Kaķa uzturs

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Sveikas saulainajā pavasarī! (l) Šoreiz tēma tām, kam aktuāli kaķi un to bļodiņas satura gādātājām. Jautājums - ar ko jūs barojat savu mīluli? Savam kaķim dodu sauso barību un vāru vistu akniņas. Tās ēd tad, kad tikko vārītas un ir īstais noskaņojums. Periodiski neēd neko vai ļoti maz. Ļoti garšo mitrā barība, bet ģimenē ir pieredze, kad kaķis gāja bojā, jo mitrās barības dēļ radās gremošanas traucējumi, problēmas ar kuņģi, tādēļ baidos dot konservus. Galu galā - ko lai dod savai izvēlīgajai, sterilizētajai princesei? :-/
06.05.2017 16:53 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Mans kaķis ir visēdājs. Pusaugu kaķene. Ikdienā stāv sausā barība. Ik pa laikam iedodu papriku, salātus, krējumu, zivis izmakšķerēju, vistas gaļu. Vēl tam pa virsu ēd pilnīgi visu - pat roltonus un tādu ekstru kā konfektes gotiņa un jogurtus. Protams, ne daudz, bet ēd :-D
07.05.2017 15:59 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.05.2017
Mans seniors agrāk,kad bija jauns,ēda sauso indoor un konservus visādus,ko tik devu,jāpiebilst,ka viņš bija āra kaķis,t.i.,neturēju tikai telpās.Tagad savā cienījamā vecumā viņš no sausās ir atteicies,varbūt zobu vaina,bet es dodu gourmet pastētes un svaigās cāļu akniņas,tomēr mednieks kā nekā.
07.05.2017 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits