3 zemūdens akmeņi

 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Nedaudz ar jautru prātu rakstīta ideja...
Situācija tā tad puisis/vīrietis satiekat viss palielam labi, randiņi labi un tad vienā brīdī izviliniet sev interesējošus jautājumus vai pamanāt detaļas, kuras jūs tracina tik ļoti, lai uzreiz teiktu gals.
Kas varētu būt šie 3 akmeņi jums? Alga, locekļa izmērs, kāds nenoslaucīts puteklis uz plaukta, neglīti kāju pirksi :D padalieties
01.05.2017 00:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
blackpoetry, ko tu ar to visu spožo ārzemju pieredzi gribēji īsti pateikt?
01.05.2017 21:01 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Tas bija domāts ar domu, ka es sev apkārt cenšos to apkarot, ka sievietēm ir sava loma un vīriešiem sava. Man ŠAUSMĪGI nepatīk tas stulbais stereotips, ka sievietēm ir tām, kam jātaisa ēst, jāaudzina bērni, kamēr vīrieši var labot mašīnas, strādāt par metinātājiem, utml.
Mēs ar draugu lieliski saprotamies šajā ziņā. Viņš var cept kotletes, kamēr es otrā dārza galā metinu vasarai grilu.
Arī drauga ģimenē esmu lieliski apkarojusi to, jo cik esmu novērojusi, drauga māte ir tā, kas vienmēr taisa ēst, mazgā traukus, tīra māju..kopš manas ierašanās viņa ģimenē es daru visu to pašu ko vīrieši bez izņēmuma. Sākumā tas bija liels pārsteigums, bet pēc tam jau pieņēma.
01.05.2017 21:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
xanax, tu man visu izstāstītu pie noteiktiem apstākļiem...

Neons tas izklausās biedējoši.:-D:-P
01.05.2017 21:02 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
✰ ✰ ✰
Parādi man anatomiju, kas apliecina un pierāda, ka sievietes ir vājākas!

Sieviete anatomiski nav līdzvērtīga vīrietim. Vīrietis, kurš tenisistu rangā ir otrajā simtā mierīgi var spēlēt ar pasaules labākajām tenisistēm. Latvijas sieviešu futbola izlasi bez problēmām apspēlē mazpilsētas komanda.
Tas, ka Tu uz citu sieviešu fona, vai nīkulīgu vīriešu fona izcelies, nav nekāds rādītājs kopumā. :)
Kaut kā neesmu redzējis, ka sievietes rautos sacensties ar vīriešiem jebkur, kur rezultātam ir nozīme. :)
01.05.2017 21:06 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Elizabete, šo kustību aizsāka vīrieši, kurus pameta sievas un viņiem tiesa piesrpieda maskāt līdz mūža galam apsurdas komensācijas no savas algas, pensijas, par to, ka pelnijuši vairāk un tādējā nav izveidojusies sievām karjera, kamēr rūpējās par māju (tur bērniem nav jābūt).
Runa ir par tūksti un pat vairākiem tūkstošiem, katru mēnesi, kamēr sieva visu atlikušo mūžu var nestrādāt, gulēt ar ko grib un dzīvot kā grib.
Tie ir vienkārši absurdi likumi, jo 70% šķiršanos pieprasa sievietes rietumos, bet vīrs maksā 99% gadījumu un attiecas, ja laulība bijusi vismaz 10 gadus.
Un jā tā ir nožēlojama vaidēšana par sačakarēto dzīvi, bet liela daļa atradusi risinājumu pašnāvībās. Tāpēc arī šie niknie, dusmīgie un dzīvē vīlušies vīrieši ir izveidojusi šo kustību, lai brīdinātu citus, jo laulību šķiršanas statistika pārsniedz 50%.
01.05.2017 21:07 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Pārāk bieža alkohola lietošana(kā arī citas narkotikas).
Higiēnas neievērošana(lai gan šo var pamanīt jau uzreiz gandrīz)
Slinkums(nu tāds,ka ir bezmērķība,mājās tikai sēž dīvānā utt)
01.05.2017 21:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Skatos, ka autors pats ir iesaistījies offtopikā, tad jau varu izteikt viedokli bez sirdsapziņas pārmetumiem :-D. Plusā, vēl Internets pagaidām ir izlēmis atļaut man iesaistīties.
Es personīgi uzskatu sevi par feminisma piekritēju, jo, daļēji pateicoties tam, man ir atļauts studēt un iegūt vadošus amatus, ja vēlos un spēju (nevis tas nav iespējams , jo esmu sieviete, kurai 'ir sava vieta'). Teorijā, manam viedoklim nevajadzētu būt mazvērtīgākam, TIKAI tāpēc, ka esmu sieviete (līdz ar to, piem., šajā forumā vīrieškārtas pārstāvjiem nav automātiskas 'taisnības', tikai tāpēc, ka viņi ir vīrieši). Varbūt izklausās primitīvi, bet joprojām ir pasaulē vietas, kur tas nav pašsaprotami.
Tikai tāpēc, ka mani personīgi neskar problēmas (vismaz ne tik ļoti, lai mani traucētu), dēļ kurām feminisms attīstījās, un tāpēc, ka pasaulē eksistē kādi radikāli ekstrēmi atzari, nenozīmē, ka es neatzīšu feminismu un to, ko tas man ir devis. Feminisms ir balstīts uz līdzvērtības principiem, bet, jā, pārstāv sieviešu pusi, jo, ja vēsturiski nebūtu izveidojusies situācija, kurā sievietes bija uzskatītas savā ziņā par zemākām, tad visticamāk šāda kustība nemaz nebūtu attīstījusies. Tas gan nenozīmē, ka visas feministes pilnībā ignorēs vīriešu tiesības un aizmirsīs oriģinālo vienlīdzības teoriju.
Turklāt, ja godīgi jāsaka, man liekas, ka feminisms ir tik plašs jēdziens, kas tiek tik bieži piesaukts (pamatoti un nepamatoti), feminisma izpratne ir tik dažāda un tas, ka nepastāv tāda viena, konkrēta feminisma "bībele" (ceru, ka neaizvainoju nevienu - vienkārši nenāk prātā cits salīdzinājums), uz kuru atsaukties, ka ir diezgan sarežģīti diskutēt par to vispārīgos vilcienos.
01.05.2017 21:12 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Caloo, un zinātnisks pierādījums tam, ka nav līdzvērtīga vīriešiem? Neinteresē tavas domas, bet man vajag zinātni, kas to apliecina. Esmu tomēr reāliste.
Uz nīkulīgu vīriešu fona izceļos? Nē nu jā, mans draugs ir izmācījies par automehāniķi un strādājis autoservisā, bet es viņam varu izstāstīt lietas, kuras viņš dzird pirmo reizi. Man arī ir plāns dabūt automehāniķa sertifikātu. Bet jautājums ir sekojošs - kurš serviss mani ņemtu darbā? Jo latvieši ir pārāk stereotipiska tautība un vienīgais kur mani ņemtu darbā pēc tam ir droši vien ārzemes.
Da ko es te vispār nogurdinu savus pirkstus, lai kaut ko pierādītu par sevi? Man tak vienalga ko par mani saka, galvenais ka es pati zinu kas es esmu un kas vēlos būt. :-D
01.05.2017 21:13 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
✰ ✰ ✰ - es būtu tikai priecīga ja man būtu draudzene ar prasmēm kā tev, nebūtu iebildumi pamācīties :D :D
Esmu vienu spuldzi mašīnai nomainījusi, 2 masīvus galdus saskrūvējusi un 1 skapi, dafiga spuldzes nomainījusi dzīves laikā :D tikai lūdzu drusku ar humoru ;)
Bet pēc randiņa lai es kādam izrādītu iniciatīvu pirmā - NOP, tas nav par mani!! :) Un ja manu maisu nepaņems, neko neteikšu, bet drīzāk, ka padomāšu gan :D
01.05.2017 21:17 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Neviens mūsdienās neliek sievietēm gatavot ēst, mazgāt drēbes, traukus un māju. To visu lielākoties dara sadzīves tehnika.
Latvijā vel tik plaši nestrādā aizvietotāju programmas, bet Igaunijā jau ir pilnīgi normāli, ka sieviete pēc grūtniecības atgriežas savā amatā.
Viss, ko vīrieši grib ir nedaudz cieņas un novērtēšanas. Nevis bāzt sejā vienlīdzību un kad pienāk čeks aizmirst to.
Varbūt kā vīrietis pamēģini strādāt skolā, jo acīmredzot vīrieši var tik apvainoti par katru nepareizo komentāru, skatienu par pedofīliju un sesksuālu uzmākšanos, kamēr sievietes šādas lietas nedara, kā saka stereotipi.
Dzimumi ir un būs... Bet neviens nevienu neapspiež, sievietes nav tās, kurām visu laiku ir tikai grūtības, kamēr vīrieši visu dabū par brīvu...
01.05.2017 21:19 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Domātāj, visos tavos komentāros spiežas cauri ļoti selektīva faktu atlase, un es minēšu, ka lielākā daļa no tiem nav nekādi fakti? :-) Es pat negribu iedziļināties tekstos par "kompensāciju" (spousal support?) piedzīšanu līdz mūža galam, jo īpaši ticami neizklausās. Tāpat to, ka sieviešu-universitāšu absolvētāju nez kur rietumos ir vairāk stipendiu dēļ... Nu, Latvijā arī sievietes vairāk iegūst augstāko izglītību bez nekādām stipendijām. Man vispār šķiet, ka vismaz daļēji tas ir saistīts ar feminismam pretējām tendencēm, proti, "tradicionālajām" dzimumlomām, kas paģēr vīretim sākt stiept mamutu uzreiz pēc pilngadības, īpaši blue collar vidē, un tā jaunietis tā arī līdz augstskolai netiek. Bet vispār es nevēlos šo diskusiju, jo tavi argumenti man šķiet visnotaļ apšaubāmi.
01.05.2017 21:22 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Domātāj, pamēģini varbūt pelnīt vairāk, tad nebūs tā jāstreso, ka esi savai draudzenei vai sievai restorānā uzsaucis kafiju. Normālam cilvēkam tā nav traģēdija, tas saucas būt pieklājīgam un nebūt sīkumainam un skopam.
Un kas tie par murgiem par skolotājiem? Jau manos skolas gados Latvijā man bija daudz skolotāju-vīriešu, tajā skaitās sākumskolā, pamatskolā. Augstskolā Latvijā pasniedzēji kādi 70% bija vīrieši.
01.05.2017 21:25 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
✰ ✰ ✰
Caloo, un zinātnisks pierādījums tam, ka nav līdzvērtīga vīriešiem? Neinteresē tavas domas, bet man vajag zinātni, kas to apliecina. Esmu tomēr reāliste.

Es nespēju noticēt, ka Tu man kko tādu prasi. :)
XX pret XY hromosomām, cits kaulu blīvums, muskuļu masa un to uzbūve, testosterona daudzums un tā tālāk un tā joprojām. Tevi nemaz nemulsina, ka jebkurā sporta veidā sieviešu rezultāti atpaliek no vīriešu par kādiem 10 % ? :)
Un tas nebūt nenozīmē, ka sievietes nedrīkst darīt vīriešu darbus vai, ka Tu nevari būt laba metinātāja. Visu cieņu par to - tas nav viegls darbs.
01.05.2017 21:27 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Es nesaprotu, kāpēc ir uzskats, ka sievietes vēsturiski, bija nevērtīgākas?!
Sievietes vienmēr ir bijušas vienlīdzīgas.
Karoja, smagos darbus darīja vīrieši. Daudzās sabiedrībās pilnīgu kontroli pār mājas lietām noteica sievietes (nauda tai skaitā).
Vienmēr tika saglabāta, aizsargāta un prioritāte bija sieviešu populācijai. Neviens iekarojot nenogalināja sievietes.
Vidusmēra zemnieks vēsturiski ar neko nebija labāks, kā viņa sieva...
Balsošanas tiesības, īpašums, bagātība... vēsturiski piederējusi dažiem simtiem cilvēku sauktiem par aristokrātiem (kuri bija gan sievietes, gan vīrieši).
Beidziet lūdzu ticēt šim modernajam sacerējumam, par vēsturisku apspiestību. Verdzība nešķiroja dzimumu. Miljoniem vīriešu brīvprātīgi nedevās nāvē karos.
01.05.2017 21:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neviens mūsdienās neliek sievietēm gatavot ēst, mazgāt drēbes, traukus un māju. To visu lielākoties dara sadzīves tehnika.

Ok, paldies, ka pateici! :-D:-D:-D Es saprotu, ka nekad neesi bijis atbildīgs par savas dzīvesvietas uzturēšanu, vismaz ne cilvēka cienīgā kārtībā. Gan jau to dara kāda sieviete, laiski piespiežot podziņu :D
01.05.2017 21:31 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tas, ka Tu uz citu sieviešu fona, vai nīkulīgu vīriešu fona izcelies, nav nekāds rādītājs kopumā.

Caloo, kaut kāds sviests :) ja sieviete auto lietās, metināšanā, šaušanā ir pārāka par ļoti daudziem tad tie vīrieši uzreiz nīkuļi? :D kāds sakars? nu šajos piemēros jau nu gan bieži vien nav problēmu būt pārākai. Pavisam grūti kļūt pārākai ir tajās lietās, kur fiziskais spēks ir noteicošs, bet šajās konkrēti nav. Nav jau obligāti jārunā tikai par statistikas lietām, bet par faktu, ka tas ir iespējams un ir sievietes, kas šo iespējamību apliecina. Kāda starpība vai tevi var salikt kādā jautājumā 100 vai 1 sieviete, viņa to izdara un miers :D
01.05.2017 21:32 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Mēs taču runājam vispārīgās kategorijās, jo ✰ ✰ ✰ pateica, ka anatomiski abi dzimumi ir vienādi, kas ir absurds. :) Jebkuram muļķim skaidrs, ka var atrast vīrieti, kurš būs vājāks par kādu sievieti. Bet tas taču nenozīmē, ka vīrieši un sievietes ir anatomiski vienādi, vai ka sieviete var sacensties ar vīriešiem vienādi. :D
01.05.2017 21:42 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Sieviete var gan sacensties, gan pārspēt. Un tādā gadījumā tas vīrietis nebūs noteikti nīkulis :)
Tenisā, badmintonā un biljardā - esmu apspēlējusi tādus pašus "amatierus" kā es, bet es neteiktu, ka visi bija nīkuļi. Bet ja dāmas es apspēlēt esmu varējusi biežāk, tad vīriešus retāk. Nenoliedzu.
Ar visu to man nerodas jautājums par to vai vīrietis un sieviete ir anatomiski līdzvērtīgi kopējās tendencēs. Un tā kā es gribu justies kā sieviete, es par katru varu nesacentīšos un nemēģināšu apspēlēt visus nīkuļus un ne-nīkuļus :D
Bet intelektuāli gan nemaz ne tik reti jūtos pārāka par saviem vīriešiem-vienaudžiem. Vari piekasīties šim, bet pamazām jau sāku zaudēt interesi par šo diskusiju, tā kā vienā jaukā brīdī būs klusums :D
01.05.2017 21:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Es izlasīju to sarakstīto, bet īsti neredzu, kāpēc lai antifeminists no Tevis bēgtu. :D Neko ekstrēmu nepateici. Pa lielam, šīs lietas ir pašsaprotamas pie mums jau sen. Vai arī antifeminists tavuprāt ir necilvēks, kurš dzīvo senojos laikos un uzskata, ka sievietes viedoklis nav uzklausīšanas vērts un tamlīdzīgi ?
01.05.2017 21:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sieviete var attīstīt sevi, pārspēt vīrieti, bet vai tas ir vienmēr vajadzīgs un vai vīrietis uzreiz ir nīkulis. Ir lietas, kuras tomēr aizrauj vairāk vienu dzimumu, bet ne tik ļoti otru, tādēļ arī gluži nevar spriest par vienādiem sasniegumiem vai ko. Kāpēc uz to liek tādu uzsvaru, ka sievietes anatomiski ir vājākas?
01.05.2017 22:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits