Nepamatota greizsirdība?

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Vai tie tikai ir mani tarakāni, vai arī jums nebūtu patīkama sajūta šajā situācijā? Puisim ir bijuši sakari bez attiecībām ar vienu meiteni no sava draugu loka (protams, pirms attiecībām ar mani), un viņi vēl joprojām bieži pavada laiku kopā. Protams, ne divatā, bet vēl ar pāris cilvēkiem, tajā skaitā VIŅU.
Viņu tusiņos es neesmu klāt, un vienmēr ļoti saspringta esmu, kad viņš ir tur prom. Vai ir vērts kko teikt, ka mani neapmierina, ka viņš uztur kontaktu ar savu "gumijas lelli" (atvainojos)?
25.01.2017 11:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu tad vari tikai iedomaties ka tevi sauc ta meitene, pilnigi iespejams tapat ka tu! Vispar calis reali drankis , piedo bet nu ludzu baigi nesaceries un nesamilies.
25.01.2017 20:48 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nona diezgan dīvaini,ka tā un iemesls kādēļ viņš tev nesaka,ka iet uz kādu tusiņu vai kādēļ pa tevi neko nav stāstījis ,viņam ir?:-|
25.01.2017 20:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Un kā viñš izskaidro šo noslēpumainību?
25.01.2017 20:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es starp tām, kas nesaprot, kā citas var saukt par "gumijas lellēm" (t) Tur baigi zemajai pašpārliecinātībai jābūt. Par tādu attieksmi dzīve nereti atspēlē pretī - ka tik nesanāk, ka par "gumijas lelli" netiek izmantota pati apsaukātāja.
Nē, puisim nav jājūtas vainīgam par to, ka viņam pirms tevis bijušas attiecības. Es vienkārši ar viņu runātu, pajautātu, lai pastāsta godīgi, pati arī vērotu situāciju.
Ja viņš ir no neuzticīgajiem, būs neuzticīgs vienalga ar ko - ar bijušo, uz ielas satiktu meiteni vai kaimiņu Annu.
25.01.2017 21:00 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Es tevi varu labi saprast. Es arī esmu greizsirdīga un šādā situācijā justos tik pat nepatīkami. Ko darīt? Labs jautājums. Domāju, ka varbūt ir vērts iepazīt meiteni, kļūt par draudzenēmun saprast, ka starp viņiem viss 100% ir cauri. Tajā pašā laikā, liekot viņai saprast, ka esat kopā. Bet arī es būtu saspringta, ja nebūtu tusiņis klāt. Bet, ja būtu klāt un meiteni nepazītu, drosi vien skatītos uz visām darbībām un skatieniem aizdomu pilna. :-D
25.01.2017 21:22 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Vēl var meginat vinu savest ar brīvu, foršu draugu, lai arī viņai ir sava otra pusīte. :-D
25.01.2017 21:32 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Citas raksta,ka nebútu greizsirdīgas,bet es būtu. Man bútu nepieñemami,ka mani neñem uz kopīgiem draugu tusiñiem kur vīrietis kopá atpùšas ar sievieti kuru reiz izmīlèjis...Sekss nenotiek tāpat vien..Sievietes guł pàrsvarà tikai,ja jütas vai materiàlu apsvèrumu dèł (iegût turīgu mīłàko,draugu).
25.01.2017 21:51 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Gluži neteiktu, ka nepamatota. Jo viņš Tevi neaicina uz draugu pasēdēšanu, kur izskatās, ka nav tikai puiši, ja jau esat pāris, kādēļ to slēpt no draugiem un neaicinātTevi uz nevienu kopīgo pasākumu, tas mani laikam vairāk aizvainoto nekā tā meitene.
25.01.2017 21:54 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo
A pārdzīvot vispār neparko nav vērts. pa lielam.
Nu man vnk nepatiktu tusēties ar kādu, kurš apgrauzis manus cepumiņus ;D
bet man grūti komentēt, dīvainā kārtā nekad neesmu redzējusi sievietes,kura manus cepumiņus ņēmusi iepriekš.
Es parasti neesmu greizsirdīga, varbūt joku līmenī, varbūt kādreiz kāda greizsirdīga doma, bet nu lēkmjveidā nav gadījies :D manu "joku-līmeņa" greizsirdību parasti neviens nebīstas un es domāju tādā līmenī var izteikt to nebaidoties, ka otrs baidīsies :D
25.01.2017 22:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Hmm, kā Tu, būdama psiholoģijā izglītota būtne, nonāci līdz šādam secinājumam? :)
Manuprāt, tur kur sākas kkāda cepšanās, tam tomēr jābūt ar iemeslu. Tas ir pazemojoši, ja Tev netic, un bez iemesla pieņem, ka Tu esi kretīns, kurš to vien sapņo kā ielīst svešās bikšelēs. Kopumā, ir jau tas otrs biki jāpieskata, lai tomēr jūt, ka ir kkādas robežas, bet nepazemojot otru. :)
Vienīgais variants, kad maybe jāsatraucas par cepumiņu ņēmēju ir tad, ja viņa ir bijusi tā, kura džeku atšuvusi un viņš vēl uz kko cer un grib atgūt. Bet reāli, ja tā būtu bijis, tad normāls džeks nelektu jaunās attiecībās, kamēr ar iepriekšējo viss nav pārgājis.
26.01.2017 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Starp citu, draugu bariņos, jo īpaši jaunības gados, tas nav neparasti, ka draugi ir tālākā vai tuvākā pagātnē kaut ko sabīdījuši... man ar ir tādi čomi, kas padsmit gados ir patikuši un kaut kas tur ir bijis, bet tagad 10+ gadus vēlāk esam best buddies un ne man, ne viņiem ir kādas "jūtas"

Ļoti piekrītu šim. No pieredzes. Jaunībā mēs ar manu vedējtēvu bieži vien bučojāmies :D Reiz gandrīz sanāca kas vairāk, bet tomēr izdomājām, ka nē. Bet tas nenozīmē, ka kāds domā par šiem vairāk kā 10 gadus vecajiem notikumiem. Tas, ka nav vairs nekādu jūtu un intereses būtu normāli, bet es Tavā vietā iepazītos ar viņa draugiem un saprastu kas tā par meiteni. Ja viņai būtu interese par Tavu draugu, gan jau to arī tu redzētu.
26.01.2017 13:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja satrauc bijušie partneri.. tad, protams, labāk tikties ar nevainīgu vīrieti. Turklāt.. kāpēc, ir obligāti jāuzzina, ar ko tieši partneris ir gulējis iepriekš? Man tāda informācija nešķiet dikti svarīga.. bet nu .. cilvēki ir ar dažādiem uzskatiem.
.
Tad jocīgi, ka ballējaties atsevišķi. Es saprotu, ka puišu tusiņos meitenei nebūs interesanti.. bet tādos jauktos.. tikai normāli, ja ierodas divatā.
.
Man, personīgi, roka vai kāja nenokristu, ja atrastos vienā pasākumā ar cilvēku, kuru iepriekš bijis draiskāks kontakts :D Šaubos, ka tas manus hormonus un libido apgrieztu kājām gaisā :D
.
Nav jau arī zināms, cik lojāls ir Tavs puisis. Tomēr svarīgi ir tas, ka Tu viņam uzticies. Ja uzticības nav, tad varbūt ir vērts kaut ko pamainīt privātajā dzīvē. Pat ja viņš nekrāpj.. nervu sistēma ir svarīgāka :)
26.01.2017 14:35 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo, pie kāda tāda secinājuma es esmu nonākusi?
Tavi argumenti ir tīrā loģika, bet es teicu, ka es DAĻĒJI saprotu subjektīvās izjūtas, kuras ne vienmēr var pēc formulas aprēķināt. Ja tas tiešām ir baigais satraukums un liela problēma, tad to var definēt arī kā tarakānus. Bet nepatīkami tādā situācijā varētu arī būt. Vismaz es to saprotu. Pašai nav tā bijis. Man gan reiz ir aizliegts komunicēt ar vidusskolas simpātiju. :D tur jāskatās pēc situācijas un citiem apstākļiem, baigi vispārināta tēma.
26.01.2017 15:45 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
un te jau neiet runa, ka satrauc visas bijušās, bet cik saprotu tikai tā, ar kuru ir ciešs kontakts pašlaik.
26.01.2017 15:48 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Es par šo - A pārdzīvot vispār neparko nav vērts. pa lielam. Lika pasmaidīt. :D
cik saprotu tikai tā, ar kuru ir ciešs kontakts pašlaik.

Tie, kas satraucās, vnm izfantazē kkādu ciešu kontaktu. :D Kaut gan reāli tur ir vnk draugu bariņš. Bet ok, autore vispār tā jocīgi izsakās, neko konkrēti nepasaka un mēs te varam minēt kaut zaļu seju, tāpēc tas pārgāja tādā vispārīgā gultnē.
26.01.2017 20:10 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Kaut kādi es gribētu puisim darīt zināmu, ka nespēju viņam uzticēties, bet tā, lai tas viņu nesabiedē. Jo es nezinu, vai viņš tiešām ir neuzticams, vai vnk es nespēju noticēt viņa stāstītajam.
28.01.2017 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits