Problēma attiecībās. Šķirties?

 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Saņēmos un nolēmu uzrakstīt.
Domāju tuvākajā laikā šķirties no drauga. Kopā esam 6 gadus, dzīvojam arī kopā.
Neteikšu, ka mans draugs vienmēr ir bijis labs pret mani, bet viena lieta man liek aiziet no viņa - viņa citas sievietes.
Jau agrāk mums bija strīdi, par to ka vins nevarēja pārtraukt saraksti ar bijušajām. Viņš visu slēpa - mainīja vārdus, izlogojās no Facebook utt. lai tik turpinātu sarakstes pa kluso. Pēc pēdējā strīda par sarakstēm (par kurām 2016 gada pārsvara bija miers) viņš kādā vakara bāra iepazina jaunu sievieti un ar viņu pa kluso sarakstījas, WhatsApp kopēja numusu lai es neredzētu kontaktos, ja nu es paņemu telefonu tapat utt. Šito uzzinaju un gandrīz izšķīramies...apsolīja ka ta vairak nebūs un visu sāksim no gala. Tagad jau otro reizi redzu ka kaut ko slepj telefonā un ziniet (man pie vienas vietas, ka tā nevar darīt) paskatījos viņa telefonā un tiesam tur atkal bija saglabāts tas pats numurs (zinu ka ta ir ta sieviete). Domāju pagaidīt drusku lai emocijas pāriet, netaisīt kašķi un tad kaut kad pēc 2 dienām pateikt lai izvācas un viss. Mēs iepriekšēja reizē sarunajam ka viņš izvāksies un es palikšu ja vēlreiz kaut kas tāds būs.
Viss vispār norāda, ka es šim cilvēkam nevar uzticēties, kad es jautaju kapēc saraksties ar jaunu, viņš teica ka tapēc jo mums ir problēma attiecībās un ja nav problēmu tad viņš nesarakstīsies. Bērnudārzs....
Viņš saka, ka neko nevar darīt ka viņa uzmācas viņam jo viņa visu laiku grib zināt vai mums attiecībās iet labi lai paželotu viņu, nabadziņu. Viņš saka ka nevar ignorēt, jo tas esot nepieklajīgi...bet pret mani, vai tas ir pieklajīgi?
Ja ir problēma attiecībās, varētu izrunāt. Bet man liekas ka tā pa kluso sarakstīšanās nekad nebeigsies, tas būs vienmēr. Pats pretīgakais ir ja es viņam godīgi pajautaju (toreiz 1 reizi) vai viņš ir iepazinies ar citu viņš sāk bļaut ko es te sadomajos, vispār ko es te tik sadomājos....taisnojās visādi, kamēr beigas pateica ka JĀ ir cita. Sākumā nostadīja mani stulbenes vietā.
Es varu tikai pateikt vienu, ka tādu saraksti, īpaši slēpšanu es nekad nepieņemšu.
Negribu tagad lai mani te noniecina ar komentāriem, ka mana vaina (kā tas te citām notiek) utt. Gribu rīkoties pareizi, nevis uz ātro emociju rezultatā. Jūs pamestu tadu cilvēku? Kā jūs reaģētu?
Neaizmirsīsim ka visiem ir dazadi viedokļi. Varbūt daudzam ir vienalga ar ko vīrietis sarakstās.
03.03.2017 15:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ooo bijuso sapinat nedrikst-nepieklajigi. Esosho sapinat gan ir pieklajigi.
Kautkads memlaks kurs nespej uznemties atbildibu par saviem gajieniem. Naabadzins. Prasitos noglausit galvinu..ar beizboleni.
03.03.2017 16:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man ir pieņemami ja komincē ar pretējo dzimumu, man ir pieņemami ja komunicē ar bijušajiem, bet man nav pieņemama slapstīšanās un melošana, tāpēc arī mans viedoklis paliek tāds kāds tas ir.
Protams, ka visam jābūt galējībās un galu galā tikai un vienīgi sieviete ir pie vainas, bet vīrieša rīcība ir pilnībā attaisnojama. Iespējas rīkoties savādāk viņam nebija..
03.03.2017 16:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja esosais partneris ir tiesam svarigs, persona atteiksies no petsonigam sarakstem ar jebkuru ex. Paraidas shnjupdraninjaa un dzibos talak. Ja nepartrauc, tads mav vajadzigs jo vins vel ar vienu kaju pagatne dzivo. Un tur iemesli jai man vairs neinterese. Cita runa ja ir kopigs berns, tad tas ex partneris vienmer elpos pakausi.
03.03.2017 16:35 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Man arī šķiet, ka nav nekas traks, ja vienkārši sarunājas to neslēpjot.
Pati esmu pačatojusi ar zināmiem cilvēkiem, neslēpos, bet redzēju,ka manam vīrietim tas nav pieņemami, tad nu vairāk tā nedaru, izņēmums, ja man uzraksta, tad atbildu, bet garās sarunās tas neizvēršas.
Vispār jā,ja runā par to kā iet attiecībās un ja iepazītos ar meitenēm, kurām jautātu numurus, lai pēc tam papļāpātu īpaši patīkami un pieņemami drošvien tas nav.
03.03.2017 16:40 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Paldies par atbalstu.
Tām kuras uzskata ka tas ir OK ar citu sarakstīties...Ja ir parasta draudzene vai kolēģe tad man nav iebildumu. Bet tā ir meitene kuru viņš iepazina bārā pats. Viņa tik gaida kad mēs izšķirsimies. Viņa taču viņu nabadziņu tik labi saprot. Es pat nezinu kādus iemeslus viņš min ka mēs stridamies, viņš jau nesaka " mājās iet slikti jo es ar tevi te sarakstos".
03.03.2017 16:43 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
dr un Apple ir atšķirība starp parastu komunikāciju starp diviem cilvēkiem neatkarīgi no dzimuma un komunikāciju ar nodomu par seksu/romantiku utt starp vīrieti un sievieti. Jūs visu laiku apspriežat pirmo variantu.
Jebkurš partneris,ir pelnījis cieņu no otra. Ja reiz ir jāslēpj kaut kas,kas otram cilvēkam ir būtisks un nepatīkams,nemaz nerunājot paer to,ka netiek ņemtas vērā otra jūtas/vēlmes attiecīgajā jautājumā,tad iespējams savienība nav īsti līdz galam saderīga.
03.03.2017 16:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet tad ir jāšķiras, ko tur fantazēt...
03.03.2017 16:44 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Problēma? Es pat nezinu. Laikam attiecības kļuva aukstas, bet viņš neko nedarīja lai uzlabotu visu. Es biju tā kas piedāvāja aizceļot kaut kur, kaut kā visu uzlabot, ienest uguntiņu attiecības. Laikam viņš to nemanīja....
Bet es domāju ko domā tā meitene. Vai tad viņa neredz vīrieša rīcību. Vai viņa šo rīcību nevar novērtēt un padomāt ka jebkura varēja būt manā vietā? Laikam viņa domā ka es esmu te tā briesmone un pret viņu viņš būs noteikti labāks.
03.03.2017 16:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Jā, es arī domāju šķirties...Protams tas nav viegli pēc 6 gadiem. Bet man apnīk šitāda melošana. Pietam viņš saka, ka nerakstīs ja attiecības vis būs labi. Bet nu ne vienmēr viss ir super labi, īpaši ja jau ir ģimene un mazi bērni kuri piem. raud naktī utt. Un tad kas? Atkal meklēs draudzrnītes kuras viņu pažēlos.
03.03.2017 16:51 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu ja jums tur viss attiecībās jau ir nobeidzies, tad nav ko vilkt garumā.
Ja tev pašai nav vēlēšanās ko turpināt, ko tur vēl spriest :-)
03.03.2017 16:58 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Baigo ultimaatu vinjsh uzstaadijis - nerakstiis , ja attieciibaas viss buus labi !
Da pashol na*****
Man shitaadi vechi dusmas uzdzen .
03.03.2017 17:03 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
nu te tak ir skaidrs, ka nav nekādas vienkāršas parastas sarakstes. te sarakstās ar bāros iepazītām, bijušajām utt. un ja vēl slēpj, tad ir ko slēpt. skaidrs, ka gaida, kad varēs laist pa kreisi, bet vajag tak kādu mājās arī , tā teikt pagaidu variantu. šķiries un sūti viņu dillēs.
03.03.2017 17:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
pilnīgi piekrītu Limonata :-)
03.03.2017 17:06 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Tev skaidri atbildēja: JĀ ir cita. Tad ko tu vēl gaidi? Kad kautkas mainīsies? Pasaulē pilns ar uzticīgiem vīriešiem.
03.03.2017 17:11 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Vispar vajadzeetu uztaisiit liidziigu website kaa ,piemeeram, tripadvisor.
Tikai taadu kur cilveeki var atsauksmes par ex rakstit.
Dot reitingu no 1-5 zvaigzneem, vai meegjinaatu atkal , vai iesaka citiem utt. :-D
Taa varetu meegjinaat izvairiities no visaadiem interesantiem tipiem! :-D
bet ganjau vairaakums neliktu objkektiivus reitingus deelj aizvainojuma un sirdssaapeem. :-D
03.03.2017 17:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
tfuuuuu, par laimi šāda pieredze man nekad un nearvienu nav bijusi.
man ir grūti iedomāties, ka pie tik nopietnām cūcībām es tik ilgi vilktu - 6 gadus.
Bet nezinu kā būtu ja reāli tā notiktu, nenosodu.
Domu gājiens vismaz šobrīd tev ir pareizs. Būtu bijis labāk, ka to izdarītu ātrāk, bet kā ir, tā ir.
03.03.2017 17:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas ir ok, esot attiecībās komunicēt ar pretējā dzimuma cilvēcīgu būtni par lietišķām, saimnieciskām, draudzīgām, hobiju, filozofiskām un citām tēmām, bet tas, ka dodas pie citiem gaudot par savu neizdevušos dzīvesbiedru, tas ir attiecību beigu sākums. Attiecību problēmas risina pašā pārī (nu, ok, pieaicina klāt kādu pāru terapeitu, ja ir tāda vajadzība), bet nav nekādas vajadzības meklēt mierinājumu pie bārā satiktiem bēdu stāstu uzklausītājiem. 8-)
03.03.2017 17:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tas arī atkarīgs, dažreiz sirsniņa pilna pēc kāda kašķīša, gribas vienkārši izstāstīt. Bet nu tas pie tuvākiem draugiem ne gluži bārā satiktiem
03.03.2017 17:38 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Bārā parasti neiepazīstas mērķi iegūt domubiedru :D
03.03.2017 17:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie
Nu, ja draugi nav ieinteresēti pāra izšķiršanā, ja tādām sarunām ar draugiem ir, tā teikt, psihoterapeitisks efekts, tad lai jau būtu :) Tas palīdz ;)
Bet, ja tādas sarunas rada tikai vairāk problēmu, ja otra puse jūtas apkaunota (vai citādi nelāgi) sabiedrības acīs, tad, nu, jā... Nevienam nepatīk, ja viņa vistuvākie cilvēki, kas zina bezmaz visas vājības, tās izstāsta citiem. (t)
03.03.2017 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits