Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag ieteikumu par ceļojumu

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Augustā/septembrī plānoju ceļojumu uz Grieķiju kopā ar mīļoto. Bet te nu ir dilemma, ko izvēlēties:
1) Tūroperatora piedāvājumu, kur viss iekļauts. Te pluss varētu būt tāds, ka lētāk sanāks.
2) Pašai uz savu roku visu - lidmašīnas biļetes, viesnīcas, pārbraucienus. Pluss tāds, ka varētu vairāk apskatīt, piemēram, ne tikai Atēnas, bet kaut kur apkārt pavazāties. Bet droši vien dārgāk.
3) Jūras kruīzs. Arī ļautu apskatīt vairāk.
Kuru jūs izvēlētos?
17.01.2017 18:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Noteikti 2 variantu, jo tu vari pati izvèlèties viesnīcu kàdu un kur tieši gribi! Bet ja apmierina tūroperatora piedàvàtà var arī to njemt ( iesaku ieprieksh uzzinàt viesnīcas nosaukumu un adresi rakstiskà veidà, jo ir daudz gadījumu- aizbrauc un izràdàs galīgi cita viesnīca , kaut kàdà nomalè un vispàr sùdīga, ja ir papīri uz rokàm vismaz var naudu dabūt atpakalj)
17.01.2017 18:21 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
2)
Nekad neesmu izmantojusi tūroperatora piedāvājumus un šaubos, ka to darīšu, jo patīk pašai plānot, kur vēlos apmesties un ko redzēt, vispār patīk tas process. Bet pieņemu, ja cilvēkam plānošana liekas apgrūtinoša, tad, protams, vieglāk paņemt gatavu piedāvājumu.
Es arī noteikti pirms gatava piedāvājuma pieņemšanas pārbaudītu visu - viesnīcu utt.
17.01.2017 18:24 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Ja kāda ir bijusi Grieķijā, priecāšos, ja padalīsieties, kur esat bijušas un ko vērts redzēt :)
17.01.2017 18:25 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Viss atkarīgs no tā, cik pašai ir enerģija un iedvesma darboties, meklēt labākos piedāvājumus. Ja nav, tad izvēlētos pirmo variantu, ja ir, tad otro. Kruīzu neizvēlētos, jo, manuprāt, kruīzā nevar tik labi apskatīt un iepazīties ar jauno zemi :)
17.01.2017 18:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es gan esmu izmantojusi tūroperatoru un esmu ļoti daudz pati braukusi. Atkarīgs no tā, ko paši vēlaties! Tad, kad mani interesēja all inclusive un vienkārši gulēt pie baseina vai pludmalē - tūroperators. Kad gribējās ekšenu - pati. Starp citu, arī ar tūroperatoru braucot, parasti ir 1-2 dienas brīvas, kad var darīt ko gribas. Var arī caur operatoru bez ekskursijām pirkt - tik lidojums un viesnīca un tad ekskursijas utml lietas paši plānot.
17.01.2017 18:26 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ja runa ir par Grieķiju un lētāko piedāvājumu, es izvēlētos lidot no Lietuvas, tur bieži var uzķert lidojumus zem 100 eiro, kā arī tas nav pārāk tālu no Rīgas. Jāpiemin, ka man personīgi Atēnas neuzrunāja, tāpēc es ieteiktu Grieķijas salas, bet tas ir atkarīgs tomēr no gaumes un expectations.
Esmu bijusi jūras kruīzā un man patika, taču mans mērķis nebija apskatīt jaunas vietas, bet vienkārši izbaudīt dzīvi uz kuģa. Esmu no tiem tūristiem, kam patīk meklēt dziļāk un noiet arī mazliet nost no tūristu taciņas, tāpēc tas laiks, kas ir dots sauszemes apskatīšanai, man galīgi nepietika, lai iepazītu konkrēto vietu.
17.01.2017 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits