Kādi Jūsmāja nav?

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Vai ir kādi ēdieni,produkti,kas netiek pirkti Jūsu mājās? Piemēram varbūt kāda neēd desas ,cita cepumus. Un kādēļ? Negaršo? Nav veselīgs?:-)
19.01.2017 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Olīvas, graudaugu makaroni, piens, biezpiens, skābais krējums, konservēti augļi, kabači un cukini, kivi, vīnogas, dažādi gaļas produkti (teiksim, ribiņas, mēles utt.).
Reti pērkam rupjmaizi un saldskābmaizi, vēl retāk - graudu maizi.
20.01.2017 08:51 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mūsmājās nav: pelmeņu, jūras veltes, cepumi, saldumi (jo negaršo), nav arī augļu (jebkādu), bietes, cukini, kāposti, selerijas, brokoļi, jogurti, sulas, saldinātie dzērieni, kuskuss, piena desas, sardeles.
20.01.2017 09:51 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Roltoni, paciņzupas, bet viss pārējais mājās šad tad tiek atstiepts!
20.01.2017 10:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Cepumi, kūkas u.tml. saldie netiek pirkti, jo tos pati taisu, pārsvarā mājās k kas no tā ir. Visādas sulas un gāzētie dzērieni parādās reti, jo tos arī paši taisām. Margarīns, desas, baltmaize arī netiek likti groziņā. Vairs nenāk prātā nekas tāds, kas toč nekad nav, ir daudz tādu lietu, ko ikdienā nelietojam, bet pēkšņi kādai receptei vajag, tad nu tiek nopirkts (piemēram, lēcas).
20.01.2017 10:18 |
 
Reitings 417
Reģ: 05.01.2014
TalisQualis Man ir jautājums, ko tu ēd? Nē nopietni, ko tu ēd!?:-O
20.01.2017 10:33 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
TalisQualis varētu ēst līdzīgi kā es. :-D Spriežot pēc produktiem, ko nepērk. Es gan tik skaļi nesaku, ka "man mājās nekad nav desas", jo desu šad tad pērk un ēd mans draugs. Es pati ēdu tikai to spāņu vītināto desu, bet arī ļoti ļoti reti, varbūt 2x gadā. Vispār daudzas neveselīgās lietas mājās ir tāpēc, ka draugs pērk - baltmaize, desveidīgie, sviests.
Bet es arī gatavošanas procesā nekad nelietoju miltus, piemēram, miltu pievienošana mērcei manā skatījumā ir laba ēdiena bojāšana.
20.01.2017 10:41 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Cik sagrozīta uztvere par to , kas ir neveselīgs (t)
Mūsmājās ir viss te nosauktais , visu lietojam pamīšus , bez desām vispār dzīvi nespēju iedomāties , ko tad likt uz maizītēm , kad šķiņķis (tas jau arī pēc jūsu domām neveselīgs) un siers apnīk ? ?!
Un ja bez sviesta , tad kā , jūs ēsat sausas maizītes ?
Labi , saprotu , ka desas , cīsiņus un gāzētos ar čipšiem var uzskatīt par neveselīgu , bet kamōn ne jau piena produktus kā sviestu , sieru , pienu , biezpienu utt.
Tāpat nekas slikts nav arī baltmaizē , neēd taču uzreiz visu kukuli , bet dienā apēst 1-2 šķēles ir norma .
20.01.2017 10:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
elzaelza, es, piemēram, maizi vispār cenšos neēst, tāpēc man nav aktuāla ne desa, ne sviests, ne šķiņķis. Reizēm paslīd rociņa un es apēdu šķēli rupjmaizes vai pat baltmaizes, bet uzskatu to par ļoti neveselīgu ieradumu. Piemēram, šonedēļ es ēdu Lāču burkānmaizi ar avokado šķēli un citronpipariem, tad vēl draugs bija brokastīs sagatavojis tādu variantu - tā pati burkānmaize ar plānu kārtiņu Filadelfijas siera. Bet vispār maize nav mans ēdiens un cenšos atturēties.
20.01.2017 10:58 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
Laikam tikai jūras veltes nav un gāzētie dzērieni. Nelepojos, bet pat Svetlanas var pašlaik atrast. :-D
20.01.2017 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Nav gaļas (lieka naudas tērēšana,plus neesmu mājās tik bieži, lai ēstu gaļu),
suši sastāvdaļas (pārāk fancy un laikietilpīgi),
piens (jo"paēst" var no kefīra),
sausmaizītes, nekādi liesie jogurti vai citi diētiskie produkti (šī ir produktu kategorija, kas veikalā ir praktiski neredzama),
pārāk eksotiski augļi (nez kāpēc iedomājos par līčiju lobīšanu vai ko tamlīdzīgu),
grilēšanas lietas (nav dārzs),
cukini (tur jābūt pro, lai pagatavotu tā, lai tas negaršotu rūgti),
jūras veltes (vienīgais izņēmums ,kad gribās tēlot "smalkos kundziņus" ir sacept garneles ar sviestu un ķiplokiem),
20.01.2017 11:12 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es arī ikdienā neēdu baltmaizi, tāpēc man nav aktuāli desmaizes, siermaizes utt. :-)
Vienīgo baltmaizi ēdu burgeros un ļoti, ļoti retu reizi kopā ar nutell, vai piemēram ar tomātiem no dārza ( kad ir sezona). :-D Bet needu, jo vienkārši neesmu īpaši sajūsmā par balmaizi, labāk izvēlos rupjmaizi, vai saldskābo. :-)
20.01.2017 11:21 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vieglāk būtu pateikt, kas ir mājās. Nav tā, kas mums negaršo un ko neēdam, piemēram, jūras veltes, olīves.
Tāpat arī nav lēta, nekvalitatīva pārtika.
Pārtikai ar veselību sakars ir, bet samērā mazs. Būtu pārāk utupiski, ja kāda pārtikas produkta lietošana vai nelietošana atrisinātu visas veselības problēmas. (t)
20.01.2017 11:27 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
TalisQualis Man ir jautājums, ko tu ēd? Nē nopietni, ko tu ēd!?

what? visu ko! tiešām šķiet, ka neko? no piena produktiem pagaidām neesmu pavisam atbrīvojusies, piemēram, kefīru lietoju. brokastīs olas dažādās variācijās, ķelmēnu maizīte vai sausmaizīte ar humusu vai avokado, vai arī 5graudu, 7graudu putra ar banānu. kafija+piens. pusdienās parasti gaļa/zivs/sojas "gaļa"/tofu un salāti, cepti dārzeņi. pēdējā laika favorīts ir saldais kartupelis, ļoti gars un sātīgs. dažreiz kaut ko interesnatu uztaisu, kīšu, tortillas vai spring rolls. un vakariņās pusdienu pārpalikumi :D man jau šķiet, ka ēdu gandrīz visu.
ja esmu ciemos, nerauju degunu no desmaizes, cepumiem vai krējuma mērces, bet pati sev tādas lietas nepērku un negatavoju.
.
Lasu,kas daudzām meitenēm nav un nesaprotu kādēļ daudzas tievē,ne desas, ne cīsiņus, cepumus, krājumus, baltmaizi neēd.

tūlīt atnāks kabans vai kaut kas tamlīdzīgs un pateiks, ka pilnīgas muļķības, bet es saku, ka gēni. es cenšos ēst ļoti labi, bet riepa kā ir tā ir. kamēr citi, ēdot to pašu, ir skaliņi. ja ēstu cepumus, krējuma mērces, jogurtus un tādus saldumus, tad būtu vēl trakāk. lai reāli notievētu, man vajag diezgan stingri pieturēties pie dikti mazām porcijām, kas ir grūti :( jo garšo ēst tā pat kā visiem.
20.01.2017 12:37 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Man atkal ir problēma tāda,ka vai nu ēdu milzu porcijas vai knakstos. Un vienalga cik liela porcija bija,beigas kautkas salds man ir japaēd, un varu visu dienu neko neēst,jo negribas,bet vakarā ,oj labāk ieslēgt mani istabā un nelaist uz virtuvi:-D
20.01.2017 13:24 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Kad eju uz veikalu, tad, šķiet, iepērkos tikai dažos "sektoros", tāpēc mājās ļoti daudz kā no veikala piedāvājuma vienkārši nav. Kāpēc? Jo neveselīgi. Mājās ir augļi, dārzeņi, graudaugi, rieksti, sēklas, pākšaugi (gan kaltētie, gan konservētie)... neko gatavāku nepērku. Našķiem ir popkorna graudi un tumšā šokolāde. 8-)
20.01.2017 13:29 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ā, sojas un rīsu pienus gan pērku. (s) Reizēm uztaisu sojas pienu arī mājās, bet to man kaut kā vairāk patīk pirkt.
20.01.2017 13:30 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nav tādu striktu produktu.
Ok, nekad nav selerija, briseles kāposti, lakrica, nēģi, olīvas, kazas siers, jo tās ir lietas, kas vienkārši negaršo.
Pārējais viss biežāk vai retāk mēdz parādīties. Lab, baltmaize, margarīns un vegeta laikam vēl varētu būt tie produkti, kas nav..
20.01.2017 13:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man tagad nenāk prātā kādi produkti kategoriski nav mūsu mājās - pa lielam ēdam visu. Gaļas produkti un izstrādājumi diemžēl ir plašā klāstā. Protams, ir produkti, ko kāds neēd.
20.01.2017 13:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mūsmājās ir viss te nosauktais , visu lietojam pamīšus , bez desām vispār dzīvi nespēju iedomāties , ko tad likt uz maizītēm , kad šķiņķis (tas jau arī pēc jūsu domām neveselīgs) un siers apnīk ? ?!

aaaa, šķiņķis un siers var apnikt, bet desa gan nē? :-D Uz maizītēm var likt daudz ko - dažādas zivis, avokado, olas, ēst maizītes ar biezpienu utt. Nav jau arī tās maizītes kā obligāts pasākums katru dienu, tāpēc es, piemēram, mierīgi varu iztikt bez desām, arī šķiņķis pēdējā laikā mājā parādās reti, jo vienkārši ir slinkums aizbraukt tam pakaļ uz veikalu, kurā gaļa ir bišku labāka par lielveikalos atrodamo. Es vispār nesaprotu, kāpēc Tu tik ļoti šausminies par citām, kas nedara kā Tu, elzaelza, Tevi tak neviens nebaksta un neliek mest prom tās desas un baltmaizes. (t)
20.01.2017 14:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Elzaelza
Piena prodokti nemaz nav nekas tik labs ka domaa. Kaut es censos tos vispar nelietot (man gan veselibas del -candida),bet pa retam sieru apedu.
20.01.2017 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits