Saslimis zīdainis

 
Reitings 71
Reģ: 01.07.2014
Sveikas, esmu izmisumā, manai mazulītei (5 mēneši) nu jau nedēļu ir vēdera vīruss. Bijām slimnīcā, trīs reizes mums laida sistēmu, papildus dodam Smektu un Hydrosek, Enterol un Linex baby. Dzer daudz ūdeni, vēl gan nevar apēst savu standarta porciju, bet 2/3 no dienas normas apēd. Kāpēc es satraucos? Pirmkārt, mazulītei šomēnes svars ir pieaudzis tikai par 150 gramiem, tagad pēc slimības noteikti būs vēl mazāk. Ribiņas izspiežas, vēderiņš ir ierāvies. Daktere to redzēja un skaidro, ka tas ir normāli, ka pēc slimības sāks labi ēst un ātri vien atgūsies. Tas mani galīgi nenomierina, jo jau ir pagājusi nedēļa...
Otrkārt, vēdera izejā parādās aizvien vairāk asinis (sākumā tās bija stīdziņas, tagad jau gļotu sajaukumi ar asinīm), ko daktere arī skaidroja, ka labajām baktērijām jāpalīdz, bet vai tas nav bīstami tik ilgi??
Piebildīšu, ka citādi meitiņa jūtas labi, tagad, protams, ir jūtams nogurums, vairāk guļ, mazāk spēka, bet nezinātājs nemaz nepateiktu, ka bērniņš slimo.
Es nezinu kāpēc īsti rakstu, ja pat daktere nav spējīga mani nomierināt, bet visu nedēļu dzīvoju nenormālā stresā...varbūt kādai pozitīvs pieredzes stāsts, ieteikums??
15.03.2017 10:54 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.07.2014
Piparkūka paldies par viedokli! Pēc pēdējā ārsta vizītes parunājos ar vīru, drusku nomierinājos, un Tavi vārdi arī vietā. Laikam vajadzēja, lai kāds pasaka, ka es daru visu pareizi! Vienkārši pašā sākumā daktere pateica, ka caurejas iemesls varētu būt piebarošana, un tad tiešām sajutos vainīga, ka neiespringu šajā jautājumā pietiekoši.
Taisnība arī tām,, kuras saka, ka bērniņam vajadzīga mierīga mamma, izgāju ārā izvēdināt galvu, atnācu un tur mani gaida mana peciņa ar platu smaidu.
Milzīgs paldies par viedokļiem un ieteikumiem.
Analīzes tika veiktas- fēču un asins. Uzrādīja tikai šo konkrēto vīrusu.
15.03.2017 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Meitenes,bet kaa vispaar tik mazinji saslimst ar vedera virusiem?Kaa pasargaat savu beerninju no shaadiem viirusiem?Draudzenei jau lielaaks beerninjs,kursh iet beernudaarzaa,tad vinja dabuuja sho briesmoni tur.Bet kur var saslimt beerninjsh,kursh neiet beernudaarzaa?
16.03.2017 11:33 |
 
Reitings 65
Reģ: 19.10.2010
maniem bēniem pēc vēdervīrusiem veiksmīgi atgūties palīdz Liveo labās baktērijas - lietojam vismaz vēl nedēļu pēc vīrusa izslimošanas.
20.03.2017 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 28.05.2010
Mana pieredze rāda,ka ne katram puncim der visas probiotikas. Maniem bērniem vislabāk palīdz tikai Liveo. Ja runa par bēbīti, tad ļoti labs ir tieši Liveo baby, jo tur ir iekšā bifidobaktērijas,kas bēbjiem ir vispiemērotākās.
Pasargāt bērnu un arī sevi no vēdera vīrusiem arī var ar probiotikām,ja redzat ka riņķī plosas var sākt dzert, tas nostiprinās imunitāti un šie vīrusi neķersies klāt.
07.04.2017 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits