TO vietu tikai ar tīru ūdeni. arī bez nekādiem intīmās kopšanas līdzekļiem. To ginekoloģe apstiprināja arī.
01.06.2017 13:54 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
aaa un tamponi arī var izraisīt piena sēni, starp citu. un ne tikai. arī ginekoloģes ieteikumu dēļ pārstāju lietot (nu tikai, ja nav citu variantu - peldoties, sauļojoties, piemēram)
01.06.2017 13:55 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
9876591 - Es ar šiem skaitļiem ārstēju piena sēnīti.
Jāskaita 77 reizes.
01.06.2017 14:45 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Inese95, nezinu, kā var pazudināt, bet man, kopā ar speciālo mazgāšanas līdzekli, palīdzēja. Bet man ir problēmas ar veselību - autoimunitāte. Varbūt ar to tas ir skaidrojams.
01.06.2017 17:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Inese95, ja analīzes neuzrāda sēni.. tad nav brīnums, ka nelīdz pretsēņu medikamenti..
02.06.2017 00:42 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas!
Kā jau pirms pāris dienām minēju, pirmdien došos pie ārsta (kas vēl ir tālu) un trešdien no rīta biju pakaļ svecītēm aptiekā, lai kaut cik mazinātu niezi. Par cik dzīvoju laukos un aptiekā nav pilns piedāvājums, man iedeva polygynax svecītes. Sākumā likās, ka palīdz, bet šonakt visu nakti nomocījos ar niezi. Man jau sāk likties, ka tieši tie izdalīju kairina tur visu lejā, jo, piemēram, kad vakarā ieliku svecīti, tad tuvāk uz rītu parādījās nieze un tur bija nākuši ārā izdalījumi no svecītes. Kā man nepatīk šitā lieta, baigi sit pa nerviem, jo es līdz galam pat nezinu vai man ir piena sēne. Sakiet, ja mīlēšanās visu laiku notiek ar prezervatīvu, tad sts nevarētu noķert? Man tagad šaudās tādas domas prātā, ka nu tikai. Un galvenais, ka tā nieze nav ārā, bet gan iekšpusē pašā sākumā. Šodien mamma devās uz pilsetu, palūdzu lai nopērk to smēri, kuru Jūs man ieteicāt!
Paldies par viedokļiem, esmu uztraukusies! :'-(:'-(
02.06.2017 12:52 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
ši laikam būs vislieākā diskusija par Cosmo kaiti šī forumā vēsturē :)
02.06.2017 13:07 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Štank tad labāk talāk nelasi :-D
Kaut kā grūti un neērti izskaidrot, bet man tā nieze ir kaunuma lūpu iekšpusē. Sakiet to smēri uz burta C var ārpusē tikai smērēt, ja? Bail, ka netīšām iebraucu lūpu iekšpusē
02.06.2017 13:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Clotrimazol ziedi esmu smērējusi arī nedaudz iekšpusē - nekas nenotiks. Galu galā pati aktīvā viela - klotrimazols - uz receptēm ir arī vaginālo tablešu veidā. Palīgsastāvdaļas citas.
02.06.2017 13:22 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
kakaduu paldies! :-)
Paldies visām par atsaucību, jūs esat jaukas!
02.06.2017 13:28 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Man ļoti palīdzēja kokosriekstu eļļa bet virgin versija. Smērēju ar pirkstiem iebāžot iekšā. Divu dienu laikā viss pārgāja. Nav kaitīgi jo kokosriekstu eļļu var izmantot arī kā lubrikantu ;-)
02.06.2017 17:30 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Man identiskā situācijā izrādījās bija smaga alerģija uz prezervatīviem, ko uzreiz neiedomājos un attiecīgi no tā bija jāarstē ielaistās sekas ar svecītēm, antibiotiku kursu, jogurta kapsulām un speciālo mazgāšanās līdzekli, kokvilnas apakšveļa uttt. Tad vel bieži meitenes pašas nosaka sev diagnozes un ārstē piena sēni uz savu galvu, bet izrādās, ka vaina ir pavisam cita, lai gan simptomi tie paši varteikt. Tapēc ir jātaisa analīzes ne tikai virspusēji, bet arī padziļinātas uz visu.
02.06.2017 18:00 |
 
Reitings 145
Reģ: 05.06.2013
Man ļoti trakā gadījumā ir palīdzējušas sodas vanniņās pasēdēt, kad ir sajūta, ka niezi vairs nevar izturēt. Varbūt nav pats veselīgais variants, bet man tiešām palīdzēja. Tajā pašā kumelīšu vanniņā var pasēdēt un līdzējis ir tad, ja tiešām tur iekšā visu arī paskalo un visus sabiezējumus mēģinu dabūt ārā. Intensīvi vairākas reizes dienā pāris dienas šādi vanniņās sēdēju un tīrīju un viss atgriezās normālā kārtībā.
Tev varbūt, ja ne novērstu pavisam, bet varbūt vismaz kaut nedaudz mazinātu to diskomfortu.
Vēl no savas pieredzes - viena no sēnītēm piemetās tieši no tiem prezervatīviem, ko lieto. Iesaku pamainīt uz vēl kādiem citiem.
02.06.2017 18:18 |
 
Reitings 19
Reģ: 26.04.2016
Man jau arī kādu krietnu laiciņu ir. Ginekoloģe pateica, ka nav nekas traks, bet visas zāles(lodītes/tabletes) nav nekādīgi līdzējušas. Drīz iešu atkal, varbūt šoreiz ieteiks kaut ko, kas tiešām līdz. (e)
02.06.2017 18:31 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas!
- Izdomāju padalīties ar Jums savā ginekologa vizītē un beigās lūgšu Jums padomu !
Izstāstīju visu sīki un smalki, prasīja vai nav bijuši urīnceļu iekaisumi u.tt, teicu, ka nesen bija, bet nevarēja saprast vai nu pārāk aktīvas dzimumdzīves vai apaukstējos. Viņa teica, ka no dzimumattiecībām. Turpināju visu stāstīt, viņa man ik pa laikam skrien pa priekšu. Es saprotu, ka droši vien es neesmu viņai pirmā paciente ar tādu problēmu, bet viņa ar mani tik vienaldzīgi un monotoni runāja, ka pie viņas bezmaz vai katru dienu nāk šitādas jaunas meitenes. Viņa visu tik ātri nobēra, ka man bija pat bail pajautāt un es negribu justies tā. Nevisai zinoša šajā jomā es jautāju, vai var turpināt dzimumattiecības, uz ko viņa atbildēja diezgan piktā balsī - nu ja, kā tad citādāk!
- Pateica, ka seksa laikā esmu pārāk sausa un tā dēļ radās gan sāpes vēderā, gan piena sēne. Tā tas var būt? Varbūt kādai vēl kaut kas tāds ir teikts? Izrakstīja gyno-pevaril svecītes (1x nedēļā) un fluconazole kapsulas (1x nedēļā). Mēs ar mammu dodamies pie vienas ārstes, mammai viņa patīk, bet man viņa nevisai. Varbūt vairāk domāta vecākām sievietēm. Viņas uzvārds ir Begendikova (Jelgava). Sapratu, ka tāpat pārcelšos uz dzīvi Rīgā, tāpēc vēlējos lūgt Jūsu padomu jauna ginekologa meklēšanā, pie kā Jūs ejat? Man patiktu tāda, kas mani gan apčubina, gan pasaka visu kā ir un ieteiktu to labāko! Būtu ļoti jauki, ja pie ieteikumiem pierakstītu cenu un vietu, kur pieņem!
Liels paldies! :-)
05.06.2017 17:50 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Un vēl par gyno-pevaril - man teica, ka jālieto 1x nedēļā (3 nedēļas kopā), bet mamma kādreiz viņa lietoja 3-4 dienas pēc kārtas un forumos arī esmu redzējusi, ka lieto pa dienām + fermaceite to pašu teica!
Lietošanas kurss ir atkarīgs no tā cik traka sēne ir?
05.06.2017 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits