Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nogurt !

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Vai jums pienaak dzivee briizhi ka vienkaarshi sagurstat?
Man ir dekreets ar beernu, veel 2 meeneshus esmu maajaas un tad uz darbu. Es 4x pa sho laiku kopsh deela dzimshanas esmu nogurusi taa pa iistam, kad rokas palaizh iepirkumu maisinju, kad asaras birst, kad juuties izsmelts un vareetu apgulties uz zemes un pazust. Un neviens tevi nesaprot, pat ne viirs, kurs visdriizaak uzskata ka beernkopiiba ir daleeja atpuuta, un jau pati tam saac ticeet, ka no slaistiishanaas esi sagaajusi sviestaa.
Dziive ar deelu ir kaa karuselis, tik daudz pienaakumu, reizeem viss jaadara ljoti aatri, jaabuut labai reakcijai, savaldiibai, jaskrien pakalj, tas ir neiedomajami tiem kuriem beernu nav.
Putra piedeg, joz pakal deelam kurs kraamee no plauktiem miltus, vai pagraabis nazi kas nejaushi atstaats kameer kaas kartupeljus, nervi pa gaisu, shadas ainas ir katru dienu, kas velas kaa sniega bumba no kalna.
Un tad atkal ir miers. :-(:'-(
04.03.2017 19:09 |
 
Reitings 397
Reģ: 28.02.2017
Ļoti bieži nogurstu no pārslodzes. Šādos brīžos man iestājas dzīves apnikums, citreiz visu dienu guļu gultā un skatos griestos, parasti ļaujos emocijām. Galvenais, lai ir blakus kāds, kas spēj izvilkt no šāda stāvokļa.
04.03.2017 19:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man dvini bija laika kad nebija vel pamperu, udens Rigas centra 5 stava pa dienu pat auksta nebija kur vel karstais, tikai pec 22.00 vakara..neko visi dzivi! A un ja nebija automatisko velasmasinu. Internets ari nebij, ja ko nezinajam jadoma pasiem bija. Un visi izauga visi dzivi. Tscu man pierasts, no 16 it gadiem stradaju un macijos, paspeju vel ari patuset. Un visam speka pietika.
04.03.2017 19:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Rīdziniece, kāds tavai varonībai sakars ar šo meiteni? :D Nu visi nav vienādi, cilvēks slikti jūtas, sabrūk, nogurst, netiek galā... c'mon..
04.03.2017 19:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kada varoniba? Dzive parasta, un bez cikstesanas, kapec? Jo bija jadara pasiem, neviens musu vieta to nedarija..tiesi tik vienkarsi.
04.03.2017 19:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Katrs mēs esam dažāds, ar dažādu čīkstēšanas pakāpi. Viens varbūt gulēs zaru būdā un ēdīs sniegu, bet nečīkstēs, cits atradīs sīkumus, par ko čīkstēt, bet viņam tas ir svarīgi varbūt.
04.03.2017 19:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja par tadiem sikumiem cikst, tad ko daris ja bus smagak trakak, vairak pienakumu?
04.03.2017 19:36 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es tak zināju, ka Kubis būs klāt un kladzinās kā visu ir paspējis :D un vispār lielākā daļa cosmo kladzinās, ka nav ko čīkstēt, kas ir nevari tikt galā?
es teikšu , ir tikai normāli nogurt un vēlēties kādam pažēloties. ja tas nenotiek nonstopā. tad mēs visi vēlamies, lai kādreiz mūs pažēlo. un ne mēs visi vienādi. es arī bieži nogurstu ātrāk kā citi, nu un? katram organisms savādāks. Ieteiktu mēģināt saplānot laiku, varbūt tas palīdzēs tikt ārā no tā haosa stāvokļa. Tāpat atpūsties vienai pašai, veltīt laiku sev. Ja ir iespēja, atstāt bērniņu tēva gādībā un pašai nedaudz atslābt.
04.03.2017 19:38 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Kad emocijas sakāpušas, vienkārši vajag nolaist tvaiku. Es arī šodien sabesījos un paraudāju, jo bija sakrājies un mazais vēl vairāk pakacināja. Sadusmojos, ka rati smagi, nevaram veikli nokāpt no sava stāva ārā, ka diendusu neguļ, lai gan pēc ģīmja redzu, ka grib utt. Nu i viss. Paraudāju, saģērbāmies, nostiepāmies lejā, pastaigājām, un palika labi. Vispār pie riktīga beša ļoti palīdz iziešana ārā, svaigā gaisā.
Neturi emocijas iekšā! ;) Savukārt, ja esi tik dusmīga, ka kāpj agresijas lēkme, nu tad gan bērnu nodod citās rokās un ej izlādēties vienatnē.
04.03.2017 19:50 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Man gribas aizstāvēt šoreiz Rīdzinieci. Jā, ir viņa kaitinoša, kategoriska un vēl visāda citāda! BET! Viņa ir viņa un viņa nepazaudē savu ES, lai kāds tas būtu, lai tikai citiem būtu ērta. Grib un iesaistās kā grib un reizēm viņa pasaka tik forši un vienkārši kā neviens. Ir viņai tiesības pateikt, ka jā, viņa savā laikā tika galā un tas ir varoņdarbs un nav pilnīgi nekas nosodāms dalīties ar savu pieredzi. Neko tādu viņa nepateica. Dzīve nav viegla un lai izdzīvotu, ir jāiemācās cīnīties nevis čīkstēt. Var pačīkstēt, bet tad saņemt sapurinājumu un cīnīties atkal. Jo otra atlernatīva ir daudz bēdīgāka.
04.03.2017 19:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nevienā brīdī nenoniecinu viņas paveikt, tas ir ļoti labi, ka viņa tik galā, super! Bet ir jāsaprot, ka visi nav vienādi un ka cilvēkam var būt grūti pie citiem šķietami maznozīmīgākām lietām.
04.03.2017 19:54 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Es par izteicienu "Es zināju, ka Kubis....", kas ir sarkastisks un aizvainojošs. Apple_pie, protams, ka es nesaku, ka Tu noniecini Rīdzinieces paveikto. Es par to, ka ir nesmuki adresēt šādus izteikumus cilvēkam, kas pastāsta kā bija viņam, kurš varbūt ar to var iedot kādu grūdienu. Jo ja cilvēku tikai žēlos, vinš nekļūs stiprāks. Un kļūt stiprākiem mums visiem ir jāmācās. Un audzināt bērnu ir ļoti grūts darbs.
04.03.2017 19:59 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
oj, nu nevajag te tagad , ja :D es domāju, ka viņa pavisam noteikti neapvainosies , neko tādu nepateicu :D
un jā ir citi laiki un ir dažādi cilvēki. superīgi, ka viņa ar visu tika galā, bet tas nenozīmē, ka visi tiks. un tas nav ne sliktāk, ne labāk, bet savādāk. vajag beidzot to saprast.
04.03.2017 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Vai jums pienaak dzivee briizhi ka vienkaarshi sagurstat?

Protams, ka pienāk un man pat nav bērna :-D
Decembrī bija ne viena vien tāda diena, kad sēžu un raudu, nu jo viss, neko vairs negribu, nevaru par daudz, bet tad saproti, ka tā jau savus sapņus nesasniegsi, tad nu caur asarām turpini visu.
Man jau liekas, ka tas ir normāli jeb kuram un ar bērnu vēl jo vairāk. Ja kādai tā nav - nu apsveicu, bet tas nenozīmē, ka sevi jāpadara par labāku un pārējās par čīkstulēm ;-)
04.03.2017 20:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tas ir pavisam normāli tā justies, kad ģimenē aug mazs špicbuks.
Iemācies atslābt! Necenties būt par supersievieti. Nekas, ja mājās kādu reizi bardaks paliks uz nākamo dienu vai vīrs netiks pie vakariņām, vai mati būs nemazgāti. Labāk velti laiku sev tajā brīdī - paguli, vai padari kaut ko citu, kas var tevi iepriecināt. Neskrien pa dzīvokli kārtodama visu, bet apsēdies ar dēlu uz dīvāna un paskatieties multeni kopā...
Otrais ieteikums, nepaslinko un pārkārto lietas savā mājoklī - lai milti stāv augstākos plauktos, kur bērns netiek klāt; lai skapīšu durvis ir aizlīmētas ar līmlenti; lai viss, pie kā bērnam ir piekļuve ir vai nu aizvākts kur tālāk, vai nostiprināts, vai tas ir tas, ko drīkst ņemt (tukši plastmasas trauki, piem., vai drēbes). Tā tu ietaupīsi sev nervus!
04.03.2017 20:13 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Bet ir jātiek. Bērns nav darbs, no kura var aiziet prom, ja netiek galā. Protams, ka ir cilvēcīgi nogurt, bet tad vajag stimulu saņemties vai izdomāt kā sevi atpūtināt, lai var turpināt. Ko nozīmē citi laiki? Tātad tas ir tā ļoti ok justies tik slikti kā Chikitita apraksta? Nē, man tā neliekas, neraugoties ne uz kādiem laikiem. Kāds tam vispār sakars ar laikiem? Visos laikos cilvēki ir bijuši dažādi ar dažādu spēju tikt galā ar dzīves grūtībām un savām emocijām. Vajag beidzot saprast ko?
Un kāpēc oj, nevajag te tagad? Man likās nesmuks Tavs izteiciens un uz to arī norādīju, neatkarīgi no tā vai viņa pati apvainosies vai nē.
04.03.2017 20:14 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Neonam labs ieteikums, man gan nav bērnu, bet esmu redzējusi daudz dažādas fīčas, lai maksimāli novērstu, ka bērniņš var pagrābt Tevis minētās lietas. Un tiešām - necenties visu laiku būt supersieviete visur (tāpat noteikti esi), kamēr mazais guļ, palaiskojies, apēd kaut ko, kas garšo tev, lai arī varbūt ir neveselīgs, paskaties kādu seriālu, ko jau sen gribēji, bet nekad nebija laika... nu tā! būs jau labi viss :))))
04.03.2017 20:16 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Vot šito nesaprotu, laikam bērni mēdz būt dažādi.
Kad es ar bērnu sēdēju dekrētā, man tas likās vieglāks laiks par darba gaitām. Protams izņemot pirmos pāris mēnešus.
04.03.2017 20:31 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man ir hronisks nogurums, ja tāds pastāv. :D
04.03.2017 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Demsija visas gruutiibas ar laiku aizmirstaas ;)
Kad gaidiiju deelu, man likaas tik gruuti paliek pastraadaat, tad gruuti paliek uzkopt maaju utt., tagad tas neskiet nekas ipashs, ko taas gruutnieces tur piikst.......
06.03.2017 13:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cilvēkiem ir tendence izdomāt problemu kur to nemaz nav. Take it easy ... Es tiešām nekad neesmu izpratusi šo jauno māmiņu neapmierinātību un tjipa depresiju. Pašas kaut ko sadomā un tad pārdzīvo , ka pašas neattaisno savas cerības. Ja netiec galā ar vienu savu bērnu meklē aukli vai prasi kādam , lai palīdz pieskatīt bērnu. A varbūt tieši otrādi tev vajag apkopēju kura savaks izbārstītos miltus? Un man ir 3 gadus veca meita , tā kā nav tā, ka es nezinu kas ir bērns. Tas viss ir attieksmes jautājums ... Kā tu gribēsi tā arī būs.
06.03.2017 13:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits