Vīrietis iekāro citu

 
Reitings 1
Reģ: 03.03.2017
Lasīju vienu senāku diskusiju citā portālā, 99% gadījumi ir atzinuši, ka iekāro citas sievietes un to pat ir atzinuši psihoterapeiti.
Vai man vienīgajai tas liekas nepieņemami?
Man tas liekas bezgalīgākais absurds, ka pieņemsim ejot pa ielu vīrietis, kuram ir draudzene, uzkrītoši blenž uz kādu sievieti, garām kājām, īsos šortiņos un blondos matos.
Te arī par to bijušas diskusijas, bet visām arī tas liekas normāli un arī citur sievietes uzskata, ka tas ir normāli. Es tur pilnīgi neko normālu nesaskatu. (t)
Kā tas varbūt normāli? Tas neiedragā pašapziņu ? Kā vispār vīrietis var iekārot kādu citu, ja viņam ir draudzene?
Es to nesaprotu un nekad laikam arī nesapratīšu.
03.03.2017 02:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Izlasot Čikitas teikto atcerējos, ka mums ar ex, kas te arī forumā ir, bija iekšējs joks-kad redzējām neglītas un/vai ar lieko svaru meitenes, tad teicām "rekur, cosmo tusiņš" :D
04.03.2017 00:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja gribēs sekss ar citu,tad arī to izdarīs.
To Tu ietekmēt nevari.

Diskusiju nelasīju, atdūros pie šī komentāra. šim gan es nepiekrītu. Divi cilvēki veido attiecības un veido tās tādas, lai abiem būtu labi. Ja abiem ir labi, tad nevienam nerodas vajadzība meklēt un/vai iekārot ko citu. Un katrs no mums attiecībās var panākt to, ka otrs nemeklēs ko citu/labāku (ar dažiem izņēmumiem).
04.03.2017 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)