Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prioritātes plānojot kāzas

 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Beidzot arī mēs esam saņēmušies šim lielajam solim - kāzām. Visur jau ir daudz ko lasīt, bet tik un tā vēlos zināt jūsu viedokli. Par cik budžets šādiem pasākumiem visbiežāk ir ierobežots, tad vēlos saprast, kas būtu tās lietas uz kurām īpaši netaupīt un kas ir tās, bez kurām varētu iztikt vai šiko nomainīt uz vienkāršo.
Nu piemēram - gredzeni būs jānēsā diendienā - gribētu tiešām tādus kādus esam iedomājušies, viesu namu varētu skatīties vnk pēc cenām un ietilpības izdevīgāko nevis šikāko, kleitu tomēr gribētu tādu kurā jūtos labi un skaisti..utt.
Dažos vārdos - kuras bija vai būs tās jūsu prioritātes, kurām mazāk pažēlot naudu nekā citām?
21.04.2017 19:42 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Brenda9 @ 09.04.2023 21:27
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?

Līdz kāzām man kā ar kājām līdz Ķīnai, bet sapņot jau drīkst 😅
Gribētos boho stila kāzas jūras krastā vai arī mežā, protams, tas par ceremoniju. Boho vai ne boho, bet nu noteikti kaut ko vieglu, gaisīgu un romantisku. Tādas mīlīgas kāzas. Pa cik patīk rokdarbi, būtu gatava arī pati taisīt dekorācijas utt.
Uzrunā šāda tipa kleitas:
1. https://pin.it/21i4DXi
2. https://pin.it/2rAxuJA
Arī gribētos tādu kārtīgu balli ar dejām līdz rīta gaismai. Pašai ļoti patīk dejot un ceru, ka dejot patiks arī tam, kurš reiz būs mans izredzētais 😁
10.04.2023 17:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 10.04.2023
Brenda9 @ 09.04.2023 21:27
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?

Esmu laikam romantiķe,bet ja nonāks tik tālu,sapņoju par skaistu kleitu un kārtīgu balli
10.04.2023 16:36 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.03.2023
Paceļu! Kā iet ar kāzu plānošanu tām, kuras plāno?
Un par kādām kāzām sapņo tās, kuras vēl sapņo?
09.04.2023 21:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 03.01.2022
Vasarā arī plānojam sarakstīties, bet ļoti pa vienkāršo.
Protams kleita, uzvalks, gredzeni. Vēlos arī fotogrāfu un makeup. Datums vēl nav izdomāts, bet domāju uz vasaras vidu.
Pēc sarakstīšanas ar lieciniekiem ( ja valsti situācija atļaus, tad jau arī pārejie tuvinieki) uz kādu resturānu kopīgi pasēdēt. Pēc tam gribētos divatā uz kādu viesnīcu kur pirtiņa, sauna, baseins uz dažam dienām aizmukt no ikdienas:)
Balīti negribu, jo kā jau meitenes minēja diena ir priekš Jums! Nevis draugiem un radiem piedzerties, nedod Dievs vēl strīdi.
Gribu pa mierīgo, bet lai ir skaisti priekš mums:)
23.01.2022 18:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Kvalitatīvs vīrietis :-D, skaisti gredzeni, ceremonijas izmaksas baznīcā, saskaņots apģērbs ar līgavaini, fotosesija un video piemiņai. Un medusmēneša ceļojums. :-)
Viesu nams un viesi man nav galvenais. Ja budžets atļautu ,tad varētu,bet baigo ballīti un piedzeršanos man īsti negribētos. Tas vairāk dzimšanas dienām. :-D Kāzas ir priekš diviem cilvēkiem,nevis ballīte radiem. :-D Atceros,kad man zināms pāris rīkoja ballīti. Abi bija noguruši no tiem viesiem un rīkošanas, līgava agri iegāja čučēt un vīrs pamatīgi piedzērās ar draugiem. :-D Dzimšanas dienās viss okei,bet nu kāzas tomēr tādas negribētu,nebūtu patīkami.
27.04.2017 09:52 |
 
Reitings 273
Reģ: 03.12.2015
Man laikam viss bija prioritāte (l)
Bija lietas, kur sanāca ietaupīt, bet tas bija tāpēc, ka izdevās atrast lētākus variantus, nevis tāpēc, ka tā nebija prioritāte.
Piemēram, florists izmaksāja tikai 200 eiro, jo es tiešām atradu meiteni entuziasti, kas par lētām naudiņām visu sataisīja perfekti.
Tāpat arī dekoratoru ņēmu no iesācēju vidus un sanāca daudz lētāk nekā ņemot kādu no populārajiem un atzītajiem dekoratoriem. Bet iznākums bija fantastisks.
Ar auto ietaupījām, jo ņēmām savu auto, kas ir tiešām efektīgs un, pat ja man tāda nebūtu, es tieši tādu arī īrētu.
Arī uz papīra darbiem ietaupīju, jo daudz ko taisīju pati.
Bet vispār man kāzu budžets mainījās 3x. Sākotnēji bija noteikti 8tk. Tad jau sasniedza 10tk. Neilgi pirms kāzām sapratu, ka jau ir 12tk. Realitātē aizgāja visi 15 tūkstoši
25.04.2017 09:01 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Lai mēs abi ar mīļo justos labi un laimīgi
Cilvēki, kurus patiešām vēlamies redzēt savās kāzās
Laulību gredzeni, jo tomēr jānēsā visu mūžu, bet beigās izvēlējāmies klasiku, toties kvalitatīvu
Svinību vieta ar īsto atmosfēru
Fotogrāfe, kuras bildes man patīk
Diezgan prioritāri bija, lai viesi justos labi un ērti, ieskaitot nakšņošanu
Mazāk svarīgi visi n-tie dekori.. Protams, būs, bet mums vieta dod ļoti daudz, ka neprasās tik daudz dekorēt
Make-up pati taisīšu, jo diemžēl neesmu apmierināta ar 'profesionāļu' darbu, bet ir ok.. māku un cerams, ka rociņa pārāk netrīcēs haha
Ar manikīru tas pats.
Kāzu auto mazāk svarīgs un dekori tam
Ēdiens, protams, garšīgam ir jābūt. Bet nu nebija tā kaut kāda mega prioritāte, vnk loģika. :D
Vakara vadītājs nebija prioritāte, bet vēlējāmies, lai vedējiem nav tas uzgrūsts.
Deja nav prioritāte, nevēlamies nekādu iestudējumu, vienkārši skaisti lēno valsi dejosim
Vispār jo vairāk organizēju savas kāzas, jo vairāk saprotu, ka kāzas ir baigā dzīvesskola. Gan par to, ka jāsaprot, ka nebūs perfekti viss un ka tāpat būs labi, jo galvenais notikums ir tas, ka salaulājies ar savu mīļoto, gan daudz izdodas uzzināt par tuvajiem cilvēkiem, kuri palīdzēs, kuri nē..
25.04.2017 01:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu man arī ir pa 380 eiro taisnā grieķu stila kleita ar mežģīņu augšu. :-) Neuzskatu to par nekādu dārgu ekstru, uz kleitu sanāca ietaupīt, budžetu biju rēķinājusies uz 500, bet ieraudzīju šo kleitu internetā, sapratu, ka būs mana, tad ieraudzīju skatlogā, sapratu, ka jāpērk, tad pielaikoju un viss, jebko citu atteicos laikot.
25.04.2017 00:30 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
E
s saprotu, ja ir izmesti n-tie simti vai pat tūkstoši par dekorācijām, kleitu, frizieri, tad gribas to smalko fotogrāfu

Manas kāzas pierādīja, ka labākā dekorācija ir daba pati.
Par kleitu - ja šuj, tad cena noteikti atkarīga no kleitas tipa. Kūkas kleitu pa lēto nedabūsi. Draudzenei bija superīga kleita no mežģinēm. Laicīgi pasūtīja no aliexpress, sašuva Latvijā. Cena laikam bija ap 300eur. Kleita superīga, es arī tādu gribēju sākumā, bet sapratu, ka būs par dārgu, jo nebija laika vairs pasūtīt. Arī mana kleita ap 300 eur varētu būt, īsti nezinu tieši cik, jo krustmāte dāvināja. Kleitai bija smalku mežģīņu augša un grieķu stila apakša. Mana vedējmāte pasūtīja kleitu no aliexpress. Atnāca ļoti laba, derēja, tikai vajadzēja saīsināt bišku. Nekādas vainas. Tieši forši, ka nebija entās kārtas ar audumu. Varbūt vienīgi prasījās apkašsvārki, lai biiiišku kuplāk, bet nu viņa negribēja.
25.04.2017 00:22 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es esmu no tām, kam fotogrāfs ir zemā prioritātē, jo kāzas ārzemēs un nekādus baigi prestižos Latvijas fotogrāfus komandējumā nevedīšu. Uz vietas kāzu paketē ir iekļauts fotogrāfs, pieļauju, ka ne pats sliktākais. Līdzi brauks cilvēks, kas fotografē pusprofesionāli un 2 labas spoguļkameras ar objektīviem. Vēl domājam, ņemt fotogrāfu te uz vietas vai nē. Tad jau redzēs, kā būs sajūta pēc kāzām. Es saprotu, ja ir izmesti n-tie simti vai pat tūkstoši par dekorācijām, kleitu, frizieri, tad gribas to smalko fotogrāfu un tas ir pilnīgi pašsaprotami, mums tā nebūs, jo prioritātes ir pavisam citas, līdz ar to arī fotogrāfs būs "kaut kas pa vidu" - ne TOP labākais, bet arī ne gluži draudzene ar iphone.
24.04.2017 23:42 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Fotogrāfs mums ir ļoti labi zināms. Pat vairāki profesionāļi zināmi. Nevaru nepiekrist, ka tomēr profesionāļi vairāk saprot ko un kādā gaismā vai kur un kādā leņķī fotogrāfēt, lai bildes būtu neatkārtojamas. Aparatūrai tomēr arī ir nozīme. Un zinot šos dažus fotogrāfus varu apgalvot, ka profesionālis praktiski ar filtriem nelabo bildes. Tāpēc noteikti izmantosim profesionāļa pakalpojumus.
24.04.2017 23:13 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc arī jautāju - negribu lai sanāk no sērijas - skopais maksā 2x. Tā jau tas budžets ir ierobežots. 2 kleitas neesmu gatava iegādāties.
Tad varbūt ir kāda nojausma cik aptuveni izmaksā kleitas šūšana? Vai cena krasi atšķirtos no pirktas veikalā?
24.04.2017 23:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
visiem gribās maksu fotogrāfijās.
mākslu.. ne maksu :D :D
24.04.2017 22:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Palasīju fotogrāfiju kašķi :D Savā paziņu lokā .. salīdzinot attēlus.. mākslinieku bildes tomēr izgrieza pogas. Bet.. ne visiem gribās maksu fotogrāfijās. Man arī nešķiet nekas briesmīgs uztaisīt mazo sesiju no iphone :-P
24.04.2017 22:41 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Tiigeris, jau rakstīju, ka māsa no ebay sūtīja, centās atrast labu selleri, ne pašu lētāko, bet vidējā cenā un sūtīja ļoti laicīgi - lai, ja nepatīk, kad atnāktu, var meklēt citu. Bet kleita atnāca laba, tikai garumu saīsināt vajadzēja. Pirms pasūtīšanas viņa bija kāzu salonos mērīt kleitas, lai saprastu, kāds stils vispār piestāv viņai. Tā kā nebija tā, ka sūtīja pilnīgi uz dullo.
.
Es laikam gribētu tomēr nopirkt dzīvajā vai šūt, bet tad jau redzēs. :)
24.04.2017 22:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draudzene pasūtīja internetā kleitu... beidzās ar asarām un lielu naudas tēriņu uz citu kleitu no veikala..
24.04.2017 22:37 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
tiigeris, es nespētu tik nozīmīgu kleitu pasūtīt internetā, pirms tam viņu nemērot. Un ja nu neder, vēl lieks stress un sūtīšana atpakaļ utt.
24.04.2017 22:34 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Forši! Tik laba lasāmviela :)
Mēs domājam ka uz gredzeniem ļoti netaupīsim. Ir jau savs redzējums.
Laikam vēlos taupīt uz kleitu, bet gribu arī tādu kura patīk. Kādas jums domas par kāzu kleitas pasūtīšanu internetā? Ir kāda pieredze? Ārzemju lapās jau izskatās ļoti skaistas arī pat zem 200eiro, bet ja atnāk kkāds tāds "feils", ka pat skatīties negribās...? :-/
24.04.2017 22:31 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Nu, meitenes, būt tik kategoriskām arī nav nekāda gudrības pazīme. Var būt gadījumi, kad loti labs fotogrāfs strādā dzimtsarakstu nodalā. Kāpēc ne? Netaisa mājaslapas, nepiedalās starptautiskos konkursos un vienkārši neklūst tik populārs, lai prasītu lielo naudu. Daudzi mākslinieki taču arī netiek pienācīgi novērtēti dzīves laikā. Protams, ka profesionālis no amatiera atškriras. Taču šis fotogrāfs noteikti var būt profesionālis, ja vinam ir 10+ gadu pieredze un vins mācās un attīstās šajā jomā.
24.04.2017 22:28 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Ja Elza domā, ka uzlikt efektu uz bildes instagramā ir līdzvērtīgi fotogrāfiju apstrādei, ko veic fotogrāfs, tad vai tiešām ir vērts ar viņu diskutēt par fotogrāfiju skaistumu /fotogrāfa nozīmi.
.
Kā jau iepriekš teicu, es uzskatu, ka arī starp relatīvi lētajiem un jaunajiem fotogrāfiem var atrast pērles, nepopularizēju tikai pašus krutākos. Jāskatās individuāli.
24.04.2017 22:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits