Vai mēs piesaucam nelaimi?

 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šodien kārtējo reizi aizdomājos, pat nezinu kā nosaukt, par nelaimju piesaukšanu. (?)
Piemēram: kāds cilvēks painteresējas, kā tad man klājas ar attiecībās, vai viss ir kārtībā utt. Parasti atbildu - jā viss ir forši, viss labi. Un tad (cik esmu novērojusi) taja dienā mēs stabili sastrīdamies.
Kolēģei tā nereti bija ar bērniem, kā kāds painteresējās kā bērniem ar veselību, tā kāds no bērniem saslima.
Vai tā ir tikai tāda sakritība vai arī kas?
Es tikai filozofēju. :-)
16.03.2017 16:33 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
Un piekritu Talis - labak materializet domas! :)
Domat tikai labu nevis iecikleties uz cilvekiem, kas varetu pienest tiesi pretejo.
16.03.2017 19:26 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Neticu tādām lietām... man nereti ir tā, ka periods un viss ok, bet tad aiziet...un viss jūk un brūk, mašīna plīst, telefons neiet, interneta kastīte beidzas nost, darbā problēmas utt. Bet nu, šķiet, ka tās vairāk ir sakritības. Tad jau pašu nolaidību, neuzmanību vai vēl kaut ko norakstām uz to, ka "ah, nelaime piesaukta!".
16.03.2017 20:34 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pilnīgi pieļauju, ka mēs savā zemapziņā neapzināti baidāmies par to, par ko runājam un iespējams paši to kādā veidā spējam izprovocēt (tas par konkrētām lietām runājot), bieži vien var gadīties nejaušas sakritības un ja šo sakritību nav, tad mēs par to nemaz neiedomājamies, jo tādas lietas taču biežāk notiek tās nepiesaucot. Var jau būt, ka mēs redzam to ko gribam redzēt.
Šodien vienkārši ar kolēģi sanāca par to aizrunāties un gribējās dzurdēt citu domas, jo piemēram man darbā, vairums uzskata, ka mēs paši vai apkārtējie neko ļaunu negribot, spēj piesaukt kādu likstu.
16.03.2017 21:01 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
ir bijis ka pati piesaucu sev nelaimi, nemāku no tā atbrīvoties. Protams ir cilveki kas ari piesauc nelaimi bet ir arī ok cilvēki. Es vēl šo to sev piesucu tad redzs vai piepildīsies. ne gluži nelaime bet kas cits. nevarēju šeit neierakstiti.
16.03.2017 21:21 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.12.2016
muļķības, es vienmēr cilvēkiem stāstu patiesību, kad iet labi, tad arī iet labi un nekādas tādas sakritības nav bijušas, kad iet slikti, tad arī tuvākajiem stāstu, ka neiet labi un nu neiet labi, kamēr tas patiešām arī nebeidzas.
bet nu.... pats ar savām domām gan esmu piesaucis sev daudz nelaimju, un bail par nākotni, jo kaut kā zemapziņā sēž kkāds buublis.
16.03.2017 22:56 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu par telefoniem gan nepiekritīšu, jo ir cilvēki, kam ir 4 -5, pat 10 gadus, arī no viedtālruņiem jau labi kalpo, manam arī drīz 3 gadi, nekādus baigos pigorus nestrādā. Ražošana tāpat raiti ritēs, jo ir tādi, kas ik pēc 6 mēn maina, jo jaunāks iznācis, nu tas tā - ārpus tēmas :D
16.03.2017 23:00 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man patiesībā patīk tas, ko teica nerātnā par to zemapziņas balsi. Pilnīgi iespējams, ka mēs paši palaižam garām brīdinājumus.
Tajā pašā laikā nenoliedzu, ka ir Apple_pie aprakstītie piemēri. Man pašai vecmammai kaut kas tāds bija. Viņa patiesībā bija labs cilvēks un mūs visus ļoti mīlēja un par mums ļoti uztraucās, bet tai pašā laikā viņai sanāca, kā tautā saka, "nelabā brīdī norunāt". Piepildījās ļoti daudz kas not tā sliktā ko viņa mūs brīdinot izteica.
16.03.2017 23:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, bet viņa bija labs, šī kundze tiešām nav, nu mūsu radiniece, esam arī redzējuši, kā viņa citreiz no dusmām zobus griež un acis kvēlo... izklausās laikam dramatiski, bet tiešām tā ir..
16.03.2017 23:05 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Apple_pie, jācenšas maksimāli izvairīties no tādiem radiem.
16.03.2017 23:07 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tieši to darām... kad lidoju uz Londonu, neko neteicu, kad es braucu uz Rīgu atpakaļ, mamma ar nekad nemin.. tiešām neko nestāstam vispār.
16.03.2017 23:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ka ir ļauni cilvēki , tas tā kā skaidrs . Man viena māsīcas omēm tāda ir , kad viņa kaut ko jautā , tad jautā caur negatīvo pusi , piemēram ."Vai naudas trūkst , slimojat , varbūt darba nav ? " un var pilnīgi just , ka viņai dusmas , ka atbild "nē, mums viss labi " .
Bet ziniet , nekad šis ļaunums nevienam nav traucējis :D Tāpēc domāju , ka apple_pie tu vienkārši esi māņticīgs cilvēks , tici kaut kādām ļaunām acīm ,noburšanām , raganām , astroloģēm un fig zin kam , kaut gan patiesībā tā nekā nav ;)
Katrs vienkārši reaģē savādāk uz tādiem cilvēkiem un tiem , kuri ir ārkārtīgi ietekmējami un manipulējami un māņticīgi , turklāt , ja nav vēl pietiekami izglītoti , sorrī , bet izglītots cilvēks tādam bulšitam netic , tad tāpēc tādi arī sasaista ikdienas klapatas ar kontaktu pēc tā cilvēka ;)
16.03.2017 23:33 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Man kādreiz bija tā, ka tikko kāds man izsaka komplimentu par gariem nagiem, uzreiz man kāds nolūzt, tad man mamma mācīja, lai pie sevis nodomāju citu atbildi, piemēram, atbildu ar paldies, bet pie sevis nodomāju, paldies, vakar bija skaistāki.. Un no tā mirkļa, viss :D nelūzt man nagi, kad kāds izsaka komplimentu
smieklīgi, bet esmu šo ievērojusi ;)
17.03.2017 00:52 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu man vecākiem kaimiņiene ir tāda interesanta..Daudzi runā, ka viņa visiem vēl nelaimes, ir ļoti skaudīga, un ,bez maz vai, buroties. Vienreiz šī te kaimiņiene pienāca pie tēta, prasīja kā pa zemniecību iet, kā jaunais traktors strādā, tad novēlējusi ,lai labi strādājas un aizgājusi prom, un pēc neilga brītiņa traktors salūzis.
Tad vēl taisījāmies braukt brālim uz izlaidumu. Tā pati kaimiņiene atnāca tētim atdot parādu, un ieraudzīja, mūs nesam puķes ārā no pagraba. Šī pajautāja, kam tad tik skaistas puķes domātas, tētis atbildēja, ka brauksim uz dēlaizlaidumu. Un šī atbildēja: vai, tad jau jūs viņu apklāsiet ar ziediem! Tētis toreiz stipri iekoda mēlē, lai nepateiktu kaut ko skarbu pretī. Tad pēc izlaiduma ceremonijas devāmies paēst, un brāli gandrīz notrieca fūre. Visiem kājas bija stīvas. Varbūt tiešām sagadīšanās, bet zīmīgi, ka kaut kas noiet greizi pēc sarunas ar to sievieti.
Kopš tā laika mammai esmu piekodinājusi, lai neko nestāsta par mani, ja izdomā pajautāt.
17.03.2017 01:54 |
 
Reitings 27
Reģ: 20.09.2016
Neesmu no pārlieku māņticīgajām, bet IR tādi cilvēki, kam neko labu nevar teikt. Viena mammas māsa ir tāda. Viņa agrāk pati pat lielījās, ka iet pie "babkām", bēra saviem kaimiņiem sāli zem tepiķa utt., galīgs sviests. Tagad, kad veca, visi bērni ārzemēs, pilnīgi sajūta, ka no muterītes aizmukuši, te vispār nebrauc. Tad nu šī dzīvo viena, bez draugiem, bez radiem un gan jau kko pesteļo savā nodabā.
Pēdējo x viņa bija pie manis, slavēja manas skaistās istabas puķes. Un, ko domā - nobeidzās gan mans skaistais gumijkoks, gan līdakaste gandrīz mistiski nokrita no palodzes.
Agrāk sanāca bieži ceļot, viss bija ok. Tieši divas reizes sanāca viņai pastāstīt un tieši tajās divās reizēs nojuka viss, kas vien varēja noiet greizi.
Tētis pastāsta, ka nopircis jaunu mašīnu un hops - otrā dienā mašīna ( kas 2 mēn gājusi kā pulkstenis), pēkšņi nobeidzas pašā dzīvīgākajā krustojumā. Un tā vēl varētu stāstīt. Ko tad mēs būtu varējuši paši ieprogrammēt...?
17.03.2017 09:03 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ko tad mēs būtu varējuši paši ieprogrammēt...?

Ne jau paši , bet vienkārši tu un tādas kā tu ietekmējoties no tā ļaunā cilvēka , savelk kopā ikdienas neveiksmes ar to cilvēku . Tev šķiet adekvāti domāt , ka pastāv burvestība ? :D :D Nopietni ? Ko tad tādas ļaunās raganas neuzbur sev miljonus un nedzīvo šikās mājās mētājoties ar zeltu ? :D
psc man vienk. trūkst vārdu .
=
Tak padomājat loģiski , cik dažādu neveiksmju un klapatu notiek diendienā , nemaz neiesaistoties tai konkrētai personai ? Jūs vienkārši nepievēršat uzmanību citām neveiksmēm , izņemot kā tādām , kur bijusi saruna ar raganu . ;-)
17.03.2017 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits