29.04.

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Labrit!
Ara jauks laicins,vai ne? Cereju ieraudzit sauli,bet neeeee. Atkal jau tas riebigais lietus(e) cik var???!!!
Sodien,par spiti laikapstakliem,jadodas darbos. Gribeju aiziet ari ciemos,bet tagad saubos. Negribas pa tadu slapjumu daudz staigat. Redzes.
Vakar nopirku slavetas Selga saldas vafelu trubinas. Tada nammmmmmma(l) varetu sodien vel nopirkt,ja sanaks pa celam. Atradu veikalu,kur tiesi tagad akcija.
Kadi jums sodienas plani/darbi?
29.04.2017 10:54 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Čaaau!
Šodien iegādājos savu kāzu kleitu, Ahh, cik viņa skaista un pats labākais ir tas, ka man vislabāk izskatījās tieši tas, ko es ļoti gribēju! (l)
Bet vispār es šodien jūtos nepārāk, ar drauga māsu vakar vīnojām līdz vēlai naktij un agri jau cēlāmies, tāpēc savu ne tik labo pašsajūtu es varu izgulēt tikai tagad, jo visa diena izstaigāta pa saloniem. Bet cik labi, ka priekšā vēl divas brīvdienas.
29.04.2017 21:07 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.04.2017
Wallee forši, ka priecājies par savu kāzu kleitu.. Atceros, savējo nopirku 5. mēnešus pirms kāzām, pēc 2. mēnēšiem, vairs nebiju pārliecināta ka kleita ir īstā.. Kad uzvilku īstajā dienā, šaubu sajūta mani pameta :-D un labi ka tā :-D
29.04.2017 21:11 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.04.2017
Rīdziniece
Nevaru iebraukt ko tu raksti :D :D :D
29.04.2017 21:12 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Labvakar!
Šodien bumbulējamā diena! Laiks arī pretīgs! Nu kad būs saulīte? Telefonā rāda ap kaut kādiem padmistajiem datumiem maijā siltu līdz +18/+22 grādiem.
Gribas līdz vasarai tiesības nolikt. Jūnijā būs 2 nedēļu atvaļinājums.
Laikam vakaru pavadīšu lasot grāmatu. Pēdējā laikā grūti ir koncentrēties uz lasīšanu. Vakar izlasīju kādas 50 lapaspuses, jo sapratu, ka jātrenē koncentrēšanās spējas. Kādreiz lasīšana aizrāva uz vairākām stundām. Žēl, ka nesagādāju vīnu. Gribētos vīna vakaru :-D
29.04.2017 21:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.04.2017
Phoenix
Kādu grāmatu lasi?
29.04.2017 21:15 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
sveikas!
šodienas lietus lāses logā ir kā mans dvēseles stāvoklis spogulī. pēdējā laikā ir bijis tik emocionāli smagi, vientuļi un grūti. apkārt tik daudz cilvēku, bet atbalstu nezinu, pie kā meklēt. tajā pašā laikā gribas no visiem pazust - pēkšņi un neko nesakot. tikai nav jau kur mukt, un no sevis/savām izjūtām un domām jau nepamuksi.
Wallee, apsveicu ar lielisko pirkumu, liki pasmaidīt. :)
29.04.2017 21:20 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mana pirmā vienatnes diena iet uz beigām. Visu ko padarīju, nevar teikt, ka galīgi noluņoju :-D
Vispār arī šādas tādas pārdomas par dzīvi raisās... Saprotu, ka darbs laikam ieņem pārāk lielu vietu dzīvē, jo ir tā, ka ikdienā (darbadienās) nekam citam vispār enerģijas nepaliek. Darbs man patīk, bet tas izsūc.
Izlasīju Santā rakstu par īsto dzīvi. Doma tāda, ka mūsdienās "īstā dzīve" jau ir lozungs, patēriņa prece būtībā, uz ko komercija pelna. Bet fakts ir tāds, ka tā īstā dzīve ir nevis aiziet no darba un sākt audzēt aitas (rakstā bija tāds piemērs), bet tā, ko mēs tagad dzīvojam - un tā ir gana laba, īsta un reāla. Visi nevar aiziet no darbiem un sākt dzīvot "īsto dzīvi", kāpjot kalnos, aizbraucot uz Indiju meditēt vai sākot audzēt puķes laukos. Īstā dzīve ir tās darbadienas, rutīna, naudas pelnīšana, īsās brīvdienas, enerģijas sasmelšanās vasarā un tad gara "izdzīvošana" tumšajā sezonā. Šobrīd vairāk nekā jebkad gribas vasaru, kaut parasti mani aukstā sezona tā nenogurdināja.
29.04.2017 21:30 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Šoko
pēdējā laikā ir bijis tik emocionāli smagi, vientuļi un grūti. apkārt tik daudz cilvēku, bet atbalstu nezinu, pie kā meklēt.

Tev jau kā reiz visam bija jābūt čikiniekā, vismaz uz to gāja? :-O
29.04.2017 21:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Meitenes, paldies! Es pati jūtos ļoti satraukta un priecīga par savu pirkumu, biju domājusi, ka būs grūtāk. Bet kā jau saka - savu kleitu jūt, es par savu domāju visu laiku, kamēr mēriju vēl citas.
Es esmu pārliecināta, ka par savu nepārdomāšu, jau kopš sāku domāt par kāzām (pirms gada), jau zināju ko tieši gribu. Tagad atikuši 4 mēseši līdz kāzām.
Ar vedējmāti izlēmām, ka kleitu līdz pat kāzām neredzēs neviens cits kā tikai mēs abas, mammas ju nav pārāk priecīgas, bet piecietīs. :-D
29.04.2017 21:40 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
nedaa Lasu Mārgaretas Dikinsones grāmatu “Dženijas karš”
29.04.2017 22:09 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Apsveicu Robīte ar uzvaru un Wallee ar tik skaistu pirkumu!
Man mierīgā sestdiena būs pārmaiņas pēc, sāku šodien vilcienā lasīt šo grāmatu, tā paķēra! Nevarēšu šonakt apstāties, kamēr neizlasīšu!
29.04.2017 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Vispār arī šādas tādas pārdomas par dzīvi raisās... Saprotu, ka darbs laikam ieņem pārāk lielu vietu dzīvē, jo ir tā, ka ikdienā (darbadienās) nekam citam vispār enerģijas nepaliek. Darbs man patīk, bet tas izsūc.
Izlasīju Santā rakstu par īsto dzīvi. Doma tāda, ka mūsdienās "īstā dzīve" jau ir lozungs, patēriņa prece būtībā, uz ko komercija pelna. Bet fakts ir tāds, ka tā īstā dzīve ir nevis aiziet no darba un sākt audzēt aitas (rakstā bija tāds piemērs), bet tā, ko mēs tagad dzīvojam - un tā ir gana laba, īsta un reāla. Visi nevar aiziet no darbiem un sākt dzīvot "īsto dzīvi", kāpjot kalnos, aizbraucot uz Indiju meditēt vai sākot audzēt puķes laukos. Īstā dzīve ir tās darbadienas, rutīna, naudas pelnīšana, īsās brīvdienas, enerģijas sasmelšanās vasarā un tad gara "izdzīvošana" tumšajā sezonā. Šobrīd vairāk nekā jebkad gribas vasaru, kaut parasti mani aukstā sezona tā nenogurdināja.

Jap, tieši tā, dzīve nav pēc 5 minūtēm, rīt vai pēc 1 gada, bet tagad. Un tad laiks iet, iekārtojies savā rutīnā, apaudz ar lietām un atbildībām, bet arī neapmierinātība aug, un vienā brīdī saproti - nē, nauda mani nedara tik laimīgu, cik es tās pelnīšanā ieguldu. Var atnākt arī atziņas, ka dzīve ir tam, nevis, lai vienkārši būtu, bet lai attīstītos/mainītos/augtu. Īstais brīdis, lai izvērtētu prioritātes, kaut vai, ja iespējams, samazināt slodzi, lai dzīvē dotu vietu kaut kā jauna un/vai radoša ienākšanai.
29.04.2017 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits