Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietvedes-sekretares

 
Reitings 7
Reģ: 28.04.2014
Sveikas.
Ļoti nepieciešama palīdzība.
Nesen sāku strādāt par lietvedi, viss iet forši,pat ļoti patīk mans darbs, bet ir problēmas ar arhīvu,īsti vēl daudz ko nesaprotu (t):-/
Tātad,sazinājos ar arhīvu,viņi atsūtīja vēstuli,ka jāapstiprina dokumentu nosūt. par 2002.-2005.gadu,BET tādu dokumentu glabātuvē nav :-( Viņi man ieteica uzrakstīt darba pieņemšanas,nodošanas aktu,lai man nav jāatbild par citas lietvedes "bardaku" (varbūt kādai ir kāds paraugs vai vismaz ieteikums kā viņu rakstīt?),plus par iepriekšējiem gadiem jåpārtaisa lietu nomenklatūra,jo tā esot novecojusi...
Un vēl jautājums, katru gadu uz arhīvu ved tikkai tās lietas,kuras viņi pieprasa? Vai arī tekoši kas jānodod?
Atnācu strādāt un lietvedes jau mēnesi tur nebija,mapes un datora reģistrus izurbu pati, jo nav kas paskaidro šīs lietas,bet arhīvs mani sabiedēja.
Jau iepriekš paldies.
17.04.2017 13:58 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
katru gadu uz arhīvu ved tikkai tās lietas,kuras viņi pieprasa? Vai arī tekoši kas jānodod?

Jāskatās pēc sastādītās lietu nomenklatūras,cik ilgi katras grupas dokumenti jāglabā. Un,kad paiet tas gadu skaits, tad arī dokumentus iznīcina,saskaņojot ar arhīvu.
par iepriekšējiem gadiem jåpārtaisa lietu nomenklatūra,jo tā esot novecojusi...

Tev jāsaliek nomenklatūrā visi savas darba vietas dokumenti. Par tās sastādīšanu apskaties likumu, ja nav nekādas priekšzināšanas.
ieteica uzrakstīt darba pieņemšanas,nodošanas aktu

šo paraugu arī var atrast internetā. Ja nemaldos, arī pie likuma ir paraugs. Ja tomēr nav, jebkurā brīdī vari iet uz arhīvu un konsultēties.
Vadītāja nevar palīdzēt? Neko nesaprot?
17.04.2017 14:09 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pati šonedēļ iešu uz darbu un tad rakstīšu visus šos dokumentus,jo mainās persona,kas atbildēs par arhīvu.
17.04.2017 14:09 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Un ar aktu tur nebūs pietiekoši, jāraksta arī rīkojumi - par ekspertu komisiju, par arhīva atbildīgās personas maiņu. Aktā jānorāda arī ekspertu komisijas sastāvs.
17.04.2017 14:14 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.04.2014
:):( Tur jau tā lieta,ka ne vadība,ne kolēğes šajos jautājumos nav zinošas. Aktu sastādīt jau protu,bet nav ne jausmas kā to tekstu rakstīt.Internetā atradu tikai saistītus ar pasūtījumu izpildi.
Jau viena lieta no pleciem nost,paldies :)
17.04.2017 14:15 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Aktā jāveido tabula, kur:
1.aile - Nr.p.k.
2.aile - Apraksta numurs un nosaukums vai lietas nosaukums
3.aile - Datējums
4.aile - Pieņemto lietu skaits
5.aile - Apraksta eksemplāru skaits
6.aile - Piezīmes
17.04.2017 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits