Vīrietis iekāro citu

 
Reitings 1
Reģ: 03.03.2017
Lasīju vienu senāku diskusiju citā portālā, 99% gadījumi ir atzinuši, ka iekāro citas sievietes un to pat ir atzinuši psihoterapeiti.
Vai man vienīgajai tas liekas nepieņemami?
Man tas liekas bezgalīgākais absurds, ka pieņemsim ejot pa ielu vīrietis, kuram ir draudzene, uzkrītoši blenž uz kādu sievieti, garām kājām, īsos šortiņos un blondos matos.
Te arī par to bijušas diskusijas, bet visām arī tas liekas normāli un arī citur sievietes uzskata, ka tas ir normāli. Es tur pilnīgi neko normālu nesaskatu. (t)
Kā tas varbūt normāli? Tas neiedragā pašapziņu ? Kā vispār vīrietis var iekārot kādu citu, ja viņam ir draudzene?
Es to nesaprotu un nekad laikam arī nesapratīšu.
03.03.2017 02:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es pati draugam pirms pāris dienām trenerītes savas rādīju, viņš atzinīgi pamāja ar galvu. Skaistas, foršas sievietes. Kāpēc neparādīt? Es pati sajūsmā par viņām. (l)
03.03.2017 09:44 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es vēl vakar pārliecinājos, ka vīrieši trūkums neredz tā kā mēs :)
rādu viņam vienu nu ļooooooti skaistu meiteni, kuru pazīstu, bet viņai ir milzu šķirba starp zobiem, nu trakāk kā madonnai, viņa nekad nesmaida bildēs, es viņam rādu, tās smukās bildes, un pēc tam vienu, kur viņa ir pavērusi muti netīšām un es uzreiz klusiņām cerēju, ka būs kāds komentārs, bet nekā, es pēc tam prasu, a šķirba? uz ko šis, kāda šķirba, un kad es pateicu, tik tad ieraudzīja:-D
tādas nu mēs slimas drusku esam:-D
bet man ir pilnīgi vienalga, skatās uz citām vai nē, vēl nesen šis teica, kur nu es likšos vairs:-D:-D:-D:-D
03.03.2017 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Es laikam neesmu naiva, lai nedomātu, ka mans vīrs neskatās uz citām.
Man arī patīk skaistas sievietes, dažreiz pat pasaku komplimentus par kleitu vai mēteli vai vienalga ko un bieži nodomāju, cik Latvijā ir skaistas sievietes un priecājos par to.
Tāpat arī acīm prieks par skaistiem, koptiem vīriešiem.
Ja ir pašapziņa, tad neko nevar iedragāt, vispirms jāmīl sevi, tad pārējie arī Tevi mīlēs.
03.03.2017 10:13 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Haily +
P.s. Citu cilvēku bildes, gan internetā nepētam :-)
03.03.2017 10:18 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Mees viens otram tikai atklaati pasakam par saviem celebrity crush! :-D
Plus tad kad tikko bijaam iepazinushies, es paskatiijos kam vinjsh pieseko instagramaa - nu jaaa, tur ir daudz profili ar apakshveljas modeleem utt. Bet man pret no nav iebildumu, lai tak skataas. Es arii shad tad acis pamieloju uz modeljiem . :-D
Mana draudzene nesen piekjeera savu liigavaini nakts viduu, vinjsh bija eerti iekaartojies uz diivaana un '' puleeja chuusku'' , vinja no muguras leenaam piesliideeja un paskatijaas vinja datora ekraana.. un kas tur ? Vesels fails ar bijusho draudzenju bildeem. Un skatoties uz taam vinjsh arii apmierinaajaas.
Tas nereaali iedragaaja manas draudzenes pashapzinju, vinja ir ljoti skaista meitene, bet arii taas ex bija visaadas aktrises, modeles un veel sazin kas! Jau toreiz vinjai teicu - es pec shaada gaajiena vinju buutu pametusi uz karstaam peedaam . Vinji joprojaam ir kopaa.
03.03.2017 11:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es arī savējam paprasu vai viņam šitā un šitā ( kāda aktrise, dziedātāja vai sportiste, var pat uz ielas) patīk kā izskatās un viņš man arī godīgi pasaka. Un es neapvainojos :-D nenotiek tas katru dienu un es nesaprotu kā var neskatīties uz smukām meitenēm, es ar skatos, esmu pat atskatījusies, ja tiešām kkas wow :-D Man tas liekas ok. Cilvēkiem patīk skaistas lietas un cilvēki nav izņēmums.
03.03.2017 11:24 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man atkal besī dievgosniņas, kuras tēlo, ka pašas nekad neiekāro citu veci. Tā iekārošana taču nenozīmē lūrēšanu vai sapņošanu par to sievieti. Jebkurai sievietei ir kāds aktieris/kolēģis/kursa biedrs(nu vienalga kas), kurš simpatizē, neatkarīgi no tā, ir viņa attiecībās vai nē. Tās, kuras saka, ka absolūti neviens cits nepatīk - melo (sev vai citiem), vai nezinu kas tur par vainu.. :-D
03.03.2017 11:29 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vesels fails ar bijusho draudzenju bildeem. Un skatoties uz taam vinjsh arii apmierinaajaas.

Wtf..ar ko tik sievietes nesamierinās lai noturētu veci...tas jau ir nožēlojami.
pajautaaju vai patiik taa un sitaa

Man liekas dīvaini ko tādu vispār jautāt ja vien tā nav kāda slavenība :D
03.03.2017 11:42 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Uzskatu ka "tikai skatīšanās" nav nekas briesmīgs. Manejais arī skatās un dažkārt pat komentē ka tai bija smuks mētelis, man arī tāds jānopērk. Traci par šito nesceļu, lai kā arī dažkārt pabesī.
03.03.2017 11:52 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ikdienā var būt simtiem nenozīmīgu crush uz daudzām skaistām lietām un cilvēkiem, bet tas arī paliek iztēles līmenī un pēc laika aizmirst, traki ir, ja par to domas maļas un nevar kontrolēt sevi un uz katru crush kā aizsvilies skrien, un nav ko tur rakt, tāda ir cilvēka daba un instinkti. Paliek tāpat veselais saprāts, ar ko mēs tomēr izkontrolējam visas lietas. Acis tomēr ikdienā skaistajam piesienas, tas notiek instinktīvi uz kādu brīdi, ko īsti nevar nokontrolēt.
03.03.2017 11:52 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
paskatiijos kam vinjsh pieseko instagramaa - nu jaaa, tur ir daudz profili ar apakshveljas modeleem utt.

Tādus džekus ar nespēju uztvert nopietni..asociējas ar fitness zālē dzīvojošu kačoku vai regulāru kulakā sitēju :D
03.03.2017 11:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es arī nesaprotu to jautāšanu :-D Liktos jocīgi, ja man draugs rādītu džeku bildes un jautātu vai man viņi patīk.
03.03.2017 11:57 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Cik stereotipiski, ka uz ielas iekāro tās ar garām kājām un blondiem matiem.
Man liekas normāli pavērot uz ielas cilvēku, kurš šķiet simpātisks, tas taču nenozīmē, ka prasi tel. nr. un runā tikšanos, uz skaistiem cilvēkiem ir patīkami skatīties, nav jau tā, ka uzreiz domā par šo cilvēku un kaļ plānus kā būt kopā. Attiecībās taču ir daudz kā vairāk kā vizuālais izskats, ja kādas smukais dupsis apdraud attiecības, tad jau sākumā tas nekas nopietns nav bijis.
Un kāpēc lai tas iedragātu pašapziņu? Varbūt, ja čalis staigātu apkārt un katru dienu meitenes klātbūtnē jūsminātos par citu krūtīm, kājām un dvēseliskajām acīm, bet par viņu nekad. Bet ir taču pavisam normāli, ka pasaulē ir skaistākas, stilīgākas, ar garākām kājām, īsākiem šortiņiem utt. meitenes, kāpēc man par to būtu jāvērtē sevi zemāk? Ja kaut kas sevi nepatīk - maini, ja viss ir labi, tad ir labi, ko tur izdomāt problēmas.
03.03.2017 12:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par to pajautāšanu draugam es nebiju domājusi tā, ka es pēkšņi ieraugu un jautāju. Tas vairāk ir iekšā kontekstā, piemēram skatamies kādu videoklipu vai filmu un sākam runāt par to personu un tad gadās, ka tā saruna tā ievirzās, kas kuram patīk un kas nepatīk. Tā ne no šā, ne no tā par garāmgājējām nejautāju :D
03.03.2017 12:07 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Plus tad kad tikko bijaam iepazinushies, es paskatiijos kam vinjsh pieseko instagramaa - nu jaaa, tur ir daudz profili ar apakshveljas modeleem utt.

mans puisis arī seko apakšveļas modelēm, jau sekoja pirms manis. Viņam tur izņemot draugus ir tikai modeles, auto, instrumentu pabliki :-D. Viņš parasti to kaudzi ar pakaļbildēm ātri pārskata un nekad nelaiko. Un man tas dzīvot galīgi netraucē. :-D
03.03.2017 12:07 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man atkal besī dievgosniņas, kuras tēlo, ka pašas nekad neiekāro citu veci.

Es par daudziem vīriešiem varu pateikt - jā, viņš ir foršs, bet tādā pašā līmenī kā teiktu par kādu sievieti - , jā, viņa ir forša! Kāds sakars ar iekāri? Ir vienkārši cilvēki, kuri ir patīkami, bet tas nenozīmē, ka es viņus iekāroju.
Laikam jau sev neapzinoties es tēloju dievgosniņu, bet es neredzu jēgu kaifot, jūsmot par citiem vīriešiem. Es viņos neiedziļinos.. man ir savs.. ieejot veikalā, skatos uz produktiem, ieejot kafejnīcā es ēdu.. mošk, ar mani kaut kas vienkārši nav kārtībā.
Skolas laikos, cik nedzirdēju apkārt - vienas jūsmo par datorskolotāju, citas par sporta, citas par vēstures. Man tas likās tāds wtf - tev ir 15 gadi, ej mācies! No vienas pat pus pa jokam dzirdēju, ka viņa reizēm iztēlojoties kā viņa mīlējas ar to vēstures učuku. Man tas likās tik muļķīgi un smieklīgi, ka nezināju kā noturēt normālu sejas izteiksmi.
Un vēl dīvaināk, man pat nav neviens vīrietis, slavenība, kurš man liktos seksīgs un kāds tik vēl ne. Kā nebija pusaudžu gados, tā nav arī tagad. Nekad negribēju nevienu plakātu līmēt uz savām istabas sienām, atšķirībā no draudzenēm, kurām vienu gadu bija Tokio Hotel modē un patika Toms, nākamajā gadā jau kaut kas cits. Rakstot šo penteri es sapratu, ka man vienkārši nevar patikt cilvēks, kuru nepazīstu. Man tas liekas tik tukši.
Es varu novērtēt to, ka kādam vīrietim ir labas smaržas, kurpes vai kaut kas cits, bet lai es tur notrīcētu un pie sevis domātu "uhh, kas par vīrišķi", tad man jāpazaudē kāda skrūvīte, jo vienmēr pastāv iespēja, ka viņš ir pilnīgs lohs. :D
Tāpēc es ticu, ka arī vīrietis var vienkārši nopriecāties par kādām citas sievietes detaļām tajā pašā laikā nesapņojot par to kā viņa izskatās bez drēbēm vai kā sieva viņam pie sāniem.
Kamēr manējais nerauj kulakā uz bijušo draudzeņu bildēm un nestāsta man par to, cik tai superīgi pupi un citas jēlības, tikmēr man pilnīgi neinteresē ko viņš savā galvā domā par citām sievietēm.
03.03.2017 13:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu, man šķiet, ka sava veida iekāre ir, piem, skatoties uz Ryan Gosling (kas nu kurai, ja :D), nu vai kādai, piem, Angelina Jolie, un kaut tā mazākā, nevainīgākā "uhhh kā varētu viņu" domiņa, jau ir iekāre :-) Nez.. nekas traks. Man šķiet, ka mums visiem ir kaut pa retam vai pret reto, bet ir kāda maza iekārīte, bet tas absolūti neko nenozīmē :-)
03.03.2017 13:33 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Oh, no no. man tādas iekāres ( es saprotu, ka jūs domājat ar lekšanu gultā ar tādu) pret superstāru vai vsp kādu vīrieti no malas nav un nekad tā īsti nav bijis. :-D
03.03.2017 13:41 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Iečekoju Ryanu Goslingu un man galīgi nepatīk. Protams katram sava gaume. Manai māsīcai Johnnys Depps liekas ļoti seksīgs, bet man liekas, ka viņš izskatās pēc pediņa. :D
No aktrisēm gan man ļoti patīk Jennifera Anistone.. jau no seriāla "Friends" laikiem.. ļoti patīk kā aktrise, tāda dabiska, dzirkstoša, dzīvīga kaut ne tuvu neatbilst kaut kādiem supermodeles standartiem - viņa man šķiet ļoti seksīga sieviete. (l)
Ja Dwaynes Johnsons nebūtu tik nežēlīgi perfekti pārkačāts un notetovēts, tad teiktu, ka viņš ir viens no tādiem celebrity favorītiem, kaut kādas mīlīgas acis viņam. Tas tā, ja man kāds pajautā, tad uz pirmo viņu nosauktu, lai vienkārši ir ko atbildēt, bet reāli viņš pilnībā mani neinteresē un noteikti nav mans vīrieša ideāls, jo man tāda nav un nekad nav bijis.
(t)
03.03.2017 13:48 |
 
Reitings 40
Reģ: 08.02.2017
Interesanta tēma.
Man liekas,ka viss ir atkarīgs no vīrieša. Tad attiecīgi no tā arī sievietei rodas vai nerodas kaut kāda pašapziņas graušana utt.
Es visu 8 gadu laikā, kopš esam kopā, ne reizi neesmu redzējusi/dzirdējusi nekādu jūsmošanu par nevienu citu sievieti no sava vīra. Protams, es neesmu naiva un nedomāju,ka viņam ir uz acīm klapes un neko apkārt neredz. Un ja es neredzu kaut kādu blenšanu un nedzirdu sajūsmas kaucienus - mana pašapziņa guļ mierīgi.
Par kāda cita "iekārošanu" no manas puses....izlasot pārējos komentārus sajutos jocīga, jo es tiešām savos tuvu 30 gados neesmu iekārojusi ne vienu superstāru, nevienu modeli un neesmu tvīkusi kādas zvaigznes, klasesbiedra, skolas biedra vai modeļa dēļ. Neesmu sajūsminājusies par vīriešu pēcpusēm, neesmu fantazējusi par zvaigznītēm manā gultā utt.. Bet tā pavisam godīgi - tiešām neesmu.
03.03.2017 13:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)