Aptieka vai drogas?

 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Intereses pēc gribēju pajautāt.... Kam jūs dodat priekšroku, ja vienādas preces ir pieejamas gan drogās, gan aptiekā... aptiekai vai drogām? Piemēram, intīmās higiēnas līdzeklis "vagisan" ir nopērkams gan drogās, gan aptiekā. Aptiekā gan nedaudz dārgāk, bet vai tas nozīmē, ka labāks? Vai pēc kvalitātes abi ir vienādi, tikai cena atšķiras. Tā pat arī SebaMed kopšanas līdzekļi.
27.02.2017 17:35 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Jāskatās uz ražotāju. Ja sakrīt, jāpērk lētākais variants.
Manā pilsētā nevienā aptiekā nav šausmīgu rindu :-D Nu varbūt tikai tajā, kas pie autoostas. Bet piekritīšu, ka aptiekā ir dārgi. Tas pats ūdenī šķīdināmais C vitamīns aptiekā maksā krietni dārgāk nekā veikalā. Kad ieraudzīju pēc tam veikala cenu, jutos ļoti apkāsta.
Bet Drogu produktos arvien vairāk viļos. Šampūnus jau sen tur vairs nepērku, meklēju speciālus mazos veikaliņus ar mazāk zināmiem nosaukumiem. Drogu šampūni visi kā ar ūdeni atšķaidīti, neputojas, mati pēc tam kā salmi.
Nesen nopirku Nivea invisible dezodorantu. Ārprāts, tas arī kaut kāds brāķis! Mazliet pasmaržo un jau pēc mazāk kā stundas no viņa nav nekāda efekta! Dienas beigās pati varu just, ka mazliet smaržoju pēc sviedriem. :-( Agrāk pirku, un viss bija labi.
27.02.2017 23:32 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kurās aptiekās ir tās nereālās rindas? Katru reizi, kad eju uz aptieku, max 2 cilvēki priekšā, un pat tad nepļāpā tik ilgi, lai man ātrāk būtu rimi izstāvēt rindu :D
27.02.2017 23:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nav vairs ne jausma kuras aptiekas, tadas neapmekleju. Ka vienmer zales maja nav vispar. Gan jau vel paspesu. Negribu ka man kolege jauns kukis rij tabletes sajuta ka pret visu uz pasaules...sap viss un visa slima... :-D:-D:-D:-D:-D es brivdiena kroga si poliklinika vai aptieka un stulbie arsti visi ka viens saka ka nav vaina ka si vesela...:-D:-D:-D:-D
28.02.2017 00:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un aks mani sokeja, jaunam skukim pilna soma ar zalem...pret sajuta da jebko.. Jopcik labak prezu paku lidzi nesatu!!!!!!:-D
28.02.2017 00:09 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Kopjošo kosmētiku (krēmus utml) pērku aptiekās. Zāles tāpat. Drogās iepērkos reti.
28.02.2017 00:40 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Manā pilsētā nav drogu, tāpēc pērku aptiekā :)
28.02.2017 08:33 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
2 cilvēki aptiekas rindā var aizkavēt rindu uz 20-30 min. Ir pieredzēts. Pensionārs, kas kaut ko nesaprot un vaimanā, cik dārgi, tad viena sieviete mani konkrēti nokaitināja - sapirka veselu maisu ar visu ko, samaksāja, atcerējās, ka vajadzīgi tamponi. Nevarēja izvēlēties tamponus, OK, izvēlējās, samaksāja. Tad atcerējās, ka vēl taču ir vajadzīgas vates plāksnītes, un, kamēr tās izvēlējās, es jau biju nosvīdusi slapja mētelī.
Kāpēc nevar noformulēt vai uzrakstīt uz lapiņas, ko vajag aptiekā, un tad iet? Ja tu nezini, ko tev vajag, tad ej pie ārsta un noskaidro.
Vislabāk patīk Euroaptiekas, jo tur var pats iet un ņemt no plaukta ko vajag, farmaceits tikai iedod zāles, nu kaut kādas antibiotikas pircējs pusstundu neizvēlēsies. Turklāt Euroaptiekas parasti ir Maximā, kur ir nabadzīgāka publika un īsākas rindas, un cilvēki pusstundu neizvēlas losjonus.
Diemžēl bez aptiekas iztikt nevar, pērku, piemēram, aptiekas kosmētiku, ko veikalos netirgo.
28.02.2017 09:24 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Ja gribi ar produktu tikt Drogās, viņi no ražotāja izsūc tādas cenas, ka vājprāts. Līdz ar to paši var uzlikt zemāku cenu nekā aptiekas. Savukārt, aptiekās ražotājiem ir grūti, jo ir ļoti lielas papildus izmaksas par vietu plauktā, par mārketingu utt. Līdz ar to, ja protukti ir identiski, tad viennozīmīgi var pirkt, kur ir lētāk.
28.02.2017 09:37 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Aptiekā tikai medikamentus.
28.02.2017 09:41 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Daenerys1 piekritīšu par tām rindām.
Protams, gribas zināt ko un kā lietot, nesteigties, uzdot jautājumus utt.,
Es personīgi esmu atradusi aptieku un farmaceitu, kas mani apmierina.
Ja redzu, ka strādā viena cita, tad no turienes pa gabalu.
Omes un opji kaitina, jā. Bet es viņus pilnīgi labi saprotu. Viņiem ir grūti ar atmiņu, nav tik aši un enerģiski, lai paķertu zāles un skrietu prom. Tapēc uz tiem nedusmojos, BET ir tāda īpašā šķirne, kuri uz aptieku ietu, lai parunātos, izrunātos, tad arī farmaceits/te ir jau gados un arī patīk pļāpāt, tad tik atiet.
28.02.2017 09:48 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Man arī šķiet, ka kvalitātes atšķirības nav, tikai cena.
Un jā, man arī patīk aptiekas, kur pats vari iet un izvēlēties, ko tev vajag. Vari pusstundu stāvēt un nevienam netraucēti izvēlēties losjonus, krēmus utt. Pa visam nesen meklēju aptiekā sejas krēmu sausai ādai. Parasti atsaku palīdzību, kad man to piedāvā, bet šoreiz piekritu. Saku, ka man interesētu sejas krēms sausai ādai. Farmaceite paņem pāris krēmus, kurus pirmstam jau cilāju, izlasa etiķeti un pasaka to pašu, ko es pati izlasīju. Baigā palīdzība. :-D
Saprotu, ka produktu daudz un visu iemācīties arī nevar, bet no otras puses... nav jau Drogas, kur ir miljoniem preču, ka visas pārzināt vienkārši nav iespējams. Aptieku produkcijai piedāvājums tomēr nemainās diendienā. Tad jau labāk vispār nepiedāvāt palīdzību, nevis piedāvāt un jēga nekāda... Bet nu tas tā. :-D
28.02.2017 10:12 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Kur tai brīdī lētāk sanāk, tur arī pērku. Nedomāju, ka kvalitāte atšķiras vienai un tai pašai precei dažādos LV veikalos.
28.02.2017 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits