Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu ko iesākt

 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Šobrīd esmu nonākusi šāda situācija , ka man nav nekādu dzīves mērķa. Esmu jau pazaudējusi gadu, jo aizgāju no mācībām tuvojas septembris atkal jāpieņem lēmums , bet gribētu lai tas būtu pareizs.
Kā , lai dabūnu atsperienu un saprotu ko vēlos no dzīves ? Šobrīd liekas vienkārši eksistēju nevis dzīvoju. Visu laiku domāju pārvākties vai nē , jo parvācoties būtu jabut patstāvīgai un jāpamet sava komforta zona no kā man ir visvairāk bail. Mana pilsētā lielas studiju iespēju ari nav.
Nedaudz vieglāk būtu ja pārvāktos pie tēva , jo mums ir kopīga māja + studiju iespejas ir daudz, taču sen neesam tikušies.
Nav ne jausmas no kura gala vispār , lai sāk , jo laika daudz arī vairs nav palicis. Varbūt aiziet pie karjeras konsultanta ?
12.03.2017 14:26 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Pazīstama situācija. Diemžēl neviens Tev neko no malas nepateiks, kā ir pareizi. Ja arī pateiks, var gadīties, ka vēlāk sapratīsi, ka tā nebija pareizi. Pieņem lēmumus pati, lai vēlāk nav vēlmes kādu citu vainot.
Bet tas par to iziešanu no komforta zonas skan labi. Vismaz nebūs laika domāt par dzīves bezjēdzību, būs citas lietas prātā ;)
12.03.2017 14:32 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Kāpēc ir jāiet studēt studēšanas pēc? Pastrādā, padzīvo atsevišķi no vecākiem. Tā ir jauna pasaule un pieredze. :) tava profesija "atnāks", bet neej studēt tikai tāpēc, ka nāk septembris un tā ir pieņemts. Man apkārt tagad tik daudz jauniešu ir palikuši ar kredītiem, bet bez izglītības, jo gāja mācīties spiediena rezultātā, pat nezinot kas ir tas, ko iet studēt! Jautrība sākas ārpus komforta zonas, pie vecākiem vienmēr varēsi atgriezties!
12.03.2017 14:36 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Es pati gribu iet mācīties , iegūt jaunas zināšanas un būt starp jauniešiem. Problēmas sagādā tas , ka šeit kur dzīvoju īsti nopietnu studiju nav , toties man ir pašai sava nauda un nav jāmaksā rēķini .
Tēvs dzīvo jelagava un es varu mācīties gan Jelgavā, gan Rīgā + man ir iekrājumi, viņam Nevajadzētu mani uzturēt un man nevajadzētu maksāt īri. Varētu pievērsties sevis attīstīšanai un ar laiku atrast kādu darbiņu. Taču nezinu kā lai uzlabo attiecības , paņemt dzīvot pie sevis viņš ņemtu jau pagaisgad piekrita , bet diezgan neērta dzīvošana kopā būtu ja viens otram esam sveši var teikt
12.03.2017 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Ja nezini, ko studēt, tad vari pamēģināt pastrādāšanu citā valstī, ko apvienot ar ceļošanu, piemēram, au pair ir superīga iespēja https://www.aupairworld.com/en vai arī šo https://www.workaway.info/ . Manuprāt, paceļojot gan gūsi jaunu pieredzi, gan varbūt izdomāsi nākotnes profesiju. (pati pat mazliet nožēloju, ka gribēju uzreiz studēt, jo tagad saprotu, ka iespējams nekad neaizbraukšu tādā au pair vairs, jo 6 gadi studiju un tad jau gribēšu savu karjeru bīdīt uz augšu, nevis braukāt pa pasauli, bet nu nevar zināt)
12.03.2017 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Tas jau nekas, ka pagaidām neesat tuvi, ja tētis piekrīt, tad iepazīsieties un satuvināsieties :)
12.03.2017 14:44 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Studēt studēšanas pēc gan nevajadzētu.
Varbūt aiziet pie karjeras konsultanta?

Tieši tā, aizej pie karjeras konsultanta, lai tev uztaisa proforientācijas testu, lai noskaidro, kuras darba sfēras tev ir visvairāk piemērotas. Vismaz zināsi tās sfēras, kurās tu varēsi efektīgāk sevi pierādīt.:-/
12.03.2017 14:49 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es 12. klasē kad vajadzēja izlemt ko studēt arī gāju pie karjeras konsultanta.
nekādā veidā nepalīdzēja pieņemt lēmumu, atceros, ka tika piemeklētas vairākas nozares kas varētu derēt un arī profesijas. Smieklīgi, rezultātā man tika ieteikts strādāt par radošo direktoru :D nu ko es ar šo info varētu tagad darīt? :D Gala beigās gan pieņēmu labu lēmumu pati izlemjot.
Man liekas labs variants iet dzīvot pie tēva. Dzīvot patstāvīgi var tad ja ir pietiekami labi ienākumi.
12.03.2017 15:17 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Jā pie tēva vēlos dzīvot nevis Kojas vai istabu īrēt , jo vēlos tikai pievērsties mācībām pirmajā gada ar iekārto naudu pietiktu pusotram. Šobrīd būtu spēcīga it jomā bet neesmu vēl droša
12.03.2017 15:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits