Tu citādākas skropstas nebiji pelnījusi, kucīt... :o

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Skatījāties vakar sižetu bez tabu, kā vienai meitenei veicās ar skropstu pieaudzēšanu? Man gandrīz slikti palika... Kā cilvēki var tā palaist muti un uzskatīt, ka nekas par to nebūs?
24.02.2017 10:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet ir krievu kas necies un speciali neruna laviski, bet esmu parliecinajusies ka tadi ari ka es Puskin, Lermontovu nevar citet no galvas...ko no tadiem var gribet. Pasi sevi apkauno.
un ja arstu labak izvelos latvieti, man ta komfortablak.:-P
27.02.2017 18:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ne atcerejsop amn zobarste ir krievu tautaisb loti kolosala kundze. Tacu ta cair pazinam ar rekomendacijam mums ieteikta.
27.02.2017 18:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tai labajai attieksmei jābūt no abām pusēm un man tiešām neceļas teikt, ka latvieši ir neiecietīgāki par krieviem.
Un es daļēii saprotu kāpēc "jaunie" latviešu sūdzas par krievu valodu. Nu nav vairs tie laiki, kad krievu valoda bija obligāta. Neviens vairs neuzskata, ka bērnam obligāti jāmāca krievu valoda. Ir latviskas ģimenes, kurās krievu valoda ir svešvaloda un, manuprāt, tas ir normāli. Un jā, laikam mazliet škrobīgi, ja neesi mācījies krievu valodu, bet tev visur viņu prasa. Protams, var apgūt, kau sevis dēļ. Bet jā, es saprotu, ka dusmiņa maza var būt.
Lai gan, manuprāt, šis jau arī vairs nav tik traki izteiks kā senāk. Ja nav krievu valodas, tad ir angļu un vācu, un ar darbiņu jau nevajadzētu būt problēmu.
27.02.2017 18:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Пожелание друзьям (Давайте восклицать)
Музыка: Окуджава Б.
Слова: Окуджава Б.
Давайте восклицать, друг другом восхищаться,
Высокопарных слов не надо опасаться.
Давайте говорить друг другу комплименты,
Ведь это всё любви счастливые моменты.
Давайте горевать и плакать откровенно,
То вместе, то поврозь, а то попеременно.
Не будем придавать значения злословью,
Поскольку грусть всегда соседствует с любовью
Давайте понимать друг друга с полуслова,
Чтоб ошибившись раз, не ошибиться снова.
Давайте жить во всем друг другу потакая,
Тем более, что жизнь короткая такая.
To ari dazai novelu! Ja protams mak izlasit! Daza aiztav krievu valdou bet isti to nemaz nezin.
27.02.2017 18:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es par krieviem iestājos, jo man liekas, ka viņi nekad īsti te nejūtās kā savējie. Jo visur tomēr tā okupācijas ēna velkās līdzi, pat, ja tas krievs ir superīgākais cilvēks un viņam sakars ar okupāciju tāds pats kā kartupelim ar rūtainiem apakšsvārkiem, bet ir tie aizspriedumi, kuri lien ārā no vienas un no otras puses. Tagad nav izteikti, bet vēl relatīvi nesenā pagātnē bija gan kariņi "krievi pret latviešiem" pagalmos utt. Ar to jau izaug arī. Un tie paši cilvēki, kuri dabūjuši uz savas ādas "stulbais krievs" attieksmi, ganjau arī ir tie, kuri it kā ir latviešu valodas un LV kā tādas pretinieki . Tiem arī sava sāpe. Tāpat kā latviešiem. Man vienkārši liekas, ka sen jau laiks būtu latviešiem tās sirdis atvērt un sajēgt, ka nekur tie krievi nepazudīs. Jo vairāk mēs paši viņus pieņemsim un paši aicināsim savā pulkā, nāksim pretīm ar vinu kultūras un viņu dzīves respektēšanu, jo vairāk viņiem gribēsies pieņemt latviešu. Paši krievi nespers pirmo soli, jo viņi tomēr šeit tiek uztverti kā ciemiņi... bet no latviešiem sagaidīt to, ka viņi pastieptu krievam roku pretīm - ha! :-D Nu es, protams, to visu tā baigi filozofiski, bet nu...
27.02.2017 18:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rokas pastiepsana ir pirmkart vin u valodas un kultras laba zinasana. Tu zini Puskinu, Cvetajevu, lasi Bulkakov originala, zini Utjosova dziesmas? 99% ka ne, tikai klaja leta muldesana!!!!!!!!!!!!! Bet es zinu!
27.02.2017 18:36 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
viņi nekad īsti te nejūtās kā savējie

Tie, kas uzvedas kā svešinieki, nekur nejutīsies kā savējie.
Principā, ja ne pietiekami labi saprotu krievu valodu un nespēju atbildēt, nejūtos sliktāk kā tad, ja neprastu, piemēram, franču valodu un nespētu atbildēt. Mana dzimtā un valsts valoda ir latviešu. Jebkura cita ir svešvaloda - tas, kuru valodu vēl protu un lietoju, ir tikai manis pašas brīva izvēle, kamēr likums nenosaka citādāk.
Man ir forši krievu draugi, kuri ģimenes lokā runā krieviski, svin krievu svētkus utt., taču kopumā pielāgojušies valstij, kur dzīvo - neviens nejūtas apspiests vai neiederīgs, negribēts. Tas, kā jau teicu, ir katra paša ziņā - grib vai negrib būt savējais. Tie, kuri negrib, vismaz man ļoti labi mašīnu nomazgā :D (sorry)
27.02.2017 18:39 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Rīdziniece, piedod, bet tev arī ir virs 20 gadu vairāk nekā man. Kopš kuriem laikiem krievu respektēšana ir Puškina pārzināšana? :-D Man, protams, prieks par to, ka tu zini, bet tevi tas nepadara par tolerantāku cilvēku ne pat par 1 gramu. ;-) Sakars literatūrai ar pašu jautājuma būtību? Mani, piemēram, neinteresē vai krievs pārzina latviešu literatūru, kino mākslu utt. Tev tas varbūt arī ir kāds rādītājs, man gan bišķi citas kvalitātes interesē ;-)
27.02.2017 18:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta i zinaju, klausaties manos vardos, neskataties uz maniem darbiem....:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
Divkose
https://www.youtube.com/watch?v=sZ97BTBGCMI
27.02.2017 18:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
27.02.2017 18:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.youtube.com/watch?v=ZcCPSK-wATY UN abas manas milakas grupas...
27.02.2017 18:55 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Super, paldies, ka padalījies. Ļoti svarīgi šajā diskusijā visiem noskaidrot kādas ir tavas mīļākās grupas.
27.02.2017 18:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
27.02.2017 18:59 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Paarskrienot paari diskusijai, tieshi shkiet, ka lielaakaa dala meitenu toleranti un reaali izsakaas par krieviem Latvijaa. Man arii vairaak izskataas, ka Dr tieshi piemet ellu ugunii:-D.
Es vienmeer krievam atbildeeshu krievu valodaa, jo perfekti to paarzinu, taatad tas ir mans pluss, kaa gan mani tas var aizskart?!
Bet nesen aizdomaajos, ka taa sho 2 kultuuru situaacija lv ir baisa. Man darbaa ir vairaakas krievu tautiibas darbinieces, kas dzimushas jau otrajaa, treshajaa paaudzee lv, nesen ar vinaam runaaju un aizdomaajos, ka vinas praktiski vispaar nepaarzin lv kultuuru, ne teatrus, rezhisorus, maakslinieku, muuzikus, kultuuras iestaades, kultuuras, politikas notikumus etc.( Es te neko nekurinu, katrs pats izveelas savas intereses. Un es labi paarzinu krievu kultuuru) Vienkaarshi man tas liekas reaali baisi, kaa 2 tautas dziivo vienaa zemee blakus viena otrai kaa paraleelajaas pasaulees. Un viniem savukaart te lv ir savas vietas, teaatri, pasaakumi, kas lielai dalai latvieshu vispaar nav zinaami..(t)
nekāda 1 valoda, nekāds naids to nemainīs vēl vismaz....daaaaaaaudz gadus.

Nepiekriitu, es saskaros ar to, lielaakaa dala paaudzee zem 40 labi zin lv valodu, taas ir peedeejaas paaudzes palikushas, kas nerunaa lv. Domaaju peec gadiem 50 shii "probleema" nebuus aktuaala.
27.02.2017 19:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tā arī ir - ir 2 paralēlas pasaules. Un tā mūžīgā naida kurināšana kaut kā nelīdz situācijai. Un nē, es nedomāju, ka "man vienalga, lai tas krievs tad nerunā, ja ar mani nerunā latviski" attieksme tur ko līdz. Bet nu katram savs. Es par vienlīdzību un abu tautu pienācīgu atzīšanu un šeku reku, izrādās es eļļu metu klāt ugunij, bet tiem, kas nievājoši izsakās par "nabaga krieviem" gan viss kārtībā.
27.02.2017 19:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Labi, nav ko cepināties. Kā ir, tā ir. Kamēr paši cilvēki negribēs, tikmēr nekas pie mums nemainīsies. Un mēs vienmēr būsim valsts, par kuru daudzi ārzemju paziņas izsakās no sērijas "oh Latvia.. you have a nasty situation with Russians, right". :-)
27.02.2017 19:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man jau šķiet, ka nedaudz par traku tiek akmeņi mesti uz latviešiem. Es ļoti daudz latviešus zinu, kam nav problēmas sadzīvot ar krievvalodīgajiem.
Turklāt nav jau tā, ka tikai latviešu sabiedrība kultivē naidu un sašķeltību. Ir arī gana daudz krievvalodīgo, kas popularizē šo nepatiku.
.
Manuprāt, valstij būtu jārūpējas, lai latviešu valodas apguve būtu ļoti ērti aizsniedzama.. kā arī nebūtu slikti pievērst latviešus aktīvākai krievu valodas apguvei :)
27.02.2017 20:02 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Ak, kungs, tas laikam ir cosmo lāsts. Nebūs diskusiju, ko neapsēdīs dr567309 un Rīdziniece, 3000x rakstot vienu un to pašu, mēģinot pārkliegt un prasti kašķējoties. Neprot cilvēki izteikties. Pasaki savu viedokli, nevis mēģini pārbļaut vai pārliecināt ar spriedelējumiem 'n to lapu garumā nepasakot neko jaunu un tik spamojot.
Vienalga, kāda tautība vai valoda, bet viss, ko var secināt - žēl to nabaga līdzcilvēku, kam ar tādām jāsadzīvo diendienā. |-)
27.02.2017 20:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
reina, es skatos tu sev par pienākumu esi uzņēmusies tagad pie katras diskusijas kaut ko iekomentēt par mani? Bērnus man nedod Dievs, teici. Tagad par maniem līdzcilvēkiem satraucies. Tev ar galvu viss ir kārtībā, sieviete? Nepatīk mani komentāri - bloķē un dzīvo laimīga. Skaties, ka vairojot savu negatīvo, pretīgo enerģiju, tavas bērnam un ģimenei pašiem nelaimes nepielīp. (l)
27.02.2017 20:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Okupācija izdevās ekselenti, un visefektīgākais instruments bija slāvu tautu uzaicināšana braukt un strādāt uz Baltijas valstīm ar domu, ka viņi nes gaismu barbaru zemēs. Jo pat sabrūkot utopiskajai savienībai, instruments turpina strādāt, it kā nekas nebūtu mainījies. Tai ziņā Staļins bija ļoti gudrs, un mūsdienu Krievija ar baudu šo instrumentu izmanto savā labā.
27.02.2017 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!