Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dilemma

 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Pat nezinu kā sākt un kā īsāk izklāstīt savu sāpi.
Esmu attiecībās ar burvīgu cilvēku. Mēs plānojam kāzas. Bet ir problēma... Es nespēju tikt galā ar sevi un saprast, vai es šo cilvēku tiešām mīlu. Viņš ir ļoti gādīgs, rūpīgs, labsirdīgs, nobriedis. Nav kam piesieties, bet reizēm liekas, ka tieši tāpēc gribas piekasīties un liekas, ka nav sajūtu. Es vispār neesmu tāds cilvēks, kas uz emociju došanu ir devīgs. Man grūti pateikt "es tevi mīlu" utt.. Tagad man ir depresija (reāla), kā rezultāta, iespējams, man NAV libido. Tajā plānā mums iet švaki, vispār negribu neko. Bet viņš tik un tā ir saprotošs. Gribētos jau to visu norakstīt uz pirmskāzu drudzi utt., bet tas man sākās jau pirms pirmskāzu drudža. Esam kopā 8 gadus, rozā brilles jau nokritušas. Bet viņam vēl turas. No vienas puses nespēju iedomāties dzīvi bez šī cilvēka, bet tai pat laikā nesaprotu vai mīlu.
Īsti nezinu ko vēlos.. Laikam jau atbalstu. Netieku skaidrībā
29.03.2017 16:45 |
 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Vēl man lūgums, lai dodat ieteikumus, ko iesākt ar libido? :( lietoju AD.. nezinu vai var uz tā uzvelt visu. Bet kā lai to visu iekustina. varbūt ir pieredze kādai
29.03.2017 16:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev ar to cilveku vienkarsi ir komfortabli, bet tu vinu nemili. Ja mil to zin, un to izbauda.Pat jautajumi nerodas..;-)
29.03.2017 16:49 |
 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011
Varu teikt no pieredzes, ka depresija notrulina emocijas. Visas, ieskaitot mīlestību. Es zinu, ka man tā ir katru reizi, uznāk tas depresijas vilnis.
Cik ilgi lieto antidepresantus? Jāpaiet vismaz mēnesim, lai saprastu vai iedarbojas. Un tāpat kā ar OK, arī AD vieni un tie paši neder katram cilvēkam, var nākties pamēģināt divus, trīs veidus līdz atradīsi savējo. Kā arī, parunā ar savu ārstu par libido problēmu, tā ir viena no biežākajām blaknēm, bet ir AD kuriem tāda blakus parādība nav, populārākais laikam ir Wellbutrin Ziemeļamerikā, nezināšu kas ir analogs Latvijā, bet noteikti vari par to parunāt ar savu ārstu.
Lai veicas atrast sev pareizās zāles un galvenais atceries - "this too shall pass". Ātrāk vai vēlāk, bet šis posms un sajūtas pāries un atkal būs labi. Galvenais atceries, ka depresija melo, tās sajūtas ko šobrīd jūti 99% nav īstas. Tas tā, atkal no pieredzes.
29.03.2017 17:12 |
 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Riidziniece, paldies par viedokli :)
Hanna, paldies par atbalstu.. AD lietoju nu jau 3 mēnešus, dažādus uzreiz man izrakstīja. Man vēl papildus ir trauksme. Bet iepriekš neārstējos... un sadzīvoju ar to bez zālēm. Ar zālēm protams labāk. Ārsts teica ,ka sākumā ir jānomierina un jānoreducē depresija un trauksme un tad vajag domāt par libido. Vēl arī svars nācis klāt, kas protams tagad arī traucē :(
29.03.2017 17:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Wellbutrin ir dabūjams Latvijā
29.03.2017 17:21 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Iedomājies, ja pārcelsiet kāzas uz vēlāku - vai nerodas brīvāka sajūta?
(Saprotošs draugs sapratīs, par pārējo viedokļiem tev nebūtu jāuztraucas)
Piekrītu par "depresija melo" - un ja tev šaubas radās šajā nerožainajā periodā, tad cik tās pamatotas.. :-/
29.03.2017 17:57 |
 
Reitings 85
Reģ: 16.06.2013
Nu, godīgi, kāzu pārcelšana manī nekādas dižās emocijas nerada, nav atvieglojums un nav arī - paldies dievam sajūta. Ir bijuši brīži, kad gribas kaut vai uzreiz arī apprecēties. Bet varbūt procesa dēļ :D
29.03.2017 18:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visam pie vainas depresija. Tiec vispirms ar to galā un tad viss sakārtosies. Nelauz galvu par lietām ,kuras ir drīzāk sekas, nevis cēlonis. Ja vīrietis ir pacietīgs - vnk novērtē to un esi pateicīga. Nekas vairāk no tevis šobrīd netiek prasīts...
29.03.2017 18:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man pec tam kad izlasu, ka tev ir reala depresija, tavas sajutas liekas normalas.
29.03.2017 19:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!