Čāpstināšana

 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Tagad lasu internetaa , ka cilveeki kuriem traucee chaapstinaashana, skalja gremoshana - tiem neesot kaut kas iisti ar nerviem kaartiibaa. :-D
Tad jau sanaak , ka lielaakajai daljai sabiedriibas ir trauceejumi nervu sisteemaa, jo es nezinu nevienu kursh izbaudiitu , kad kaads seezh blakus un non-stopaa chaapstina. Tai skaitaa koshljaajaamaas gumijas - lielaakaa dalja vienkaarshi nemaak to dariit ar muti ciet. :-P
Man taa skanja uzdzen shausmiigu riebumu un es to nevaru ciest.
Ir savaadaak ja mazs beerns chaapstina , to vel var pieciest. :-D
Kaadas jums sajuutas izraisa dzirdot taas chmok chmok skanjas? :-D
02.03.2017 18:07 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2016
Esmu ievērojusi, ka čāpstināšanās traucē tikai tad, kad slikts garastavoklis, lai gan cenšos to neizrādīt. (s)
03.03.2017 14:37 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Šodien biju pusdienās, ēdu zupu kā mežonis. Skatījos, vai pie blakus galdiņa nesēž kāds pazīstams. (s) Bet nu dārzeņu zupa, kur tās sastāvdaļas sagrieztas garās, garās strēmelēs. To nav iespējams ēst civilizēti.
___
Ēdot atcerējos vienu citu lietu, kas man uzdzen šermuļus pie galda. Tie ir cilvēki, kuri ēd biezpienu tā, ka biezpiens pielīp pie mutes, bet viņi neko nenoslauka un turpina mierīgi ēst. Man ir viens ģimenes loceklis, kam biezpiens ir mīļākais ēdiens un jāēd ir katru dienu, vēlams katrā ēdienreizē, un visu laiku ir tā biezpienainā mute, iiiiiu. Vienam citam cilvēkam esmu aizrādījusi, ka mute netīra no biezpiena, uz ko man atbildēja: "nu protams, ka man netīra mute, es taču ēdu, paēdīšu, noslaucīšu!". Īpaši briesmīgi, ja cilvēks vēl cenšas izskatīties smalki un muti vērt minimāli, tas ir vāks.
07.03.2017 14:18 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Izlasīju khkh komentāru, nodomāju ka to rīdziniece uzrakstījusi tad tik pamanīju ,ka to khkh uzrakstīja:-D
07.03.2017 14:53 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Es ciest nevaru,ja ēd ar vaļā muti un vēl pa vidu runā ,tad ēdiens krīt ārā no mutes. Zupas strebšanu ar neciešu,tāda sajūta,ka pie galda sēž sivēns blakus savai silei. Un ko ļoti neciešu,ja ēdot kāds cits lien manā šķīvī. Oj es tad varu sākt palikt dusmīga kā pūķis(e)
07.03.2017 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)