Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūti izteikties.

 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2014
Sveiki !
Vēlējos saņemt kādu ieteikumu no Jums. (t)
Ar vien biežāk, gan saziņā ar cilvēkiem, gan rakstot darbus studijām, es pieķeru sevi pie tā, ka man ir grūti izteikties, izteikt savas domas. Bieži aizmirstās vārdi. Itkā tā doma ko vēlos teikt, uzrakstīt, jau prātā ir gatava , bet es nevaru to izteikt, kad esmu jau iesākusi pirmo teikumu jau otrais teikums ir samežģījies...
Kā rīkoties lai es varētu brīvāk izteikties? Filmas, seriālus skatos.. sabiedrībā arī izeju.. Bet tas reizēm ir tik muļķīgi, kad cilvēks man kaut ko paprasa un es nevaru pilnvērtīgi izteikties.
19.01.2017 14:49 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Filmas, seriālus skatos

Jālasa!
Grāmatu lasīšana bagātina valodu.
19.01.2017 14:51 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es domāju, ka grūti ir izteikties tad, kad galvā ir domu mudžeklis, tāpēc iesaku sākumā sakopot domas, nomierināt prātu. Tādā veidā, visticamāk, spēja izteikties uzlabosies.
Man, piemēram, grūtības izteikties bija tad, kad bija ļoti saspringts darba/studiju periods, tad bieži bija situācijas, kad gribas pateikt veselu teikumu vienā vārdā, jo ir pastāvīgs stress prātam un lido miljoniem domas, beigās sanāk vien nesakarīgs līdzskaņu mudžeklis, un es saprotu, ka jāiepauzē :D
19.01.2017 14:55 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Lasi grāmatas ;-)
19.01.2017 14:57 |
 
Reitings 625
Reģ: 01.02.2015
Grāmatu lasīšana viennozīmīgi. Tieši tā es iemācījos gan runāt, gan rakstīt latviešu valodā, lai gan tā nav mana dzimtā valoda. :-)
19.01.2017 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits